Kreditní karty Oberbank: Diners Club White

Oberbank nabízí kreditní kartu Diners Club White všem kdo chtějí mít možnost půjčit si bezúročně peníze a splácet je až další měsíc. Kreditní kartu Diners Club White si můžete pořídit i bez bankovního účtu u Oberbank. Karta vám nabídne úvěrový limit 30 – 500 tisíc korun a bezúročné období v délce 55 dní. Navíc má tato karta jeden z nejnižších úroků, který kreditní karty v ČR nabízí. Kreditní karta je vydávána ve spolupráci s Diners Club, máte tak možnost získat výhody a bonusy této prestižní karetní společnosti. Patří sem například vstup do VIP salónků, zvýhodněné sazby v autopůjčovnách, přednostní rezervace v hotelech nebo asistenční služby či slevy v mnoha obchodech

Nabídka kreditní karty Diners Club White od Oberbank

Kreditní karta Diners Club White je určena především pro ty kdo rádi a často cestují. Právě tito lidé totiž dokáží ocenit všechny výhody, které jim tato karta může nabídnout. Karta Diners Club White nabízí celou řadu výhod a bonusů.

Základní parametry této kreditky zahrnují bezúročné období 55 dní, úvěrový limit od 30000 Kč až do 500 000 Kč. K dispozici máte možnost platit za nákupy v obchodech nebo na internetu, vybírat peníze z bankomatů nebo provádět bezhotovostní převody na bankovní účty. Na všechny tyto transakce se vztahuje bezúročné období. Jeden měsíc tak můžete utrácet a platit začnete až ten další.

Úroková sazba u kreditní karty Diners Club White je 13,9% (roční úrok). Minimální splátka je ve výši 5% (minimálně však 500 Kč měsíčně).

Poplatky a další podmínky u karty Diners Club White

Za kartu zaplatíte roční poplatek 1490 Kč. U karty ale nepotřebujete mít účet v Oberbank, neplatíte už žádné další poplatky za bankovní účet. Za výběr z bankomatu zaplatíte po celém světě (včetně ČR) minimálně 39 Kč + 2% z vybrané částky.

S touto kartou máte přístup do online aplikace, kde můžete snadno sledovat všechny provedené transakce. Pokud dojde ke ztrátě nebo krádeži vaší karty, při nahlášení do 48 hodin vám nic nehrozí. Do 48 hodin máte nulovou zodpovědnost za neoprávněné transakce. Nad 48 hodin pak máte spoluzodpovědnost do výše 150 Euro.

Bonusy kreditní karty Diners Club White

Můžete si nechat vydat dodatkové karty pro vaše rodinné příslušníky (jedna dodatková karty stojí 790 Kč ročně). U karty Diners Club White máte v ceně automatické cestovní pojištění (není potřeba ho aktivovat) pro sebe a další 3 spolucestující.

Kromě toho také můžete využít asistenční službu, která je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. S kartou také máte slevy v mnoha různých obchodech, slevy při půjčení auta v síti Avis, Herts nebo Sixt. Můžete si za 490 Kč připlatit vstup do VIP letištních salónků nebo využít přednostní rezervace na ubytování v mnoha světových hotelech. Diners Club vám také garantuje vydání nové karty nebo mimořádné vydání hotovosti, pokud se kdekoliv na světě, ocitnete bez finančních prostředků.
[ads-middle]

Přečtěte si:  Zlatá kreditní karta ČSOB Gold
Kreditní karta Oberbank AG
Vydavatel karty Oberbank AG pobočka Česká republika
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Diners Club White Oberbank
Druh kreditní karty Diners Club
Základní parametry
Minimální limit karty 30000 Kč
Maximální limit karty 500000 Kč
Počet dní bez úroků 55
Platí bezúročné období i pro bankomaty ano
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 13,9%
Úrok pro výběry hotovosti 13,9%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 1490 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 1490 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 0 Kč
Vedení karty – roční poplatek 0 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku neposkytuje se
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 1490 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 990 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat bez omezení
Cena dodatkové karty 790 Kč
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 5%
Minimální výše měsíční splátky 500 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ano
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty
Výběr z cizího bankomatu 39 Kč + 2 %
Výběr z bankomatu v zahraničí 39 Kč + 2 %
Cashback neposkytuje se
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Kurz Financial Times v den zúčtování + 2,5 %
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ne
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Klient Oberbank s běžným účtem
Pojištění V ceně je cestovní a úrazové pojištění pro držitele karty 3 jeho spolucestující v plné výši, pro další spolucestující se rozpočítává z maximálního limitu.
Další služby V ceně: změna PIN, dočasné zvýšení limitu karty, vystavení a doručení náhradní karty v ČR i v zahraničí, nouzová hotovost v zahraničí. Volitelně: vstupy do letištních salónků
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu Platius Club (placené členství v klubu) a v půjčovnách aut Avis, Hertz a Sixt.
Vlastní obrázek na kartě ne