S kartou od GE Money Bank můžete vyhrát zájezd na Olympiádu v Londýně

Za placení kartou GE Money Bank (kreditní i debetní) můžete vyhrát zájezd na Olympiádu do Londýna
Za placení kartou GE Money Bank (kreditní i debetní) můžete vyhrát zájezd na Olympiádu do Londýna

Banka GE Money Bank, jako tradiční partner Českého olympijského týmu, nabízí svým klientům při příležitosti letní olympiády v Londýně speciální karty. Nabídka je určena pro všechny, kdo mají nějakou kartu od GE. Týká se to jak běžných platebních (debetních) karet, tak i kreditek.

Plaťte kartou GE Money Bank a můžete jet na olympiádu zadarmo

Každý kdo v době 14. 5. 2012 až 22. 7. 2012 zaplatí jakoukoliv kartou vydanou GE Money bank, bude zařazen do soutěže o 4 VIP zájezdy pro dvě osoby na Letní olympiádu v Londýně. Jedinou podmínkou toho, abyste byli zařazeni do vyhodnocení soutěže, je registrace na speciálních webových stránkách této banky. Registraci můžete provést na webu www.fandetesnami.cz nebo je možné poslat i registrační SMS zprávu (Cena za odeslání SMS zprávy je 3 Kč vč. DPH)

Výběr výherců této soutěže o zájezd na Olympiádu bude probíhat každé da týdny. Celkem tako GE Money Bank rozdělí 4 zájezdy. Poslední vylosovaný výherce navíc dostane jako bonus i vstupenky na závěrečný ceremoniál olympiády.

Účet bez poplatku od GE Money bank pro sportovce

Kromě soutěže o zájezd, připravila GE i bonus pro naše sportovce, kteří budou reprezentovat ČR na olympiádě v Londýně. Každý sportovec si může v této bance nechat zřídit bankovní účet bez poplatku Genius Gold.

Přečtěte si:  Nová kreditní karta Raiffeisenbank – EASY Karta

Kreditní karta pro fanoušky

Při příležitosti letní olympiády také GE banky vydává speciální edici své kreditní karty MoneyCard Plus. Ta má specifický design v našich národních barvách. Navíc každý nový klient, který si pořídí právě tuto kartu, získává speciální olympijský dárek – tričko pro fanoušky.

Tato kreditní karta má ale jinak běžné podmínky – úvěrový limit až 150 000 Kč, 50 dní bezúročného období a možnost získat 1% zpět za všechny bezhotovostní platby s kartou. Navíc v obchodech zapojených do programu Bene+ máte slevy až 10% na všechny nákupy.

Pokud vám stačí kreditní karta s limitem do 50000 Kč, pak pro její vyřízení ani nepotřebujete potvrzení o příjmu.  Stačí, pokud v bance předložíte osobní doklady a karta může být vaše.