DATART karta Premia – spousta výhod v jednom balení

Karet s názvem Premia nebo Premium je na našem trhu hodně. Není divu, jde o vskutku atraktivní označení. DATART karta Premia od Home Creditu je však jen jedna. Typické je pro ni množství doplňkových služeb v ceně, i uplatnění v široké síti partnerských obchodů, díky nimž vám budou prémiové koruny naskakovat mnohem rychleji.

Podmínky k získání této karty jsou trochu specifické. Nelze o ni požádat on-line, ale získáte ji zcela automaticky při nákupu jakékoli elektroniky na splátky v prodejnách DATART.

Až 1% zpět z nákupů a bonusy navíc

Z každého nákupu, který zaplatíte pomocí DATART karty Premia, získáte na konci měsíce zpět na účet rovné 1 %. U vybraných obchodníků z Partnerské sítě pak může být sleva ještě vyšší, klidně i 20 %! Ze známých značek a služeb tu najdete např Ticketstream, AAAAuto, Fotolab, Orea, ráj prádla a další. Někteří partneři bohužel neumí sčítat slevy vázané na kartu Premia s jejich vlastními slevami.

Pojištění auta, domácnosti i zdravotní asistence

Vrátit peníze na účet zvládne každá lepší kreditní karta, proto je důležité vybírat ideální produkt podle množství a druhu doplňkových služeb. A DATART karta Premia jich má opravdu hodně. V zásadě je můžeme rozdělit do čtyř kategorií:

  • Kategorie Auto mám pod palcem asistenční službu využitelnou v ČR a na většině míst Evropy (výjimku tvoří pouze Rusko, Moldavsko, Turecko, Ukrajina a Bělorusko). Opravy v terénu, odtah do nejbližšího servisu nebo výměna prasklé pneumatiky patří k běžnému standardu.
  • Kategorie Zdravotní asistence zahrnuje mimo jiné nadstandardní ubytování v nemocnici, doplatek za léky po hospitalizaci nebo třeba dopravu na vyšetření při snížené pohyblivosti. Vhod přijde i zdravotní infolinka.
  • Kategorie Telefonické poradenství v právních oblastech vám zajistí konzultaci se zkušenými odborníky z mnoha oborů.
  • Kategorie Domácnost pak řeší pomoc řemeslníků a dalších odborníků pro nečekané životní situace od zalomeného klíče až po zajištění zkušených instalatérů nebo elektrikářů.

Šikovný přehled on-line

U DATART karty Premia nemusíte čekat na měsíční vyúčtování, abyste zjistili, kdy končí vaše bezúročné období, nebo na jak velké prémiové peníze se tento měsíc můžete těšit. Vše zjistíte pohodlně on-line na speciálních stránkách SpravceFinanci.cz.

A to není zdaleka jediná výhoda. Potěší vás u tři výběry v měsíci z bankomatu zdarma bez ohledu na druh bankomatu, a to v ČR i v zahraničí. Z karty lze také převést peníze přímo na váš běžný účet. Tyto úkony se však do standardního bezúročného období 51 dní nepočítají. Na kartě lze nastavit inkaso pro minimální splátku, ale i splátku celé dlužné částky.

Přečtěte si:  Kreditní karta Volksbank: Visa Classic

Splátku je možné odložit při dodržení stanovených podmínek. A velmi dobře hodnotíme také zabezpečení plateb přes internet 3D Secure a možnost bezkontaktní platby. Až příště půjdete pro elektroniku do DATARTU, nezapomeňte, jaké benefity můžete získat při běžném nákupu na splátky.

DATART karta Premia
 Vydavatel karty Home Credit, a. s.
 Typ společnosti nebankovní
 Typ kreditní karty karta od nebankovní instituce
 Název kreditní karty DATART karta Premia
 Druh kreditní karty MasterCard Unembossed
 Základní parametry 
 Minimální limit karty 10 000 Kč
 Maximální limit karty 100 000 Kč
 Počet dní bez úroků 51
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ano
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 26,28 %
Úrok pro výběry hotovosti 26,28 %
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 0 Kč
Vedení karty – roční poplatek 708 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku neuplatňuje se
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 708 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 708 Kč
Výpisy
Poštou 19 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 4%
Minimální výše měsíční splátky 400 Kč
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nelze
Výběr z cizího bankomatu 59 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 59 Kč
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 1 %
Maximální sleva za platby 20 %
Bonusové body za platby kartou ano
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ano
Další informace
Podmínky vydání karty věk 18 let, stály zdroj příjmu
Pojištění V ceně: Auto-asistenční služba, balíček Domácnost, Zdravotní asistence, Telefonické poradenství v právních oblastech. Volitelně: pojištění ztráty a krádeže, pojištění osobních věcí, SMS info, inkaso.
Další služby Možnost odložení splátky, on-line správce financí
Vlastní obrázek na kartě ne