Nová kreditní karta Raiffeisenbank – EASY Karta

Nová kreditní karta - EASY Krata od Raiffeisenbank. Kreditka bez poplatku a do 10000 Kč i bez doložení příjmů.
Nová kreditní karta - EASY Krata od Raiffeisenbank. Kreditka bez poplatku a do 10000 Kč i bez doložení příjmů.

Banka Raiffeisenbank začala na začátku červena 2012 začít nabízet novou kreditní kartu EASY karta. Tato novinka v nabídce této banky je zdarma a bez poplatku. Na rozdíl od některých jiných kreditek, které až dosud banka vydávala (a stále vydává), EASY karta je bez poplatku za vydání a také bez poplatku za její vedení. Neplatíte tedy žádné poplatky, za to že máte kartu (bez ohledu na to jestli utrácíte nebo ne).

EASY karta od Raiffeisenbank i bez doložení příjmu

Každý, kdo by měl zájem o tuto novu kreditní kartu od Raiffeisenbank, má šanci ji získat i bez doložení svého příjmu. Banka nabízí všem zájemcům základní limit 100000 Kč bez nutnosti předkládat v bance potvrzení o příjmech od zaměstnavatele.

Pro ty kdo mají v bance účet (a chodí jim tam příjmy) nebo pro ty, kdo doloží svoje příjmy, pak Raiffeisenbank nabízí úvěrový limit až do 100 000 Kč.

EASY karta dále nabízí 45 dní jako maximální dobu bez úroků. Úroky jsou pak ve výši 25,08% (platí pro platby v obchodech a jiné bezhotovostní operace) a 30% u výběrů z bankomatu.

Přečtěte si:  Home Credit Clubcard kreditní karta

U karty je navíc slevový a bonusový program Sphere. Tento program nabízí možnost slevy 5 – 30% v mnoha různých obchodech. Podle webových stránek sphere.cz by mělo být možné slevy uplatit v cca 9000 obchodech v ČR a na Slovensku. Slevy by navíc mělo být možné využít jak v klasických kamenných prodejnách tak i v některých eshopech.

EASY karta také nabízí standartní možnost pojištění proti neužití karty, sjednání cestování pojištění nebo pojištění schopnosti splácet.

Některé staré karty už banka nebude dále vydávat

V souvislosti se zavedením nové kreditní karty – EASY karta zároveň Raiffeisenbank ruční některé stávající kreditní karty ze své nabídky, Od června již nebude dále možné získat karty s názvy VISA Classic, VISA Extra, MC Animal Life, Asistenční kreditní karta MC United Auto a Exclusive Radiokomunikace. Původní karty budou i nadále platné, nový klient si je už ale nebude moci pořídit.

V blízké době pak Raiffeisenbank připravuje vydání i nové prestižní karty. Ta bude určena pouze pro klienty privátního bankovnictví.