Kreditní karta ČSOB MasterCard Standart

Kreditní karta ČSOB MasterCard Standart

Kreditní karta MasterCard Standard od ČSOB vám nabídne bezúroční období až 55 dní a to i pro výběry peněz z bankomatu v hotovosti, Můžete tak velmi snadno s touto kartou platit za všechny vaše nákupy, vybírat peníze z bankomatu. Pokud peníze vybrané z karty do 55 dní zaplatíte bance zpátky, neplatíte za tuto „půjčku“ žádné úroky. Kartu navíc můžete používat i pro placení na internetu, nebo si z ní můžete posílat peníze na svůj účet v bance.

Kolik vás bude stát používání kreditní karty Standart od ČSOB

Vydání karty je zdarma, neplatíte žádný poplatek. Bezúročné období je u této karty stanoveno na 55 dní. To se vztahuje i na výběry z bankomatu. Pokud peníze zaplatíte před koncem bezúročného období, neplatíte žádné úroky, hradí se pouze pravidelný měsíční poplatek za používání karty. Úroky, po uplynutí bezúročného období jsou u této kreditní karty Standart od ČSOB ve výši 19,90%. Současně musíte každý měsíc uhradit minimálně 5% z vyčerpané částky (minimálně je to 500 Kč).

Lze získat kartu i zdarma?

Za používání karty pak bance platíte měsíční poplatek ve výši 250 Kč. V rámci Aktivního a Exkluzivního konta ale ČSOB nabízí tuto kartu zdarma. Poplatky za kreditní kartu platíte bez ohledu na to, jestli jste uskutečnili nějaké platy nebo ne. Pokud byste si tedy chtěli zřídit kreditní kartu jen pro neočekávané výdaje, tak se to příliš nevyplatí. Ročně vás totiž kreditní karta vyjde na minimálně 3000 Kč a to nemusíte udělat ani jednu platbu nebo výběr z bankomatu. V takovém případě je lepší pořídit si kontokorent k běžnému účtu v bance. Continue reading…

Kreditní karta Home Credit: Nákupní karta Premia

Nákupní kreditní karta Premia od nebankovní společnosti vám umožní nakupovat se slevou a ještě šetřit peníze na další nákupy. Jak to celé funguje? Pokud si pořídíte kreditní kartu Premia, dostanete od Home Credit bezúročnou půjčku až 70000 Kč (bezúročné období je 51 dní). Za nákupy zboží v obchodech s logem Premia máte za každý nákup slevu. Za nákupy se vám 2 – 10% z utracené částky vrátí zpět v podobě prémiových korun. Za tyto prémiové koruny pak můžete zaplatit svůj další nákup. Z každého nákupu tak můžete ušetřit až 10% na další nákupy.

Nebankovní kreditní karta Premia od Home Credit

Tuto kreditní kartu vydává nebankovní společnost Home Credit pro všechny své klienti, kteří chtějí při svých nákupech ušetřit. Kreditní karta vám poskytne úvěr ve výši 10000 – 70000 Kč. K tomu máte bezúročné období 51 dní.

Celé to funguje tak, že při nákupu v obchodě (nebo při platbě v restauraci či za různé služby nebo i na internetu) zaplatíte touto kreditní kartou Premia od Home Credit. Utrácet můžete až do výše vašeho maximálního limitu. Pak se můžete rozhodnout, jak utracené peníze splatíte. Pokud je splatíte do 51 dnů, nic vás tato půjčka nestojí. V opačném, případě (po 51 dnech) se nesplacené půjčka úročí úrokem 26,28%. Vy pak už jen musíte každá měsíc poslat pravidelnou splátku min. 4% (resp. 400 Kč). Peníze z kreditní karty můžete opakovaně utrácet. Jeden den zaplatíte splátku a druhý den už zase můžete jít nakupovat.

Poplatky u kreditní karty Premia od Home Credit

Vydání této kreditní karty je zdarma. V prvním roce také neplatíte žádné poplatky. Běžné poplatky za vedení a správu karty jsou maximálně 588 Kč ročně. Platíte také poplatky při výběru z bankomatu. Ty jsou minimálně 1% z vybrané částky (minimálně 85Kč) při výběru z bankomatu v ČR a 1% nebo min. 100 Kč při výběru peněz v zahraniční.

Za elektronický nebo tištěný výpis nic neplatíte. Pokud svoji kreditní kartu Premia od Home Credit ztratíte, tak za blokaci a nové vydání karty platíte 180 Kč.

K této kreditní kartě navíc získáváte možnost výhodného pojištění – pojištění schopnost splácet, pojištění proti zneužití karty (při krádeži nebo ztrátě) nebo i výhodné cestovní pojištění.

Jak získat tuto kreditní kartu

Kreditní kartu Home Credit Premia si můžete pořídit především v obchodech KIKA nebo Baumax, tam si můžete hned na místě vyřídit tuto kartu a hned s ní můžete zaplatit svůj první nákup. K vyřízení karty budete potřebovat dva doklady totožnosti, a potvrzení o příjmech (výplata ze zaměstnání, důchod nebo doložení příjmů z podnikání).
[ads-middle]

Kreditní karta Home Credit
Vydavatel karty Home Credit a.s.
Typ společnosti nebankovní společnost
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Nákupní karta Premia
Druh kreditní karty MasterCard Unembossed
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 70000 Kč
Počet dní bez úroků 51
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 26,28%
Úrok pro výběry hotovosti 26,28%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 180 Kč
Vedení karty – roční poplatek 588 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 36 000 Kč ročně
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 588 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 588 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat neposkytuje se
Cena dodatkové karty neposkytuje se
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 4%
Minimální výše měsíční splátky 400 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ne
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty
Výběr z cizího bankomatu 1 % min. 85 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 1 % min. 100 Kč
Cashback neposkytuje se
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Kurz deviza-prodej PPF banky platný v den zúčtování
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 1%
Minimální sleva za platby 10%
Bonusové body za platby kartou ano
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ano
Další informace
Podmínky vydání karty O kartu lze požádat pouze v obchodech Asko Nábytek, KIKA a Baumax a Möbelix. Platný občanský průkaz ČR, druhý doklad, věk nad 18 let, stálý zdroj příjmu.
Pojištění Volitelně pojištění schopnosti splácet, pojištění výdajů a pojištění zneužití karty
Další služby
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu, kde jste si kartu sjednali.
Vlastní obrázek na kartě ne

Platební karta AXA i bez doložení příjmů

Pojišťovna AXA ve spolupráci s UniCredit Bank nabízí kreditní kartu Visa Classic s úvěrovým limitem až 250 000 Kč a bezúročným obdobím 45 dní. S touto kreditní kartou AXA od UniCredit Bank máte ihned k dispozici celou řadu výhod. Patří se například 17% sleva při nákupech u partnerů v AXA klubu nebo 1% u všech ostatních obchodů. Neplatíte žádné zbytečné poplatky. U karty máte také zdarma asistenční služby ve vaší domácnosti nebo možnost využívat bonusového programu pojišťovny AXA. Získat kartu je navíc velmi snadné.

Kreditní karta AXA od UniCredit Bank

Vydavatelem této karty je UniCredit Bank. Jedná se o kartu Visa Classic s limitem od 10000 do 250000 Kč a bezúročným obdobím na 45 dní. Do 50000 korun také není nutné dokládat příjmy. Doložení příjmu je požadováno až u vyššího úvěrového limitu.

Tuto kartu můžete získat zdarma a bez poplatků. První rok vás její používání nic nestojí. Je jedno jestli s kartou bude utrácet, nebo jestli vám bude ležet doma v šuplíku, naplatíte žádné poplatky. Ve druhém roce pak záleží na tom, jestli a jak budete vaši kreditní kartu AXA od UniCredit Bank používat. Pokud budete mít na kartě minimální měsíční obrat alespoň 3000 Kč, pak vás její používání i nadále nic nestojí. V opačném případě si banka UniCredit Bank účtuje měsíční poplatek 30 Kč měsíčně.

Minimální splátka vaší útraty s touto kartou je 5% z toho co jste utratili (minimálně to je ale částka 300 Kč). Pokud nezaplatíte utracené peníze během bezúročného období, pak vám budou nabíhat úroky ve výši 23,4%.

Další podmínky a informace k této kreditní kartě

Kreditní karta AXA od UniCredit Bank umožňuje platby v obchodech, na internetu nebo i výběry z bankomatu. Za výběr platíte poplatky podle aktuálního ceníku, tj. min. 49 Kč + 1% z vybrané částky při výběrech v ČR a až 100 Kč + 1% při výběru v zahraničí.

U karty si snadno můžete hlídat svoje výdaje – dostáváte pravidelné výpisy nebo máte přístup i do online aplikace. Navíc si můžete nastavit pravidelné splátky nebo i to, aby se vám každý měsíc automaticky zaplatila celá utracená částka. Pak se vyhnete placení úroků a máte tak vlastně nekonečnou půjčku zdarma a bez poplatků.

Výhody kreditní karty AXA od UniCredit Bank

Za nákupy máte až 17% zpět. Další peníze můžete mít za platby po internetu nebo i za platby v zahraničí. Tyto bonusové body pak můžete použít třeba na úhradu penzijního připojištění na investiční pojištění nebo je investovat do podílových fondů. Nebo si za bonusové peníze můžete koupit pojištění pro vaše auto, domácnost nebo i cestovní pojištění.

U karty navíc máte nárok na asistenční služby (do hodnoty 49000 Kč ročně). To se může hodit, třeba když si doma zabouchnete dveře a klíče necháte doma, nebo když potřebujete rychle opravit nějakou havárii a různé další služby.
[ads-middle]

Kreditní karta UniCredit Bank
Vydavatel karty UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Platební karta AXA
Druh kreditní karty Visa Classic
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 250000 Kč
Počet dní bez úroků 45
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 23,4%
Úrok pro výběry hotovosti 23,4%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 200 Kč
Vedení karty – roční poplatek 360 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 3000 Kč měsíčně
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 360 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 360 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat neposkytuje se
Cena dodatkové karty neposkytuje se
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky neposkytuje se
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 5%
Minimální výše měsíční splátky 300 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ano
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu 49 Kč + 1 %
Výběr z cizího bankomatu 49 Kč + 1 %
Výběr z bankomatu v zahraničí 49-100 Kč + 0,5 %
Cashback 19 Kč
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí UniCredit Bank deviza-prodej v den zaúčtování transakce.
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 1%
Minimální sleva za platby 11%
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ano
Další informace
Podmínky vydání karty Věk 18 let, klient skupiny AXA
Pojištění Volitelné cestovní pojištění, pojištění schopnosti splácet a pojištění proti zneužití karty.
Další služby V ceně asistenční služby v domácnosti v celkové hodnotě 49 000 Kč ročně. Volitelné doplňkové karty IAPA a Priority Pass, internetové bankovnictví
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu AXA Club.
Vlastní obrázek na kartě ne

Kreditní karta Uniqa i bez doložení příjmů

Kreditní karta Uniqa od Raiffeisenbank vám umožní získat kreditní kartu i bez doložení vašeho příjmu. Tato kreditní karta je určena pro všechny klienty pojišťovny Uniqa. Můžete velmi snadno získat úvěrový limit až 50000 Kč a to i bez doložení vašeho příjmu. U karty máte také bezúročné období 55 dní a díky výhodnému věrnostnímu programu Uniqa získáváte část peněz, které utratíte zpátky. Za každou utracenou korunu totiž máte jeden bod, a ty pak můžete vyměnit za reálné peníze, které se vám převedou zpět na vaši kreditní kartu. Navíc pak můžete získat cestovní pojištění u pojišťovny Uniqa zdarma.

Kreditní karta Uniqa od Raiffeisenbank bez doložení příjmů a s bonusem

Ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa  vydává Raiffeisenbank kreditní kartu, která nabízí možnost získat část peněz za nákupy zpět. U této karty můžete mít limit 10000 až 150000 Kč. Při limitu do 50000 Kč navíc ani nemusíte dokládat svoje příjmy. Pokud jste klientem společnosti Uniqa   máte automaticky tuto kreditní kartu zdarma a bez potvrzení o příjmech.

U karty je 55 dní bezúročného období. Pak budete platit úrok ve výši 24,84 %. Bezúročné období ale neplatí pro výběr z bankomatů, tam vám ihned nabíhá úrok ve výši 30%. Za výběry z bankomatů navíc platíte jednorázové poplatky ve výši 50 Kč (u bankomatů Raiffeisenbank), 79 Kč (u ostatních bankomatů v ČR) a 100 Kč (+ 1% u bankomatů v zahraniční).

Minimální roční poplatek (neplatí se v prvním roce používání karty) je ve výši 540 Kč ročně. Při ztrátě karty nebo při její blokaci z důvodu krádeže je poplatek ve výši 500 Kč.

Další podmínky a informace

S kreditní kartou Uniqa od Raiffeisenbank můžete běžně platit za nákupy v obchodech, platit s ní na internetu nebo i vybírat peníze z bankomatů.

Při nákupech, které zaplatíte touto kreditní kartou, máte automaticky minimálně 1% (u vybraných obchodníků je to mnohem víc) zpět. Za každou takto získanou 1 Kč máte 1 bod do věrnostního programu pojišťovny Uniqa. Získané body pak můžete vyměnit za reálné peníze, které se vám připíší na vaši kreditní kartu. Za každý 25000 bodů máte nárok na 200 Kč.

Kromě toho máte nárok i na další výhody z věrnostního programu pojišťovny Uniqa. Jednou z těchto výhod je například možnost zřídit si cestovní pojištění na půl roku zdarma nebo i jiné výhody.
[ads-middle]

Kreditní karta Raiffeisenbank
Vydavatel karty Raiffeisenbank a.s.
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Platební karta Uniqa
Druh kreditní karty Visa Classic
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 150000 Kč
Počet dní bez úroků 55
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 24,84%
Úrok pro výběry hotovosti 30%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 500 Kč
Vedení karty – roční poplatek 540 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 3000 Kč měsíčně
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 540 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 540 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat bez omezení
Cena dodatkové karty 90 Kč
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 3,5%
Minimální výše měsíční splátky 300 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ano
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu 50 Kč
Výběr z cizího bankomatu 79 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 100 Kč + 1 %100 Kč + 1 %
Cashback 10 Kč
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Raiffeisenbank deviza-prodej platný v den zaúčtování transakce
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ne
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Bonusové body za platby kartou ano
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Pouze pro vybrané klienty UNIQA pojišťovny ve věku 21- 65 let.
Pojištění Volitelně pojištění zneužití karty, cestovní pojištění, pojištění schopnosti splácet.
Další služby
Poznámky
Vlastní obrázek na kartě ne

Kreditní karta Premia od Home Credit

Kreditní Premia Karta od nebankovní společnosti Home Credit vám umožní ušetřit 10% ze všech vašich nákupů. Můžete tak s kreditní kartou od Home Credit platit za všechny vaše běžné nákupy a výdaje a přitom šetřit 10%. Jak je to možné? Při nákupech s kreditní kartou Premia od Home Credit v partnerské síti Prima obchodů máte z každého nákupu 11% zpátky v podobně prémiových bodů (u ostatních obchodníků, kde je možné platit kartou MasterCard máte 1%). Za každý 100 prémiových bodů pak máte nárok na jednu poukázku v hodnotě 100 Kč, se kterou pak můžete platit za další nákupy.

Slevová kreditní karta Premia od Home Credit

Tuto kreditní karta Premia vydává nebankovní společnost Home Credit prostřednictvím partnerských bank PPF Banka nebo Raiffeisenbank. Úvěrový limit na této kartě může být od 10000 Kč až do 100000 Kč.

U této kreditní karty máte také bez úrokové období 51 dní. Pokud tedy s kartou zaplatíte nějaké nákupy nebo jiné výdaje a utracené peníze zase společnosti Home Credit splatíte do 51 dní, neplatíte žádné úroky a máte tak vlastně bezúročnou půjčku zdarma.

S kartou můžete také vybírat peníze z bankomatu. Tady už ale nemáte výhodu bezúročného období, peníze vybrané z bankomatu se ihned úročí úrokem ve výši 26,28%. Za výběr z bankomatu navíc platíte poplatek ve výši 1% z částky, kterou jste si vybrali (min 85 Kč, maximálně 100 Kč).

Kreditní kartu Premia nabízí společnost Home Credit svým stávajícím klientům. Pokud tedy využíváte nějakou půjčku, úvěr nebo třeba nákupy na splátky od této nebankovní společnosti, můžete i vy získat tuto prémiovou kreditní kartu.

Další podmínky a informace

Peníze utracení touto kartou můžete splatit buď jednorázovou platbou (pokud tak učiníte do 51 dní, neplatíte žádné úroky ani žádné další poplatky), nebo si splácení můžete rozložit na delší dobu. Minimální požadovaná splátka je 4% z vyčerpané částky, můžete tedy vaši útratu splácet až 25 měsíců (tj. více než dva roky).

K této kreditní kartě navíc můžete mít výhodné pojištění – proti neschopnosti splácet, pojištění proti zneužití nebo i další výhodná pojištění.

Kartu pak můžete používat pro nákupy na internetu, nebo s ní platit ve všech obchodech kde přijímají karty MasterCard. Pokud budete nakupovat u obchodů z partnerské sítě Premia, máte nárok na slevy až 11%.
[ads-middle]

Kreditní karta Home Credit
Vydavatel karty Home Credit a.s.
Typ společnosti nebankovní společnost
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Premia Karta Home Credit
Druh kreditní karty MasterCard Unembossed
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 100000 Kč
Počet dní bez úroků 51
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 26,28%
Úrok pro výběry hotovosti 26,28%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 180 Kč
Vedení karty – roční poplatek 588 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 36 000 Kč ročně
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 588 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 588 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat neposkytuje se
Cena dodatkové karty neposkytuje se
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 4%
Minimální výše měsíční splátky 400 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ne
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty
Výběr z cizího bankomatu 1 % min. 85 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 1 % min. 100 Kč
Cashback neposkytuje se
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Kurz deviza-prodej PPF banky platný v den zúčtování.
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 1%
Minimální sleva za platby 10%
Bonusové body za platby kartou ano
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ano
Další informace
Podmínky vydání karty Pouze pro stávající klienty Home Credit, kterým byla karta nabídnuta. Platný občanský průkaz ČR, druhý doklad, věk nad 18 let, stálý zdroj příjmu.
Pojištění Volitelně pojištění schopnosti splácet, pojištění výdajů a pojištění zneužití karty
Další služby
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu Premia. K uplatnění poukázky si najděte seznam obchodníků, kteří ji akceptují.
Vlastní obrázek na kartě ne

Premia kreditní karta České pojišťovny

Kreditní karta Premia od nebankovní společnosti Home Credit vám umožní získat až 11% z hodnoty vašich nákupů placených touto kreditní kartou. Získané Prémiové body (za každou 1 Kč máte 1 bod) pak můžete použít na různé produkty České spořitelny – tedy na životní pojištění, na kapitálové pojištění, na povinné ručení od české pojišťovny a na další finanční produkty a pojištění od této pojišťovny.

Kreditní karta Premia Čeká Pojišťovna od Home Credit

Kreditní kartu vydává nebankoví společnost Home Credit. Karty jsou vydávány buď prostřednictvím PPF banky, nebo prostřednictvím Raiffeisenbank.

Je to základní neembasovaná karta MasterCard (můžete ji použít je pro placení v elektronických terminálech nebo v bankomatech). U této karty můžete získat úvěrový limit až 100000 Kč a k tomu ještě bezúročné období 51 dní (neplatí pro výběr peněz z bankomatu).

Úroková sazba (po uplynutí bez úrokového období nebo po výběru z bankomatu) je u této kreditní karty ve výši 26,28 %. Minimální měsíční splátka je pak 4% (nebo min. 400 Kč).

S touto kartou můžete platit i přes internet – základní limit je nastaven na 3000 Kč (týdně), na požádání ho ale můžete navýšit. S pomocí této karty pak můžete platit i přes PayPal.

Karta je vydávána zdarma, půjčené peníze můžete kdykoliv doplatit bez jakýchkoliv sankcí. Díky bezúročnému období si tak můžete půjčit kdykoliv peníze od Home Credit a pokud je včas vrátíte, nic vás to nestojí.

Podmínky a poplatky

Vydání karty a vedení karty v prvním roce je za 0 Kč. V dalších letech vás poplatky za tuto kartu mohou vyjít až na 580 Kč ročně. Pokud ale budete mít s touto kartou minimální roční obrat 36000 Kč, pak ji můžete mí úplně zdarma a bez poplatků. Při výběru peněz z bankomatu zaplatíte minimální poplatek ve výši 1% z vybrané částky (min. 85 Kč při výběru v ČR a min. 100 Kč při výběru v zahraničí).

Výhodné pojištění od České pojišťovny

Z každého nákupu nebo platby, který provedete s touto kreditní kartou v partnerské síti Premia získáváte 11% v podobě prémiových bodů. Za nákupy u ostatních obchodníků (mimo partnerů Premia) získáváte 1%.

Tyto prémiové body pak můžete využít na různé produkty České pojišťovny. Peníze za nákupy tak můžete zhodnotit třeba i v Penzijním připojištění se státní podporu nebo v životním či kapitálovém pojištění. Můžete za ně uhradit i pojištění domácnosti nebo i jiné pojistné produkty. Takže tato karta vám při utrácení vlastně zároveň pomáhá šetřit a spořit peníze.
[ads-middle]

Kreditní karta Home Credit
Vydavatel karty Home Credit a.s.
Typ společnosti nebankovní společnost
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Premia karta České pojišťovny
Druh kreditní karty MasterCard Unembossed
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 100000 Kč
Počet dní bez úroků 51
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 26,28%
Úrok pro výběry hotovosti 26,28%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 180 Kč
Vedení karty – roční poplatek 588 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 36 000 Kč ročně
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 588 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 588 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat neposkytuje se
Cena dodatkové karty neposkytuje se
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 4%
Minimální výše měsíční splátky 400 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ne
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty
Výběr z cizího bankomatu 1 % min. 85 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 1 % min. 100 Kč
Cashback neposkytuje se
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Kurz deviza-prodej PPF banky platný v den zúčtování
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 1%
Minimální sleva za platby 10%
Bonusové body za platby kartou ano
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ano
Další informace
Podmínky vydání karty O kartu lze požádat pouze na obchodních místech České pojišťovny. Platný občanský průkaz ČR, druhý doklad, věk nad 18 let, stálý zdroj příjmu.
Pojištění Volitelně pojištění schopnosti splácet, pojištění výdajů a pojištění zneužití karty
Další služby
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu a slevy na pojistných produktech České pojišťovny, Penzijního fondu České pojišťovny a ČP Zdraví.
Vlastní obrázek na kartě ne

Stříbrná kreditní karta Home Credit

Stříbrná kreditní karta Home Credit je nebankovní kreditní karta, kterou můžete získat i když vám v bance nechtějí půjčit peníze. Společnost Home Credit poskytuje především nebankovní spotřebitelské půjčky a úvěry a také pomáhá financovat nákupy na splátky. Stříbrná kreditní karta od této nebankovní společnosti vám umožní získat velmi snadno a rychle úvěr 40000 Kč, který máte neustále k dispozici a můžete ho opakovaně využívat na libovolné účely.

Nebankovní kreditní karta od Home Credit

Stříbrná karta od nebankovní společnosti Home Credit je běžná neembosovaná karta MasterCard. S kartou můžete platit ve všech obchodech (a i na jiných místech) kde mají elektronické platební terminály, nebo s pomocí této karty můžete vybírat i peníze z bankomatu.

Výše půjčky, jakou vám Home Credit prostřednictvím této karty poskytne je 10000 – 40000 Kč. Na rozdíl od klasické kreditní karty, ale u této stříbrné od Home Credit nemáte k dispozici žádné bezúročné období. To znamená, že pokud s touto kartou něco zaplatíte nebo si vyberete peníze z bankomatu, tak se vám takto půjčená částka ihned úroční úrokem ve výši 26,64%

Vydání karty je zdarma a můžete ji získat tak, že u společnosti Home Credit uzavřete půjčku nebo úvěr. Nebo tak že si koupíte v některém obchodě něco na splátky (přes Home Credit). Pokud následně budete tuto půjčku nebo nákup na splátky včas a řádně platit, pak vám Home Credit automaticky nabídne tuto kreditní kartu.

Podmínky a poplatky u nebankovní kreditní karty od Home Credit

Minimální výše splátky u této kreditní karty je ve výši 4% (minimální splátka ale musí být alespoň 400 Kč měsíčně). Nevyčerpanou splátku máte neustále k dispozici. Takže i když na kartu pošlete pravidelnou splátku, hned druhý den po připsání peněz na vaši kreditní kartu si ji můžete jít zase vybrat. Je to vlastně „nekonečná“ půjčka, kdy si můžete neustále peníze půjčovat až do výše vašeho úvěrového limitu.

Pokud kreditní kartu od Home Credit nebudete vůbec používat, její vlastnictví by vás nemělo nic stát. Při aktivním používání vás tato karta přijde až na 420 Kč ročně na poplatcích za vedení a správu karty.

Za výběru z bankomatu s touto kartou platíte poplatky ve výši 1% z vybrané částky (minimálně 85 Kč u bankomatů v ČR a minimálně 100 Kč u bankomatů v zahraniční).

Stříbrná kreditní karta od Home Credit také neposkytuje většinu výhod, které jsou běžné u klasických kreditních karet. Nemůžete si nastavit pravidelné inkaso do 100%, nezískáváte žádné slevy za nákupy nebo body do věrnostního programu.

Jedinou výhodou je pouze to, že tuto kreditní kartu vydává nebankovní společnost, na její získání tedy platí méně přísné podmínky než u klasické banky.
[ads-middle]

Kreditní karta Home Credit
Vydavatel karty Home Credit a.s.
Typ společnosti nebankovní společnost
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Stříbrná karta Home Credit
Druh kreditní karty MasterCard Unembossed
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 30000 Kč
Počet dní bez úroků 0
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 26,64%
Úrok pro výběry hotovosti 26,64%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 180 Kč
Vedení karty – roční poplatek 420 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku nelze
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 0 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 420 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat neposkytuje se
Cena dodatkové karty neposkytuje se
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 4%
Minimální výše měsíční splátky 400 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ne
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty
Výběr z cizího bankomatu 1 % min. 85 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 1 % min. 100 Kč
Cashback neposkytuje se
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Kurz deviza-prodej PPF banky platný v den zúčtování
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 0%
Minimální sleva za platby 0%
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Pouze pro stávající klienty Home Credit. Platný občanský průkaz ČR, druhý doklad, věk nad 18 let, stálý zdroj příjmu.
Pojištění Volitelně pojištění schopnosti splácet, pojištění výdajů a pojištění zneužití karty
Další služby
Poznámky
Vlastní obrázek na kartě ne