S kartou od GE Money Bank můžete vyhrát zájezd na Olympiádu v Londýně

Za placení kartou GE Money Bank (kreditní i debetní) můžete vyhrát zájezd na Olympiádu do Londýna
Za placení kartou GE Money Bank (kreditní i debetní) můžete vyhrát zájezd na Olympiádu do Londýna

Banka GE Money Bank, jako tradiční partner Českého olympijského týmu, nabízí svým klientům při příležitosti letní olympiády v Londýně speciální karty. Nabídka je určena pro všechny, kdo mají nějakou kartu od GE. Týká se to jak běžných platebních (debetních) karet, tak i kreditek.

Plaťte kartou GE Money Bank a můžete jet na olympiádu zadarmo

Každý kdo v době 14. 5. 2012 až 22. 7. 2012 zaplatí jakoukoliv kartou vydanou GE Money bank, bude zařazen do soutěže o 4 VIP zájezdy pro dvě osoby na Letní olympiádu v Londýně. Jedinou podmínkou toho, abyste byli zařazeni do vyhodnocení soutěže, je registrace na speciálních webových stránkách této banky. Registraci můžete provést na webu www.fandetesnami.cz nebo je možné poslat i registrační SMS zprávu (Cena za odeslání SMS zprávy je 3 Kč vč. DPH)

Přečtěte si:  Vodafone kreditní karta od Raiffeisenbank

Výběr výherců této soutěže o zájezd na Olympiádu bude probíhat každé da týdny. Celkem tako GE Money Bank rozdělí 4 zájezdy. Poslední vylosovaný výherce navíc dostane jako bonus i vstupenky na závěrečný ceremoniál olympiády.

Účet bez poplatku od GE Money bank pro sportovce

Kromě soutěže o zájezd, připravila GE i bonus pro naše sportovce, kteří budou reprezentovat ČR na olympiádě v Londýně. Každý sportovec si může v této bance nechat zřídit bankovní účet bez poplatku Genius Gold.

Kreditní karta pro fanoušky

Při příležitosti letní olympiády také GE banky vydává speciální edici své kreditní karty MoneyCard Plus. Ta má specifický design v našich národních barvách. Navíc každý nový klient, který si pořídí právě tuto kartu, získává speciální olympijský dárek – tričko pro fanoušky.

Přečtěte si:  Půjčky bez doložení příjmů

Tato kreditní karta má ale jinak běžné podmínky – úvěrový limit až 150 000 Kč, 50 dní bezúročného období a možnost získat 1% zpět za všechny bezhotovostní platby s kartou. Navíc v obchodech zapojených do programu Bene+ máte slevy až 10% na všechny nákupy.

Pokud vám stačí kreditní karta s limitem do 50000 Kč, pak pro její vyřízení ani nepotřebujete potvrzení o příjmu.  Stačí, pokud v bance předložíte osobní doklady a karta může být vaše.