Kreditní karta ČSOB MasterCard Standart

Kreditní karta ČSOB MasterCard Standart

Kreditní karta MasterCard Standard od ČSOB vám nabídne bezúroční období až 55 dní a to i pro výběry peněz z bankomatu v hotovosti, Můžete tak velmi snadno s touto kartou platit za všechny vaše nákupy, vybírat peníze z bankomatu. Pokud peníze vybrané z karty do 55 dní zaplatíte bance zpátky, neplatíte za tuto „půjčku“ žádné úroky. Kartu navíc můžete používat i pro placení na internetu, nebo si z ní můžete posílat peníze na svůj účet v bance.

Kolik vás bude stát používání kreditní karty Standart od ČSOB

Vydání karty je zdarma, neplatíte žádný poplatek. Bezúročné období je u této karty stanoveno na 55 dní. To se vztahuje i na výběry z bankomatu. Pokud peníze zaplatíte před koncem bezúročného období, neplatíte žádné úroky, hradí se pouze pravidelný měsíční poplatek za používání karty. Úroky, po uplynutí bezúročného období jsou u této kreditní karty Standart od ČSOB ve výši 19,90%. Současně musíte každý měsíc uhradit minimálně 5% z vyčerpané částky (minimálně je to 500 Kč).

Lze získat kartu i zdarma?

Za používání karty pak bance platíte měsíční poplatek ve výši 250 Kč. V rámci Aktivního a Exkluzivního konta ale ČSOB nabízí tuto kartu zdarma. Poplatky za kreditní kartu platíte bez ohledu na to, jestli jste uskutečnili nějaké platy nebo ne. Pokud byste si tedy chtěli zřídit kreditní kartu jen pro neočekávané výdaje, tak se to příliš nevyplatí. Ročně vás totiž kreditní karta vyjde na minimálně 3000 Kč a to nemusíte udělat ani jednu platbu nebo výběr z bankomatu. V takovém případě je lepší pořídit si kontokorent k běžnému účtu v bance. Continue reading…

Kreditní karta Diners Club: Diners Club White

Kreditní (revolvingová platební) karta Diners Club White nabízí nadstandartní služby a výhody. Karetní společnost Diners Club se od běžných vydavatelů kreditních karet v mnohém odlišuje. Tato karta má již více než šedesátiletou tradici. Zatímco běžná bankovní kreditka, je obvykle nastavena tak, aby bance generovala co nejvyšší zisk, Diners Club se řídí jinými principy. Karty od této společnosti se tak právem řadí mezi prestižní platební nástroje, které ocení nejenom ti nejnáročnější, ale vůbec všichni kdo potřebují spolehlivý platební prostředek při cestování nebo i v běžném životě

Diners Club White, tak trochu jiná kreditní karta

Základní parametry karty Diners Club White zahrnují úvěr 30 – 350 tisíc korun, bezúročné období až 60 dní (platí i pro výběr hotovosti) a velmi nízký úrok 13,9%.

S touto kartou můžete platit v téměř 50 tisíc obchodech v ČR a zhruba v 18 miliónech obchodů po celém světě. Takže i když Diners Club není v ČR tak rozšířený jako VISA nebo MasterCard, nabízí vám stejně bezproblémové placení jako ostatní.

Další bonusy Diners Club White

Diners Club nabízí ke svým kartám nadstandartní cestovní pojištění. Nějaké cestovní pojištění sice nabízí téměř všechny kreditky, ale často mají různá omezení, nebo si cestovní pojistku musíte předem aktivovat. To u Diners Club nemusíte. Pojištění pak kryje nejenom vás, ale až 3 další spolucestující.

Mezi další benefity patří i nadstandartní přístup ke klientům. Nepřetržitě máte k dispozici Hot line. Diners Club navíc garantuje vydání nové karty (při ztrátě nebo krádeži) obratem na jakémkoliv místě na světě. Také přístup k reklamacím má tato firma jiný než běžné banky. Každá reklamace se u Diners Club považuje za oprávněnou

S kartou Diners Club White máte přístup do VIP salónků, slevy u obchodníků v široké partnerské síti nebo i další výhody.

Diners Club

Tato firma byla úplně první na celém světě, která začala vydávat kreditní karty. V české republice působí Diners Club od roku 1998. Zakladatel společnosti, Frank McNamara byl první, kdo v roce 1950 vydal univerzální platební kartu. S tou se z počátku dalo platit jen u 14 obchodníků. Do konce roku jich ale bylo již téměř 300 a v současné době je možné platit kartou téměř cokoliv. Frank McNamara byl také vyhlášen jedním ze 100 lidí, kteří nejvíce ovlivnili 20 století. Současný Diners Club navazuje na tuto dlouhou tradici.
[ads-middle]

Kreditní karta Diners Club
Vydavatel karty Diners Club Czech, s. r. o.
Typ společnosti nebankovní společnost
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Diners Club White
Druh kreditní karty Diners Club
Základní parametry
Minimální limit karty 30000 Kč
Maximální limit karty 350000 Kč
Počet dní bez úroků 60
Platí bezúročné období i pro bankomaty ano
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 13,9%
Úrok pro výběry hotovosti 13,9%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 1490 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 1490 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 0 Kč
Vedení karty – roční poplatek 0 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku neuplatňuje se
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 1490 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 1490 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat bez omezení
Cena dodatkové karty 790 Kč
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 5%
Minimální výše měsíční splátky 500 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ano
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty
Výběr z cizího bankomatu 39 Kč + 2 %
Výběr z bankomatu v zahraničí 39 Kč + 2 %
Cashback neposkytuje se
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Kurz Financial Times v den zúčtování + 2,5 %
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ne
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Občan starší 18 let, doložit příjem, individuální posouzení
Pojištění V ceně je cestovní a úrazové pojištění pro držitele karty 3 jeho spolucestující v plné výši, pro další spolucestující se rozpočítává z maximálního limitu.
Další služby V ceně: změna PIN, dočasné zvýšení limitu karty, vystavení a doručení náhradní karty v ČR i v zahraničí, nouzová hotovost v zahraničí. Volitelně: vstupy do letištních salónků
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu Platius Club (placené členství v klubu) a v půjčovnách aut Avis, Hertz a Sixt.
Vlastní obrázek na kartě ne

Nebankovní kreditní karta COFIDIS: Karta MAGNET

Kreditní karta MAGNET od nebankovní společnosti Cofidis nabízí některé výhody jako klasická kreditní / platební karta. V některých parametrech se ale odlišuje. Primárně je tato kreditní karta určena k financování vašich nákupů z katalogu Magnet Blancheporte. Za platbu touto kartou sbíráte body do věrnostního programu, nebo můžete získat poštovné a balné zdarma. S kartou také můžete platit i v jiných obchodech nebo si vybrat peníze z bankomatu.

Kreditní karta MAGNET od Cofidis

Cofidis je nebankovní společnost, která běžně poskytuje především nebankovní spotřebitelské půjčky a úvěry. U této společnosti si také můžete zajistit financování nákupů na splátky nebo jiné úvěrové produkty.

Nebankovní kreditní karta MAGNET se od klasických bankovních kreditních karet v mnohém odlišuje. U této karty totiž nemáte k dispozici žádné bezúročné období (u běžné kreditní karty máte zpravidla 30 – 60 dní, během kterých se vám utracené peníze neúročí). U karty MAGNET se utracená částka ihned úročí sazbou ve výši 20,88% (roční úrok).

Vydání karty je zdarma a za její vedení neplatíte žádné poplatky. Jediné poplatky, které platíte, jsou poplatky za výběr z bankomatu – zde je to 1% z vybrané částky (minimálně 50 Kč).

Parametry a podmínky u kreditní karty MAGNET

S touto kartou můžete od nebankovní společnosti Cofidis získat úvěr od 20000 Kč do 40000 Kč. S kartou můžete platit ve většině obchodů, kde přijímají platební karty MasterCard. S kartou také můžete nakupovat z katalogu Magnet Blancheporte. Tady je vám zboží doručeno až domu a při nákupu nad 1600 Kč neplatíte ani dopravu.

Na utracené peníze (při nákupech nebo při výběru z bankomatu) se úročí sazbou 20,88%. Minimální měsíční splátka je 4% (splácet tedy můžete až 25 měsíců), minimálně ale musíte společnosti Cofidis posílat 200 Kč měsíčně.

Ke kartě si také volitelně můžete sjednat pojištění schopnosti splácet (třeba pro případ ztráty zaměstnání nebo smrti nebo nějakého úrazu s trvalými následky). V takovém případě (pokud byste nebyli schopni svůj dluhy splácet) by za vás pojišťovna doplatila celou dlužnou částku.
[ads-middle]

Kreditní karta COFIDIS
Vydavatel karty COFIDIS s.r.o.
Typ společnosti nebankovní společnost
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Karta MAGNET
Druh kreditní karty MasterCard Unembossed
Základní parametry
Minimální limit karty 20000 Kč
Maximální limit karty 40000 Kč
Počet dní bez úroků 0
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 20,88%
Úrok pro výběry hotovosti 20,88%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 400 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 0 Kč
Vedení karty – roční poplatek 0 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku neuplatňuje se
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 0 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 0 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat 0
Cena dodatkové karty neposkytuje se
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky neposkytuje se
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 4%
Minimální výše měsíční splátky 200 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ano
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty
Výběr z cizího bankomatu 1 % min. 50 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 1 % min. 50 Kč
Cashback neposkytuje se
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Commerzbank deviza-prodej
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 0%
Minimální sleva za platby 0%
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Věk 18 let
Pojištění Volitelně: Pojištění ztráty zaměstnání, dočasné pracovní neschopnosti, úplné ztráty samostatnosti a pojištění úmrtí
Další služby
Poznámky Za platbu kartou sbíráte body do věrnostního programu.
Vlastní obrázek na kartě ne

Platinová kreditní karta Komerční banka MasterCard Platinum

Kreditní karta MasterCard Platinum je prestižní kreditka od Komerční banky. Je určena pro ty nejnáročnější klienty. Mimo jiné nabízí i úvěrový limit bez omezení, výhodnou úrokovou sazbu nebo výběry z bankomatu zcela zdarma. U této platinové kreditní karty máte navíc bezúročné období 45 dní, které platí i pro výběry peněz z bankomatu. Tato karta má navíc celou řadu dalších výhod a bonusů včetně věrnostního programu Ellite.

Parametry a podmínky platinové kreditní karty MasterCard Platinum

Úvěrový limit u této kreditní karty je od 100 tisíc korun. Maximální výše úvěrového limitu je pak zcela bez omezení a závisí jen na bonitě klienta. Vydavatelem této kreditní karty je komerční banka.

Bezúročné období na 45 dní umožňuje platit za nákupy v obchodech, za nákupy na internetu nebo i za výběry z bankomatů zcela bez úroků. Pokud svoje výdaje neuhradíte do 45 dní, vybrané částka se úročí úrokem ve výši 19,90 %. Jedná se o poměrně výhodný úrok (běžné kreditní karty mají úrok zpravidla 20 – 30 %).

S touto kreditní kartou máte také výběry ze všech bankomatů (v ČR i v zahraničí) zdarma. Peníze z kreditky také můžete bez omezení převádět na bankovní účet.

Za tuto platinovou kreditní kartu zaplatíte poplatek ve výši 6490 Kč ročně. Pokud byste si pořídili dodatkovou kartu (je možné vydat pouze jednu), tak vás vyjde na 4900 Kč.

Bonusy a výhody u platinové kreditní karty MasterCard Platinum

Tato prestižní karta umožňuje svým držitelům čerpat z velkého množství různých výhod a bonusů- Patří sem například i úrazové pojištění pro cesty do zahraniční, náhrada výloh při zrušeném nebo zpožděném letu, nebo kompletní pokrytí léčebných výloh v zahraničí.

V ceně kreditní karty MasterCard Platinum máte také zdarma asistenční službu, která vám pomůže vyřešit všechny nečekané problémy.

Dále také máte množnost přednostního odbavení Priority Pass na letištích a také vstup do VIP salónků na více než 500 letištích po celém světě.

Prestižní platinová kreditní karta MasterCard Platinum od Komerční banky poskytuje všem jejím majitelům komfort a pohodlí. Pokud patříte mezi ty, kdo si potrpí na nadstandartní služby bez ohledu na jejich cenu, pak právě tato kreditní karta vám může, nabídnout maximální komfort a velké množství doplňkových služeb. Současně máte k dispozici i velmi vysoký úvěr.
[ads-middle]

Kreditní karta Komerční banka
Vydavatel karty Komerční banka, a.s.
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty MasterCard Platinum
Druh kreditní karty MasterCard Platinum
Základní parametry
Minimální limit karty 100000 Kč
Maximální limit karty bez omezení
Počet dní bez úroků 45
Platí bezúročné období i pro bankomaty ano
Převod peněz z karty na bankovní účet ano
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 19,9%
Úrok pro výběry hotovosti 19,9%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 6490 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 6490 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 0 Kč
Vedení karty – roční poplatek 0 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku neposkytuje se
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 6490 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 6490 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat 1
Cena dodatkové karty 4900 Kč
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 5%
Minimální výše měsíční splátky neposkytuje se
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ano
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu 0 Kč
Výběr z cizího bankomatu 0 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 0 Kč
Cashback 0 Kč
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Komerční banka deviza-prodej v den zaúčtování transakce
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Pouze pro klienty Komerční banky, kterým byla karta nabídnuta.
Pojištění V ceně: Pojištění pro celou rodinu: léčebné výlohy v zahraničí včetně úhrady akutního zubního ošetření, úrazové pojištění, náhrada výloh způsobených zpožděním nebo zrušením letu, náhrada výloh při ztrátě nebo zpoždění zavazadel, pojištění golfového a lyžařského vybavení, pojištění vybavení na obchodní cesty (vlastní nebo zapůjčený notebook, vlastní nebo vypůjčené PDA, dataprojektor, mobil, obchodní vzorky a materiály), odpovědnost za škodu na zdraví a majetku způsobenou neúmyslně třetí straně, pojištění právní pomoci, pojištění zrušení cesty, osobní asistenční služby Lifestyle. Volitelně: Pojištění zneužití karty.
Další služby V ceně je náhradní karta nebo hotovost v zahraničí a klubová karta Priority Pass. Možnost změny PIN.
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu Lady karty.
Vlastní obrázek na kartě ne

Premia kreditní karta České pojišťovny

Kreditní karta Premia od nebankovní společnosti Home Credit vám umožní získat až 11% z hodnoty vašich nákupů placených touto kreditní kartou. Získané Prémiové body (za každou 1 Kč máte 1 bod) pak můžete použít na různé produkty České spořitelny – tedy na životní pojištění, na kapitálové pojištění, na povinné ručení od české pojišťovny a na další finanční produkty a pojištění od této pojišťovny.

Kreditní karta Premia Čeká Pojišťovna od Home Credit

Kreditní kartu vydává nebankoví společnost Home Credit. Karty jsou vydávány buď prostřednictvím PPF banky, nebo prostřednictvím Raiffeisenbank.

Je to základní neembasovaná karta MasterCard (můžete ji použít je pro placení v elektronických terminálech nebo v bankomatech). U této karty můžete získat úvěrový limit až 100000 Kč a k tomu ještě bezúročné období 51 dní (neplatí pro výběr peněz z bankomatu).

Úroková sazba (po uplynutí bez úrokového období nebo po výběru z bankomatu) je u této kreditní karty ve výši 26,28 %. Minimální měsíční splátka je pak 4% (nebo min. 400 Kč).

S touto kartou můžete platit i přes internet – základní limit je nastaven na 3000 Kč (týdně), na požádání ho ale můžete navýšit. S pomocí této karty pak můžete platit i přes PayPal.

Karta je vydávána zdarma, půjčené peníze můžete kdykoliv doplatit bez jakýchkoliv sankcí. Díky bezúročnému období si tak můžete půjčit kdykoliv peníze od Home Credit a pokud je včas vrátíte, nic vás to nestojí.

Podmínky a poplatky

Vydání karty a vedení karty v prvním roce je za 0 Kč. V dalších letech vás poplatky za tuto kartu mohou vyjít až na 580 Kč ročně. Pokud ale budete mít s touto kartou minimální roční obrat 36000 Kč, pak ji můžete mí úplně zdarma a bez poplatků. Při výběru peněz z bankomatu zaplatíte minimální poplatek ve výši 1% z vybrané částky (min. 85 Kč při výběru v ČR a min. 100 Kč při výběru v zahraničí).

Výhodné pojištění od České pojišťovny

Z každého nákupu nebo platby, který provedete s touto kreditní kartou v partnerské síti Premia získáváte 11% v podobě prémiových bodů. Za nákupy u ostatních obchodníků (mimo partnerů Premia) získáváte 1%.

Tyto prémiové body pak můžete využít na různé produkty České pojišťovny. Peníze za nákupy tak můžete zhodnotit třeba i v Penzijním připojištění se státní podporu nebo v životním či kapitálovém pojištění. Můžete za ně uhradit i pojištění domácnosti nebo i jiné pojistné produkty. Takže tato karta vám při utrácení vlastně zároveň pomáhá šetřit a spořit peníze.
[ads-middle]

Kreditní karta Home Credit
Vydavatel karty Home Credit a.s.
Typ společnosti nebankovní společnost
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Premia karta České pojišťovny
Druh kreditní karty MasterCard Unembossed
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 100000 Kč
Počet dní bez úroků 51
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 26,28%
Úrok pro výběry hotovosti 26,28%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 180 Kč
Vedení karty – roční poplatek 588 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 36 000 Kč ročně
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 588 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 588 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat neposkytuje se
Cena dodatkové karty neposkytuje se
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 4%
Minimální výše měsíční splátky 400 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ne
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty
Výběr z cizího bankomatu 1 % min. 85 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 1 % min. 100 Kč
Cashback neposkytuje se
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Kurz deviza-prodej PPF banky platný v den zúčtování
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 1%
Minimální sleva za platby 10%
Bonusové body za platby kartou ano
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ano
Další informace
Podmínky vydání karty O kartu lze požádat pouze na obchodních místech České pojišťovny. Platný občanský průkaz ČR, druhý doklad, věk nad 18 let, stálý zdroj příjmu.
Pojištění Volitelně pojištění schopnosti splácet, pojištění výdajů a pojištění zneužití karty
Další služby
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu a slevy na pojistných produktech České pojišťovny, Penzijního fondu České pojišťovny a ČP Zdraví.
Vlastní obrázek na kartě ne

Kreditní karty UniCredit Bank: Visa Partners

Kreditní karta Visa Partners od UniCredit Bank vám umožňuje získat snadnou a rychlou bezúročnou půjčku až 250000 Kč. Pokud budete s touto kartou platit za svoje nákupy nebo za nejrůznější služby a utracené peníze doplatíte během bezúročného období, nestojí vás tato půjčka nic. Je to tedy ideální finanční rezerva pro vaše výdaje. Bezúročná půjčka od UniCredit Bank je neustále k dispozici, peníze můžete mít velmi snadno schované ve vaší peněžence nebo kapse i při cestách do zahraničí nebo kdekoliv, kde je zrovna budete potřebovat.

Bezúročná půjčka – kreditní karta od UniCredit Bank

Kreditní karta Visa Partners je standartní karta Visa Classic. Všem držitelům nabízí tato kreditka úvěrový rámec 10 – 250 tisíc korun. Základní bezúročné období je 45 dní. Pokud utracené peníze v rámci této doby zase splatíte, nehradíte žádné úroky.

Po skončení bezúročné doby vám začíná nabíhat úrok ve výši  23,40%. S kreditní kartou od UniCredit Bank můžete platit v obchodech, v restauracích, za různé služby typu kino, divadlo, koncert nebo i na internetu.

Je možné i vybírat peníze v hotovosti z bankomatu. Na výběr hotovosti se už ale nevztahuje bezúročné období. V takém případně se půjčená částka ihned úročí úrokem ve výši 23,4 %. Za výběr peněz z bankomatu navíc platíte poplatek ve výši od 49 Kč (v bankomatech UniCredit Bank nebo ostatních českých bank) nebo až 100 Kč při výběrech v zahraničí. K tomuto fixnímu poplatku sinavíc účtuje variabilní složka – 1 % z vybrané částky. Vybírat si s kreditní kartou od UniCredit Bank peníze z bankomatu se tedy příliš nevyplatí.

Další podmínky a poplatky u této kreditky

Minimální měsíční splátka je 5% (min. 300 Kč). Další poplatky spojené s kreditní kartou jsou: poplatek za správu karty ve výši 480 Kč (platíte to bez ohledu na to, jestli s kartou utrácíte nebo ne). Dále pak můžete platit 19 Kč, pokud použijete v některém obchodě službu Cashback. Za blokaci karty a nové vystavení se platí 200 Kč.

Z kreditní karty není možné peníze převádět na bankovní účet. U karty je možné nastavit pravidelné inkaso splátek a to až do výše 100%. Pokud tedy chcete mít jistotu, že nebudete nikdy platit úroky za peníze utracené kreditní kartou, můžete si ve své bance nastavit inkaso. Jednou měsíčně se vám vše, co jste s kreditní kartou zaplatili, zase vyrovná na 0.

Ke kartě také získáte přístup do internetové aplikace Online Card, kde ihned uvidíte všechny platby a transakce uskutečněné kreditní kartou. Máte tak snadno pod kontrolou aktuální zůstatek nebo všechny vaše výdaje. Ke kartě je také nabízeno doplňkové cestovní pojištění TRAVEL Basic a TRAVEL Plus, pojištění ztráty nebo odcizení karty SAFE Basic nebo SAFE Plus a také pojištění neschopnosti splácet CREDIT Basic nebo CREDIT Plus.
[ads-middle]

Kreditní karta UniCredit Bank
Vydavatel karty UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Visa Partners
Druh kreditní karty Visa Classic
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 250000 Kč
Počet dní bez úroků 45
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 23,4%
Úrok pro výběry hotovosti 23,4%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 200 Kč
Vedení karty – roční poplatek 480 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku neposkytuje se
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 480 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 480 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat 0
Cena dodatkové karty neposkytuje se
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky neposkytuje se
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 5%
Minimální výše měsíční splátky 300 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ano
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu 49 Kč + 1 %
Výběr z cizího bankomatu 49 Kč + 1 %
Výběr z bankomatu v zahraničí 49-100 Kč + 0,5 %
Cashback 19 Kč
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí UniCredit Bank deviza-prodej v den zaúčtování transakce
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Bonusové body za platby kartou ano
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Věk 18 let, čistý příjem nad 9500 Kč.
Pojištění V ceně pojištění zneužití karty. Volitelně cestovní pojištění, pojištění schopnosti splácet.
Další služby Volitelné doplňkové karty IAPA a Priority Pass, internetové bankovnictví
Poznámky
Vlastní obrázek na kartě ne