S kartou od GE Money Bank můžete vyhrát zájezd na Olympiádu v Londýně

Za placení kartou GE Money Bank (kreditní i debetní) můžete vyhrát zájezd na Olympiádu do Londýna

Za placení kartou GE Money Bank (kreditní i debetní) můžete vyhrát zájezd na Olympiádu do Londýna

Banka GE Money Bank, jako tradiční partner Českého olympijského týmu, nabízí svým klientům při příležitosti letní olympiády v Londýně speciální karty. Nabídka je určena pro všechny, kdo mají nějakou kartu od GE. Týká se to jak běžných platebních (debetních) karet, tak i kreditek.

Plaťte kartou GE Money Bank a můžete jet na olympiádu zadarmo

Každý kdo v době 14. 5. 2012 až 22. 7. 2012 zaplatí jakoukoliv kartou vydanou GE Money bank, bude zařazen do soutěže o 4 VIP zájezdy pro dvě osoby na Letní olympiádu v Londýně. Jedinou podmínkou toho, abyste byli zařazeni do vyhodnocení soutěže, je registrace na speciálních webových stránkách této banky. Registraci můžete provést na webu www.fandetesnami.cz nebo je možné poslat i registrační SMS zprávu (Cena za odeslání SMS zprávy je 3 Kč vč. DPH)

Výběr výherců této soutěže o zájezd na Olympiádu bude probíhat každé da týdny. Celkem tako GE Money Bank rozdělí 4 zájezdy. Poslední vylosovaný výherce navíc dostane jako bonus i vstupenky na závěrečný ceremoniál olympiády.

Účet bez poplatku od GE Money bank pro sportovce

Kromě soutěže o zájezd, připravila GE i bonus pro naše sportovce, kteří budou reprezentovat ČR na olympiádě v Londýně. Každý sportovec si může v této bance nechat zřídit bankovní účet bez poplatku Genius Gold.

Kreditní karta pro fanoušky

Při příležitosti letní olympiády také GE banky vydává speciální edici své kreditní karty MoneyCard Plus. Ta má specifický design v našich národních barvách. Navíc každý nový klient, který si pořídí právě tuto kartu, získává speciální olympijský dárek – tričko pro fanoušky.

Tato kreditní karta má ale jinak běžné podmínky – úvěrový limit až 150 000 Kč, 50 dní bezúročného období a možnost získat 1% zpět za všechny bezhotovostní platby s kartou. Navíc v obchodech zapojených do programu Bene+ máte slevy až 10% na všechny nákupy.

Pokud vám stačí kreditní karta s limitem do 50000 Kč, pak pro její vyřízení ani nepotřebujete potvrzení o příjmu.  Stačí, pokud v bance předložíte osobní doklady a karta může být vaše.

Asistenční kreditní karta United Auto

V rámci věrnostního programu UNITED-AUTO nabízí Raiffeisenbank asistenční kreditní kartu. Ta je určena pro zaměstnance nebo pro vybrané klienty programu UNITED-AUTO, není tedy o ni možné běžně žádat u banky Raiffeisenbank. Karta nabízí úvěr od 10 tisíc korun až do 150 tisíc korun a bezúročné období až 55 dní. Hlavním lákadlem této kreditní karty by ale měli být nabízené asistenční služby, které jsou podle typu karty v ceně zdarma. Karta tak osloví především motoristy.

Asistenční kreditní karta UNITED-AUTO od Raiffeisenbank

Základní parametry této karty jsou poměrně běžné. Jedná se o MasterCard standart. Limit pro útratu můžete mít od 10000 Kč do 150000 Kč. Bezúročné období je 55 dní. Neplatí ale pro výběr hotovosti z bankomatu a karta vám ani neumožní převod peněz bezhotovostně na jiný bankovní účet. Platit s ní tak můžete jen v obchodech (nebo vůbec všude kde akceptují karty MasterCard) nebo na internetu).

Úroková sazba je 25,08% (stejná jak pro bezhotovostní nákupy, tak i pro výběr peněz z bankomatů). Minimální měsíční splátka je pak 3,5% (min. 300 Kč).

Vydání karty a její vedení je zdarma. Podmínkou je ale zapojení ve věrnostním programu UNITED-AUTO, který má své vlastní podmínky.

Jaké výhody nabízí tato asistenční karta?

S kartou můžete získat 3 úrovně nabízených služeb. Asistenční služba Basic vám umožní odtah vozidla kdekoliv v ČR, příjezd mechanika nebo bezplatné aktuální informace o dopravní situaci po telefonu. Můžete také využít non-stop telefonní linku pro řešení vašich problémů.

Asistenční program, Standart zahrnuje navíc odtah až do 100 Kč zdarma, zajištění právních služeb, zprostředkování likvidace pojistné události, zajištění náhradního ubytování nebo zajištění tlumočníka.

S programem VIP pak u karty můžete mít navíc odtah z kteréhokoliv místa v Evropě zpět do ČR zdarma, zapůjčení náhradního vozidla kdekoliv v Evropě na 7 dní zdarma, příjezd mechanika nebo asistenčního vozidla na jakékoliv místo v Evropě, výměnu pneumatik, dovoz pohonných hmot a další služby.

S kartou dále můžete využívat zajímavé slevy u partnerů věrnostního programu UNITED-AUTO.

Pro získání karty se stačí zapojit do programu UNITED-Auto a vybrat si některý z nabízených programů (VIP, Standart, Basic)
[ads-middle]

Kreditní karta Raiffeisenbank
Vydavatel karty Raiffeisenbank a.s.
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Asistenční kreditní karta United Auto
Druh kreditní karty MasterCard Standard
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 150000 Kč
Počet dní bez úroků 55
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 25,08%
Úrok pro výběry hotovosti 25,08%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 500 Kč
Vedení karty – roční poplatek 0 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku neposkytuje se
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 0 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 0 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat bez omezení
Cena dodatkové karty 90 Kč
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 3,5%
Minimální výše měsíční splátky 300 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ano
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu 50 Kč
Výběr z cizího bankomatu 79 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 100 Kč + 1 %
Cashback 10 Kč
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Raiffeisenbank deviza-prodej v den zaúčtovámí transakce
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ne
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Zaměstnanec nebo zákazník vybrané skupiny firem UNITED-AUTO. Občanství nebo trvalý pobyt v ČR, min. 21 let a výše, pravidelný čistý měsíční příjem od 12 000 Kč, průkaz totožnosti, doklad o příjmu, potvrzení od zaměstnavatele nebo daňové přiznání nebo výměr důchodu/renty
Pojištění Volitelně pojištění zneužití karty, cestovní pojištění, pojištění schopnosti splácet.
Další služby V ceně asistenční služby pro řidiče ACA1213.
Poznámky Podrobnosti na united-auto.eu
Vlastní obrázek na kartě ne

Kreditní karta Billa (platební karta)

Pro členy BILLA klubu vydává banka Raiffeisenbank platební kreditní kartu, která spojuje výhody karty Billa Club a klasické kreditní karty. S BILLA kartou navíc máte z každého nákupu nad 200 Kč 2% zpět. Slevy z každého nákupu se vám sčítají a jednou měsíčně vám jsou tyto slevy připsány zpět na vaši kreditní kartu. S kreditní kartou BILLA tak můžete v obchodech BILLA nakupovat výhodněji.

Jaké podmínky a parametry má BILLA karta

Raiffeisenbank u kreditní karty BILLA nabízí půjčku na kreditní kartu ve výši od 10 000 Kč do 150 000 Kč. Při nákupech tedy můžete utrácet peníze až do výše tohoto limitu. Za utracené peníze neplatíte žádné úrok (bezúročné období může mít až 55 dní). Je na vás jestli ztracenou částku celou zaplatíte příští měsíc, nebo jestli se rozhodnete půjčené peníze vracet postupnými splátkami.

Útrata kreditní kartou se po 55 dnech úročí sazbou 24,84 %. Pokud si vyberete peníze z nějakého bankomatu, pak se vám takto získaná částka ihned úročí ročním úrokem 30%.

Poplatek za kartu je 540 Kč ročně. Tedy 45 Kč jako měsíční poplatek. Pokud s kartou každý měsíc zaplatíte alespoň 3000 Kč, pak ji můžete mít i bez poplatku. Navíc první tři měsíce nebo vydání karty je zcela zdarma.

U kreditní karty BILLA také můžete získat neomezený počet dodatkových karet. Za vydání jedné dodatkové karty se platí 90 Kč. Každý člen vaší rodiny tak může mít vlastní kreditní kartu, a získané slevy a bonusy se vám sčítají dohromady. Snadno tak budete mít pod kontrolou výdaje celé rodiny a šetřit společně za nákupy v obchodech BILLA.

Další výhody a podmínky kreditní karty BILLA

Na první nákup, který zaplatíte v některém obchodě BILLA, novou kreditní kartou, máte slevu 5% (pouze pro nákup do 2500 Kč). Sleva se vám připíše na vaši kreditní kartu. Za každý další nákup nad 200 Kč pak máte slevu 2% (opět ve formě zpětného bonusu, který se projeví na výpisu transakcí kreditní kartou).

Pokud již máte členskou kartu BILLA Klubu, o všechny dosud získané výhody nepřijdete. Tato kreditní karta totiž nahradí vaši původní BILLA kartu a vy tak můžete bez jakékoliv ztráty dál pokračovat ve sbírání bodů a bonusů.

K získání kreditní karty BILLA od Raiffeisenbank vám musí být minimálně 21 roků a maximálně 65 roků. Také musíte být členem BILLA klubu (to si můžete zařídit v kterékoliv prodejně BILLA, stačí vyplnit jednoduchou přihlášku a nic vás to nestojí).

Pro vyřízení karty ani nemusíte chodit do banky, vše se dá vyřídit od vás z domu. Pro vyplněnou žádost o kartu si přijde kurýr z banky, který od vás převezme vyplněnou žádost a za pár dní vám nová kreditní karta přijde až k vám domů.
[ads-middle]

Kreditní karta Raiffeisenbank
Vydavatel karty Raiffeisenbank a.s.
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Billa platební karta
Druh kreditní karty Visa Classic
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 150000 Kč
Počet dní bez úroků 55
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 24,84%
Úrok pro výběry hotovosti 30%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 500 Kč
Vedení karty – roční poplatek 540 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 3 000 Kč měsíčně
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 540 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 540 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat bez omezení
Cena dodatkové karty 90 Kč
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 3,5%
Minimální výše měsíční splátky 300 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ano
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu 50 Kč
Výběr z cizího bankomatu 79 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 100 Kč + 1 %
Cashback 10 Kč
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Raiffeisenbank deviza-prodej platný v den zaúčtování transakce
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ne
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 2%
Minimální sleva za platby 2%
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Člen BILLA Clubu. Občanství nebo trvalý pobyt v ČR, min. 21 let a výše, pravidelný čistý měsíční příjem od 12 000 Kč, průkaz totožnosti, doklad o příjmu, potvrzení od zaměstnavatele nebo daňové přiznání nebo výměr důchodu/renty
Pojištění Volitelně pojištění zneužití karty, cestovní pojištění, pojištění schopnosti splácet.
Další služby
Poznámky
Vlastní obrázek na kartě ne

Nebankovní kreditní karta COFIDIS

Půjčili jste si od společnosti COFIDIS a potřebovali byste další peníze? Nebo chcete nakupovat a splácet svoje nákupy postupnými splátkami? Pak právě pro vás je určena nebankovní kreditní karta COFIDIS. Tato nebankovní společnost poskytuje především rychlé nebankovní půjčky. Jednou z nabídek (především pro klienty, kteří již splácí půjčku nebo úvěr) je i kreditní karta COFIDIS. Tato karta vám nabídne rychlou nebankovní půjčku 40 – 150 tisíc korun. Peníze máte neustále a okamžitě k dispozici, a můžete je použít, na cokoliv se vám zlíbí. S kartou se dá platit v obchodech, vybírat peníze z bankomatu.

Parametry kreditní karty COFIDIS

Tato nebankovní kreditní karta je běžná neembasovaná MasterCard. Platit s ní tedy můžete všude, kde jsou elektronické platební terminály pro tyto karty (většina českých obchodů kde přijímají karty) nebo vybírat peníze z bankomatů.

COFIDIS vám u této karty nabídne půjčku od 40000 Kč až do 150000 Kč. Na rozdíl od klasické půjčky, kde jednou dostanete peníze a pak už jenom splácíte, kreditní karta vám poskytne půjčku opakovaně. Pokud vyčerpáte svůj úvěrový limit (vše utratíte), nic se neděje. Jakmile zaplatíte pravidelnou měsíční splátku, můžete si jít zase peníze půjčit. Takže si opakovaně m můžete peníze půjčovat a zase je splácet. Nemusíte tak kvůli každé půjče něco vyřizovat, někam volat nebo někam chodit. Peníze máte neustále k dispozici na libovolné použití.

Na rozdíl od běžné kreditní karty ale COFIDIS neposkytuje bezúročné období (u bankovní kreditní karty máte zpravidla 30 – 60 dní po provedení nákupu bez jakéhokoliv úroku, pokud včas zaplatíte, půjčka vás nic nestojí). U COFIDIS se utracené nebo vybrané peníze ihned úročí úrokem ve výši 24%.

Každý měsíc také musíte poslat minimálně 3% z půjčených peněz jako splátku (minimálně 1200 Kč). Splácet tak ale můžete až 33 měsíců. Sami se tak můžete rozhodnout, jestli utracené peníze splatíte spíše rychle a vyššími splátkami, nebo jestli dáte přednost pomalému splácení.

Poplatky a další informace

Pořízení první karty od COFIDIS je zdarma. Za běžné vedení karty si pak nebankovní společnost účtuje poplatky ve výši 400 Kč ročně (tedy cca 33 Kč měsíčně). Pokud byste si šli vybrat peníze do bankomatu, tak vás výběr stojí jednorázový poplatek minimálně 1% z vybrané částky (minimálně ale zaplatíte 50 Kč). Vybírat peníze ale můžete i při cestách na dovolenou do zahraničí.

Kreditní karty COFIDIS vám také poskytne spolehlivé pojištění Garance+. V případě, že přijdete o práci, nebo budete v dočasné pracovní neschopnosti, váš dluhy u COFIDIS nebude narůstat, ale pojištění bude místo vás platit pravidelné splátky.
[ads-middle]

Kreditní karta COFIDIS
Vydavatel karty COFIDIS s.r.o.
Typ společnosti nebankovní společnost
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Karta COFIDIS
Druh kreditní karty MasterCard Unembossed
Základní parametry
Minimální limit karty 40000 Kč
Maximální limit karty 150000 Kč
Počet dní bez úroků 0
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 24%
Úrok pro výběry hotovosti 24%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 400 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 0 Kč
Vedení karty – roční poplatek 0 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku neuplatňuje se
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 400 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 400 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat 0
Cena dodatkové karty neposkytuje se
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky neposkytuje se
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 3%
Minimální výše měsíční splátky 1200 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty
Výběr z cizího bankomatu 1 % min. 50 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 1 % min. 50 Kč
Cashback 0 Kč
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Commerzbank deviza-prodej
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 0%
Minimální sleva za platby 0%
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Pouze pro klienty COFIDIS s půjčkou nad 40 000 Kč
Pojištění Volitelně: Pojištění ztráty zaměstnání, dočasné pracovní neschopnosti, úplné ztráty samostatnosti a pojištění úmrtí
Další služby
Poznámky
Vlastní obrázek na kartě ne

Nebankovní kreditní karta Credium

Kreditní karta Credium je nebankovní kreditní karta, která nabízí to co je běžné u karet, které vydávají banky, ale s výhodami nebankovních půjček (jiný pravidla pro doložení příjmu a ověřování v registrech). Základní parametry nebankovní kreditní karty Credium nabízí běžný standart – úvěr 10 – 150 tisíc korun, bezúročné období 50 dní a relativně nízký úrok 21%. Nebankovní kreditní kartu Credium ale není možné získat samostatně. Mají nárok pouze spolehliví klienti této nebankovní společnosti. Firma je nabízí těm, kdo u ní mají sjednánu nebankovní půjčku a pravidelně a včas ji splácí. Jako bonus pak mohou získat tuto kreditní kartu, která jim umožní opakované půjčky a nákupy na splátky.

Nebankovní kreditní karta Credium – parametry

Tato karta je běžná MasterCard. Můžete s ní tedy snadno zaplatit nákup v libovolném obchodě (hračky, elektronika, nábytek, potraviny, drogerie, auto, oblečení boty, cokoliv), kde přijímají karty MasterCard (většina českých obchodů). S kartou také můžete vybrat peníze z bankomatu.

Na zaplacení nákupů máte 50 dní (skoro dva měsíce). V této lhůtě se za vaši útratu nezapočítávají žádné úroky. V této době tedy vlastně máte bezúročnou půjčku od Credium, kterou můžete použít na cokoliv.

Na konci bezúročného období máte dvě možnosti. Buď utracené peníze zaplatíte. V tom případě vás půjčka od Credium nic nestále, neplatíte žádné navýšení. P/o zaplacení půjčky si druhý den zase můžete jít peníze půjčit nebo vyrazit na nákupy. Takto je to možné dělat „donekonečna“.

Nebo se můžete rozhodnout, že půjčené peníze budete splácet delší dobu. Po uplynutí 50-ti dní se nesplacená částka začne úročit ročním úrokem 21%. Každý měsíc musíte zaplatit minimálně 5% z toho, co jste si půjčili (nebo utratili), společnosti Credium pak musíte každý měsíc poslat minimálně 400 Kč.

Poplatky a další podmínky nebankovní kreditní karty Credium

U této karty vám Credium může nabídnout nebankovní úvěr bez omezení na cokoliv ve výši od 10000 Kč do 150000 Kč. Za správu karty, pak hradíte roční poplatek 590 Kč. Ten budete muset zaplatit, i když kartu ani jednou nepoužijete. Pokud naopak s kartou zaplatíte alespoň 35000 Kč za rok (za 12 měsíců), pak můžete mít kartu bez poplatku.

Pokud si budete chtít vybrat peníze v hotovosti z bankomatu, pak vás to bude stát minimálně 60Kč (v ČR) nebo minimálně 80Kč (v zahraniční).

S kreditní kartou Credium navíc máte možnost nakupovat se slevou. Pokud vyrazíte na nákupy, vyplatí se podívat na webové stránky Credium. Tato společnost má totiž mnoho partnerských obchodů, kde pak za nákupy placené touto kartou můžete mít i zajímavé slevy. Nejenže tak můžete nakupovat i bez peněz, neplatíte žádné úroky, ale ještě si můžete váš nákup pořídit levněji.
[ads-middle]

Kreditní karta Credium
Vydavatel karty Credium, a.s.
Typ společnosti nebankovní společnost
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Kreditní karta Credium
Druh kreditní karty MasterCard Unembossed
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 150000 Kč
Počet dní bez úroků 50
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 21%
Úrok pro výběry hotovosti 21%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 300 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 200 Kč
Vedení karty – roční poplatek 290 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 35 000 Kč ročně
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 290 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 590 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat 2
Cena dodatkové karty 0 Kč
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky neposkytuje se
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 5%
Minimální výše měsíční splátky 400 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty
Výběr z cizího bankomatu 0,5 % min. 60 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 2,5 % min. 80 Kč
Cashback neposkytuje se
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí vydavatel karty neposkytl informace
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ne
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 1%
Minimální sleva za platby 1%
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ano
Další informace
Podmínky vydání karty Kartu lze získat jen jako doplněk ke stávající úvěrové smlouvě, nelze o ni požádat samostatně.
Pojištění Volitelně: Pojištění schopnosti splácet, pojištění zneužití karty, cestovní pojištění
Další služby
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu Credium.
Vlastní obrázek na kartě ne

Kreditní karta LBBW Bank

Kreditní karta od LBBW Bank nabízí vysoký úvěrový limit až 150 tisíc korun, nízké splátky (stačí platit jen 4% z utracené částky) a dlouhé bezúročné období až 50 dní a nízké úroky (jenom 18,48%). Pokud byste i chtěli tuto kreditku pořídit, pak ani nemusíte mít účet u LBBW Bank. O kreditní kartu si může požádat každý, kdo splní základní podmínky na vydání karty u LBBW Bank

Parametry kreditní karty od LBBW Bank

Vydavatelem této karty je LBBW Bank. Je to běžná platební karta MasterCard standart. S kartou je tak možné platit ve všech obchodech (a vůbec na všech místech) které jsou označené logem MasterCard. Kromě toho s kartou můžete platit i za nákupy na internetu nebo si vybrat peníze z bankomatu.

U karty můžete mít bezúročný neúčelový úvěr ve výši od 20 000 Kč do 150 000 Kč. Navíc u této karty máte k na úhradu vašich výdajů až 50 dní bezúročného období. Pokud stihnete zaplatit, co jste utratili s kreditkou do této doby, máte půjčku bez úroků.

Kreditní karta od LBBW Bank zadarmo

Kreditní kartu navíc můžete mít od LBBW Bank úplně zadarmo. Pokud s touto kreditní kartou zaplatíte během prvních dvou měsíců minimálně 3000 Kč, banka vám vrátí roční poplatek. Pokud i v dalších letech utratíte s kreditní kartou každý rok alespoň 45000 Kč, budete to mít opět zdarma a bez poplatků.

Běžný poplatek za vedení karty je 540 Kč ročně. Při výběru peněz z bankomatu platíte 0,5% z vybrané částky nebo minimálně 50 Kč u bankomatů v ČR. A 2,5% nebo minimálně 80 Kč u bankomatů v zahraničí.

Ztráta karta nebo její blokace při krádeži a vydání nové karty vás u LBBW Bank bude stát 200 Kč.

Výhody a benefity kreditní karty od LBBW Bank

S touto kartou také můžete získat pojištění schopnosti splácet (pro případ smrti nebo úrazu s trvalými následky) nebo i pojištění pro případ ztráty zaměstnání či cestovní pojištění.

Podmínky pro získání kreditní karty

Minimální věk 18 rok, minimální čistý měsíční příjem ve výši 10000 Kč (u OSVČ pak minimálně 15000 Kč). V bance pak musíte doložit svoje příjmy a dva doklady totožnosti. Pro zaměstnance platní podmínky, že nesmí být ve výpovědní nebo zkušební lhůtě a pro OSVČ platí, že jejich podnikání musí trvat minimálně dva roky.
[ads-middle]

Kreditní karta LBBW Bank
Vydavatel karty LBBW Bank CZ a.s.
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Kreditní karta LBBW Bank
Druh kreditní karty MasterCard Standard
Základní parametry
Minimální limit karty 20000 Kč
Maximální limit karty 150000 Kč
Počet dní bez úroků 50
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 18,48%
Úrok pro výběry hotovosti 18,48%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 540 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 540 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 200 Kč
Vedení karty – roční poplatek 0 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 45 000 Kč ročně
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 540 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 540 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat 3
Cena dodatkové karty 0 Kč
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky neposkytuje se
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 4%
Minimální výše měsíční splátky 200 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ne
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty
Výběr z cizího bankomatu 0,5 % min. 50 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 2,5 % min. 80 Kč
Cashback neposkytuje se
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí LBBW Bank deviza-prodej v den zúčtování transakce
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Věk nad 18 let, čistý měsíční příjem nad 10 000 Kč (15 000 Kč pro OSVČ), pevná telefonní linka do zaměstnání (OSVČ popř. mobil s paušálem), pevná telefonní linka domů nebo mobilní telefon, min. 3 měsíce v zaměstnání (OSVČ min. 3 roky), 2 doklady totožnosti, potvrzení o výši příjmu nebo poslední 3 výplatní pásky (OSVĆ poslední daňové přiznání, potvrzení o bezdlužnosti z FÚ)
Pojištění Možnost cestovního pojištění a pojištění schopnosti splácet
Další služby
Poznámky
Vlastní obrázek na kartě ne

Kreditní karta GE Money Bank: MoneyCard Plus

Kreditní karta GE Money Bank – MoneyCard Plus je standartní kreditní karta, se kterou můžete platit nákupy v obchodech nebo na internetu, vybírat peníze z bankomatu nebo ji používat i při cestách do zahraničí. Kreditní karta GE Money Bank – MoneyCard Plus vám poskytne úvěr od 5000 Kč až do 150000 Kč. Na vaše nákupy navíc máte u této karty 50 dní bezúročného období. Za vaši útratu v obchodech také máte slevu až 10% (10% v obchodech bene+ a 1% ve všech ostatních obchodech.

Parametry a podmínky kreditní karty GE Money Bank – MoneyCard Plus

Vydavatelem této karty je GE Money Bank, jedná se o běžnou MasterCard standart. Uvěrový limit v závislosti na vašich příjmech může být až 150 000 Kč. Období bez úroků má GE Money Card v délce 50 dní.

Úroková sazba, která se začne počítat po skončení bez úrokového období je ve výši 22,68% (platí jak pro bezhotovostní transakce – nákupy, placení na internetu, tak i pro hotovostní operace jako výběr z bankomatu). Minimální splátka je 5% z toho co jste na kreditní kartě utratili (minimálně 100 Kč měsíčně).

S kreditní kartou můžete i vybírat peníze z bankomatu, při výběru hotovosti ale neplatí bezúročné období jako u plateb v obchodě. Navíc za výběr z bankomatu zaplatíte běžné poplatky za výběr což v případě kreditní karty GE Money Bank – MoneyCard Plus je minimálně 29 Kč za výběr z bankomatu GE, 89 Kč za výběr z jiného bankomatu v ČR a 1% + 100 Kč při vybírání peněz někde v zahraniční.

Jak můžete získat kreditní kartu GE Money Bank – MoneyCard Plus

O kreditní kartu si můžete požádat na kterékoliv pobočce GE Money Bank. Nebo pokud máte v této bance svůj osobní účet nebo jiné finanční produkty, banka vám tuto kreditní kartu může sama nabídnout.

Podmínky pro žadatele o kartu jsou minimálně 18 roků a nějaké pravidelné příjmy (výplata ze zaměstnání, důchod nebo příjmy z podnikání). Dále už jen stačí doložit vaši adresu a telefon do zaměstnání. K samotnému vyřízení pak potřebujete dva doklady totožnosti a doklady o příjmu.

O kreditní kartu GE Money Bank – MoneyCard Plus si můžete sami požádat prostřednictvím telefonu nebo i na internetu. Vše je snadné a jednoduché. Po schválení vám GE Money Bank pošle vaši novou kreditní kartu až domů a vám pak stačí kartu jen aktivovat a začít používat.
[ads-middle]

Kreditní karta GE Money Bank
Vydavatel karty GE Money Bank, a.s.
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty MoneyCard Plus
Druh kreditní karty MasterCard Standard
Základní parametry
Minimální limit karty 5000 Kč
Maximální limit karty 150000 Kč
Počet dní bez úroků 50
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ano
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 22,68%
Úrok pro výběry hotovosti 22,68%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 588 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 150 Kč
Vedení karty – roční poplatek 0 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku neuplatňuje se
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 588 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 588 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat 3
Cena dodatkové karty 0 Kč
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 5%
Minimální výše měsíční splátky 100 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu 29 Kč
Výběr z cizího bankomatu 89 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 100 Kč + 1 %
Cashback 15 Kč
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí GE Money Bank deviza-prodej v den zúčtování transakce
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 1%
Minimální sleva za platby 10%
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ano
Další informace
Podmínky vydání karty Minimální věk 18 let, trvalý zdroj příjmů, občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, pro úvěr nad 50 000 Kč potvrzení o příjmu, adresa trvalého bydliště i kontaktní adresa na území ČR, telefon do zaměstnání + kontaktní telefon
Pojištění Volitelně pojištění asistenčních služeb, cestovní pojištění, pojištění schopnosti splácet a pojištění výdajů, pojištění zneužití karty
Další služby Možnost změny PIN, lze zadat příkaz k úhradě z bankomatu GE Money, internetové bankovnictví
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu Bene +
Vlastní obrázek na kartě ne