Půjčka Zaplo nabízí nebankovní řešení finančních problémů

Hledáte osvědčenou půjčku s množstvím spokojených klientů? Zaskočily vás nečekané výdaje v domácnosti, nebo vám jednoduše chybí pár tisíc před výplatou? Nejlepším řešením pro vás bude tzv. mikropůjčka a půjčka Zaplo patří v této oblasti k ideálním kandidátům.

Nechcete platit žádné skryté poplatky za vyřízení nebo správu úvěru? Jestliže je vaším cílem nejlevnější půjčka s maximálně transparentními podmínkami, která vás nikdy nenechá na holičkách, sedněte si a vyplňte jednoduchý formulář. Vše vyřídíte pohodlně on-line bez zbytečné administrativy. Doložení příjmů není třeba. Jednodušší už to zkrátka být nemůže.

Půjčka Zaplo – ověřená cesta k rychlé výplatě peněz

Své služby poskytla půjčka Zaplo spokojeným klientům již ve 13 zemích světa. Jen u nás získala v roce 2016 ocenění nejoblíbenější mikropůjčka. Boduje především rychlým vyřizováním žádostí (do 24 hodin) a první půjčkou zdarma zcela bez poplatků. Každý nový klient si může půjčit až 8 000 Kč a při řádném splacení do 30 dní nezaplatí vůbec nic navíc.

Půjčka na OP bez zástavy a ručitele

Nebankovní a neúčelová půjčka Zaplo vám půjčí peníze na cokoliv. Nahlíží sice do registru dlužníků, ale nezajímá ji váš trestní rejstřík ani potvrzená výše příjmu. Zakládá si na rychlém a jednoduchém vyřízení, i proto má své účty u všech bank v ČR, takže po schválení a nezbytných ověřovacích úkonech můžete mít peníze na účtu do 15 minut. A problém není ani výplata peněz na ruku – v trafikách GECO je dostanete i o víkendu.

Přečtěte si:  S kartou od GE Money Bank můžete vyhrát zájezd na Olympiádu v Londýně

Obejdete se bez ručitele i zástavy a váš RPSN i konečnou částku se dozvíte přehledně ještě před konečným uzavřením smlouvy. Procentuální množství schválených žádostí je velmi vysoké – až 90%. Půjčka Zaplo je zkrátka ideální půjčka před výplatou, známá nejenom z televize. Sjednáte ji pohodlně on-line bez ohledu na denní hodinu nebo státní svátky. Díky své bleskové dostupnosti může půjčka Zaplo posloužit také jako vždy dostupná rezerva pro nenadálé životní situace.