Nová kreditní karta od České spořitelny

Nová kreditní karta od České spořitelny = sami si můžete zvolit vlastní unikátní design. Zdroj foto: csas.cz
Nová kreditní karta od České spořitelny = sami si můžete zvolit vlastní unikátní design. Zdroj foto: csas.cz

Česká spořitelna v srpnu představila dvě nové kreditní karty. Jedná se o náhradu současné chytré karty od České spořitelny.  Nová karta nabízí možnost dostat zpět 1% z každého nákupu zpět na váš účet. Kromě toho má tato nová kreditka i další výhody.

Co nabízí nová kreditní karta od ČS

Nová kreditní karta ČS je standartní MasterCard. Mezi hlavní výhody patří 1% zpět za každý nákup. Sami si pak můžete zvolit, jestli se vám vrácené peníze budou připisovat na váš karetní účet nebo na penzijní připojištění nebo na stavební spoření nebo do Bonus programu.

S kartou dále máte nárok na slevy u obchodů, které jsou zařazeny do programu Sphere. K jedné kartě je možné získat až tři dodatkové karty (třeba pro další členy vaší rodiny). Bezúročné období je 55 dní a maximální limit je 500 000 Kč (bez zajištění). Úroková sazba (pro bezhotovostní i hotovostní operace) je 23,88%

Karty jsou vydávány ve dvou provedeních – Kreditní karta Odměna (určená pro běžnou veřejnost) nebo Kreditní karta World (určena pro bonitnější klienty).

Přečtěte si:  Kreditní karta GE Money Bank: MoneyCard Plus

U karty také máte možnost uhradit kdykoliv celou dlužnou částku bez sankcí s možností nastavení automatického inkasa z vašeho bankovního účtu. Dále si můžete nastavit zasílání SMS zpráv, které vás budou informovat o všech transakcí a o aktuálním zůstatku.

Na zboží, které zaplatíte kreditní kartou, máte automaticky prodlouženou záruku. U kreditní karty World máte navíc v ceně karty i pojištění proti ztrátě karty nebo jiných osobních věcí až do výše 10 tisíc korun.

Vlastní design karty

Česká spořitelna navíc nabízí všem zájemcům o kartu možnost pořídit si libovolný design. Buď si můžete vybrat nějaký hezký obrázek z připravené galerie, nebo si můžete připravit vlastní obrázek.

Vytvořit si vlastní originální design můžete sami online v demo verzi: http://demo.kartapodlevas.cz