RePůjčka – slučte své bankovní i nebankovní půjčky do jedné

Dostali jste se do finanční tísně? Sjednali jste si několik půjček, které nyní výrazně zasahují do rozpočtu domácnosti? Nemáte už přehled o tom, co vůbec splácíte? Pro takové případy připravila Equa bank možnost refinancování půjček s takzvanou Re Půjčku. Jedná se o speciální úvěrový produkt, se kterým můžete sloučit všechny své bankovní i nebankovní půjčky do jedné.

Své stávající půjčky můžete vyměnit za výhodnější. Equa bank Re Půjčka je speciální úvěrový produkt, který využijete k refinancování půjček všeho druhu a je jedno, zda jde o hotovostní půjčky, účelové půjčky, ale také neúčelové půjčky či úvěru. Nezáleží na tom, zda jsou dané půjčky u bankovních či nebankovních institucí. Podobným produktem je sice konsolidace půjček, ale u konsolidace dojde jen ke sloučení všech půjček, prodloužení doby splatnosti a ke snížení měsíčních splátek. Ve výsledku neušetříte, protože máte prodlouženou dobu splatnosti. Kdežto Equa bank RePůjčka sníží měsíční splátku, přičemž doba splatnosti zůstane stejná.

Přečtěte si:  Bezkontaktní platební karty, jsou opravdu bezpečné?

Výhoda RePůjčka od Equa bank

Cílem Equa bank je dostat své klienty ze svízelné finanční situace. S Re Půjčkou ušetříte až 25 % na svých půjčkách, protože Equa bank nabídne ve své refinancované půjčce mnohem nižší úrokové sazby a poplatky. Navíc sloučením všech vašich půjček do jedné budete mít přehled o tom, co vůbec platíte.

V minulosti vás lákala Česká spořitelna půjčka, kterou jste si vzali na nákup nového domácího spotřebiče. Ano, jedná se o produkt, který je velmi žádaný na financování vlastních potřeb. Ale spousta lidí není schopna své závazky v budoucnosti splácet, a tak si bere na splacení půjčky další půjčku, čímž se dostává do začarovaného kruhu, ze kterého není úniku.

Přečtěte si:  Kde získat rychlou půjčku?

Ať už jsou na vašem kontě Provident půjčky, nebo půjčky od České spořitelny, bankovní instituce Equa bank je schopna tyto půjčky refinancovat a otevřít vám nový úvěr, který bude mít lepší podmínky. Můžete refinancovat půjčky do celkové výše až 600 000 Kč bez ručitele. Doba splatnosti je přitom nastavena na 6 až 84 měsíců.

Equa bank RePůjčka sníží měsíční splátku
PublicDomainPictures / Pixabay