RePůjčka – slučte své bankovní i nebankovní půjčky do jedné

Dostali jste se do finanční tísně? Sjednali jste si několik půjček, které nyní výrazně zasahují do rozpočtu domácnosti? Nemáte už přehled o tom, co vůbec splácíte? Pro takové případy připravila Equa bank možnost refinancování půjček s takzvanou Re Půjčku. Jedná se o speciální úvěrový produkt, se kterým můžete sloučit všechny své bankovní i nebankovní půjčky do jedné.

Své stávající půjčky můžete vyměnit za výhodnější. Equa bank Re Půjčka je speciální úvěrový produkt, který využijete k refinancování půjček všeho druhu a je jedno, zda jde o hotovostní půjčky, účelové půjčky, ale také neúčelové půjčky či úvěru. Nezáleží na tom, zda jsou dané půjčky u bankovních či nebankovních institucí. Podobným produktem je sice konsolidace půjček, ale u konsolidace dojde jen ke sloučení všech půjček, prodloužení doby splatnosti a ke snížení měsíčních splátek. Ve výsledku neušetříte, protože máte prodlouženou dobu splatnosti. Kdežto Equa bank RePůjčka sníží měsíční splátku, přičemž doba splatnosti zůstane stejná.

Přečtěte si:  10 miliónů platebních karet

Výhoda RePůjčka od Equa bank

Cílem Equa bank je dostat své klienty ze svízelné finanční situace. S Re Půjčkou ušetříte až 25 % na svých půjčkách, protože Equa bank nabídne ve své refinancované půjčce mnohem nižší úrokové sazby a poplatky. Navíc sloučením všech vašich půjček do jedné budete mít přehled o tom, co vůbec platíte.

V minulosti vás lákala Česká spořitelna půjčka, kterou jste si vzali na nákup nového domácího spotřebiče. Ano, jedná se o produkt, který je velmi žádaný na financování vlastních potřeb. Ale spousta lidí není schopna své závazky v budoucnosti splácet, a tak si bere na splacení půjčky další půjčku, čímž se dostává do začarovaného kruhu, ze kterého není úniku.

Ať už jsou na vašem kontě Provident půjčky, nebo půjčky od České spořitelny, bankovní instituce Equa bank je schopna tyto půjčky refinancovat a otevřít vám nový úvěr, který bude mít lepší podmínky. Můžete refinancovat půjčky do celkové výše až 600 000 Kč bez ručitele. Doba splatnosti je přitom nastavena na 6 až 84 měsíců.

Equa bank RePůjčka sníží měsíční splátku
PublicDomainPictures / Pixabay