Najděte si bankomaty ve vašem městě

Výběr hotovosti je někdy nezbytný a i pro vás jistě není příjemné se stále přemisťovat do pobočky banky ve vašem městě. Výběry z bankomatů jsou pohodlné a rychlé. Pochopitelně banky si je i zpoplatňují a jednotlivé částky se od sebe odlišují v závislosti na několika faktorech.

Bankomat stále po ruce

Je jasné, že banky zvýhodňují své klienty. Pokud si chcete najít bankomat své banky a zbytečně neplatit vyšší poplatky za výběry z bankomatů cizích, zmapujte si místo kam se chystáte a ihned budete vědět, kam se vypravit.

Přehled bankomatů se dá zjistit různými způsoby. Například pro pražské obyvatele a hlavně uživatele metra  vydal Pražský dopravní podnik přehledného průvodce po bankomatech v metru a jeho přilehlém okolí. Na jeho přípravě se podílely všechny banky, které zde mají umístěné bankomaty. Vy se tak snadno dozvíte, kde máte své správné dodavatele peněz. Nemyslete si, jsou jich tady umístěny desítky a nalezení nemusí být zrovna jednoduché. Užitečný pomocník je navíc k dispozici zdarma v jednotlivých stanicích.

Samozřejmě tato skutečnost se týká pouze pražského metra a mnozí se do Prahy ani nedostanou. Kde například najdete bankomaty Komerční banky, když se z Ostravy přemístíte do Brna, kde se vyznáte minimálně?

Přečtěte si:  Jaké benefity nabízejí kreditní karty

O všech bankomatech se můžete pohodlně informovat online službou. Na webových stránkách je přehledně uvedený seznam měst od A do Z a stačí jen kliknout na vybrané město a ihned máte před sebou seznam bankomatů s uvedením adresy, jaké bance náleží a klidně si lze kliknout i na mapu, kde se vám zobrazí umístění bankomatu v realitě.

Velmi jednoduše si najdete bankomaty České spořitelny, Komerční banky, ČSOB, Citibank, GE Money Bank a mnohé další. Usnadněte si cestování a spolehněte se, že s platební kartou získáte potřebné finance kdykoli.

Více informací najdete na http://bankomaty-mapa.cz/

Přehled bankomatů v České republice
PublicDomainPictures / Pixabay