Potřebujete hypoteční úvěr?

Kdo by si nepřál slušné bydlení? Navíc v době, kdy se díky moderním technologiím dá vykouzlit velmi pohodlné prostředí se všemi vymoženostmi současné doby. Bydlení může vypadat velmi specificky a dá se připravit z různých materiálů – každému, jak je pro něho nejlepší a nejlákavější. Ano, není problém si povolat firmu a za pár měsíců můžete bydlet ve vlastním. Ovšem je třeba se ptát, kde na to vzít dostatek peněz? Co třeba možnost hypotéky? Půjčíte si a posléze hypotéční úvěr splácíte. Pokud zvolíte opačný postup – tedy šetření a posléze placení, nemusíte se dočkat nikdy.

Na našem trhu se setkáte s hypotékami různých druhů. Můžete zvolit nebankovní společnosti, ale třeba zůstat věrni bankám s mnohaletými zkušenostmi s financováním různého druhu. Hypotéka od Komerční banky má mnoho variant a záleží na vás, jakou budete preferovat.

Mezi hypotéky v KB patří Hypotéka Klasik a Plus, Flexibilní hypotéka, Hypotéka 2 v 1, Hypotéka Dopředu Dozadu, Hypotéka bez doložení příjmů, Investiční hypotéka. Možné je si rovněž zažádat o před hypoteční úvěr, refinancování nebo hypotéční úvěr Garant (americká hypotéka).

Přečtěte si:  Půjčky bez doložení příjmů

Například hypotéka Klasik a Plus je poskytována od minimální výše úvěru 200 000 Kč až do maxima, což je 85% ceny obvyklé zastavených nemovitostí u Hypotéky Klasik a 100% až 120% ceny obvyklé zastavených nemovitostí u Hypotéky Plus. Splatnost hypotečního úvěru je stanovena na pět až třicet let. Finance můžete čerpat jednorázově nebo postupně, a to do šesti měsíců od podpisu smlouvy. Čerpání končí maximálně do dvou let od podpisu smlouvy.

Splácení je možné provádět pravidelnými měsíčními splátkami. Zastavení probíhá zástavním právem k nemovitosti. Flexibilní hypotéka zajišťuje klientům pružné reagování na změny v jejich finanční situaci během splácení úvěru. Poskytuje se až do 100% ceny obvyklé nemovitosti.

Potřebujete hypoteční úvěr?
AJACS / Pixabay