Nová kreditní karta Raiffeisenbank – EASY Karta

Nová kreditní karta - EASY Krata od Raiffeisenbank. Kreditka bez poplatku a do 10000 Kč i bez doložení příjmů.
Nová kreditní karta - EASY Krata od Raiffeisenbank. Kreditka bez poplatku a do 10000 Kč i bez doložení příjmů.

Banka Raiffeisenbank začala na začátku červena 2012 začít nabízet novou kreditní kartu EASY karta. Tato novinka v nabídce této banky je zdarma a bez poplatku. Na rozdíl od některých jiných kreditek, které až dosud banka vydávala (a stále vydává), EASY karta je bez poplatku za vydání a také bez poplatku za její vedení. Neplatíte tedy žádné poplatky, za to že máte kartu (bez ohledu na to jestli utrácíte nebo ne).

EASY karta od Raiffeisenbank i bez doložení příjmu

Každý, kdo by měl zájem o tuto novu kreditní kartu od Raiffeisenbank, má šanci ji získat i bez doložení svého příjmu. Banka nabízí všem zájemcům základní limit 100000 Kč bez nutnosti předkládat v bance potvrzení o příjmech od zaměstnavatele.

Pro ty kdo mají v bance účet (a chodí jim tam příjmy) nebo pro ty, kdo doloží svoje příjmy, pak Raiffeisenbank nabízí úvěrový limit až do 100 000 Kč.

Přečtěte si:  Na dovolenou k moři s kreditní kartou zadarmo

EASY karta dále nabízí 45 dní jako maximální dobu bez úroků. Úroky jsou pak ve výši 25,08% (platí pro platby v obchodech a jiné bezhotovostní operace) a 30% u výběrů z bankomatu.

U karty je navíc slevový a bonusový program Sphere. Tento program nabízí možnost slevy 5 – 30% v mnoha různých obchodech. Podle webových stránek sphere.cz by mělo být možné slevy uplatit v cca 9000 obchodech v ČR a na Slovensku. Slevy by navíc mělo být možné využít jak v klasických kamenných prodejnách tak i v některých eshopech.

EASY karta také nabízí standartní možnost pojištění proti neužití karty, sjednání cestování pojištění nebo pojištění schopnosti splácet.

Některé staré karty už banka nebude dále vydávat

V souvislosti se zavedením nové kreditní karty – EASY karta zároveň Raiffeisenbank ruční některé stávající kreditní karty ze své nabídky, Od června již nebude dále možné získat karty s názvy VISA Classic, VISA Extra, MC Animal Life, Asistenční kreditní karta MC United Auto a Exclusive Radiokomunikace. Původní karty budou i nadále platné, nový klient si je už ale nebude moci pořídit.

Přečtěte si:  Asistenční kreditní karta United Auto

V blízké době pak Raiffeisenbank připravuje vydání i nové prestižní karty. Ta bude určena pouze pro klienty privátního bankovnictví.