Na dovolenou k moři s kreditní kartou zadarmo

Letenky zdarma na dovolenou za placení kartou. UniCredit Bank nabízí v léte zajímavé bonusy pro všechny nové klienty, kteří si pořídí některou kreditní kartu z programu Miles & More

Letenky zdarma na dovolenou za placení kartou. UniCredit Bank nabízí v léte zajímavé bonusy pro všechny nové klienty, kteří si pořídí některou kreditní kartu z programu Miles & More

Plánujete letní dovolenou u moře? Máte v plánu letět na vaši dovolenou s letadlem? Některé kreditní karty, vám umožní letět na dovolenou k moři zdarma. Za platby kreditní kartou můžete sbírat míle a ty si pak u letecké společnosti vyměnit třeba za letenku zadarmo.

Jak to funguje?

U některých kreditních karet můžete za placení kartou za nákypy v obchodech dostat zpět různé bonusy. Někde dostáváte zpět 1 – 2% z provedené platby, jinde se vám připisuje bonus třeba na penzijní připojištění. Jiné karty pak umožňují sbírat míle do věrnostního programu některé letecké společnosti.

Proč míle a ne kilometry?

Tohle je dáno historicky. Jako první tento bonus nabízeli především banky v USA, kde se vzdálenosti udávají v mílích. Jedna míle je 1 609 metrů. A aby to bylo ještě trochu složitější, existuje ještě námořní míle, která je 1851,55 metrů. Proto se tedy v bonusových programech leteckých společností (včetně české ČSA) sbírají míle a ne kilometry. Bonusové míle navíc neznamenají automaticky letenku na stejnou vzdálenost. Je to jen jakási „virtuální“ měna. Za míle si můžete zaplatit různé výhody – vstup do letištního salónku, vyšší třídu v letadle, zavazadlo zdarma, pronájem auta na letišti, pronájem hotelového pokoje. Jednou z možností je pak pořízení letenky zdarma (různé společnosti mají různá pravidla, jak je možné čerpat bonusové míle na letenky zdarma).

Letenky zdarma s kreditní kartou

Možnost sbírat míle zdarma nabízí například UniCredit Bank. Pokud si u této banky pořídíte kreditní kartu do konce července, získáte zajímavý vstupní bonus. Pokud se rozhodnete pro kreditní kartu Miles & More Standard, budete mít automaticky bonus 2000 mil za první platbu. Pokud si pořídíte kreditní kartu Miles & More Gold, vstupní bonus za první platbu je dokonce 4000 mil.

Speciální nabídku má pak UniCredit banka pro ty co využívají kreditní kartu ČSA. Pokud si místo kreditní karty ČSA pořídíte Miles & More od UniCredit, dostanete vstupní bonus 10000 mil.

A navíc v létě bude banka za placení kartouz připisovat dvojnásobný bonus.  Za každých 100 Kč zaplacených kartou máte v létě 10 mil zdarma (u karty Gold, u karty Standart je to jen 6 mil).

Letenky zdarma bez omezení

Získané bonusové míle si pak můžete vyměnit u společnosti Lufthansa. Platnost těchto bonusových mil je neomezená. Když si je nestihnete vybrat během léta, můžete je nechat třeba na zimní dovolenou, nebo na příští rok. U kreditní karty od UniCredit bank máte navíc v ceně i cestovní pojištění s nadstandartním pojistným limitem. Pro letní dovolenou je tedy tato kreditní karta rozhodně zajímavá volba.

Novinka: Z bankomatu si můžete vybrat bankovky, jaké chcete

Z bankomatu Unicredit Bank si můžete vybrat takové bankovky, jaké chcete. Stačí si jen zvolit z bankovky 2000 Kč, 1000 Kč nebo 200 Kč.

Z bankomatu Unicredit Bank si můžete vybrat takové bankovky, jaké chcete. Stačí si jen zvolit z bankovky 2000 Kč, 1000 Kč nebo 200 Kč.

Už se vám někdy stalo, že vám z bankomatu vypadla bankovka 2000 Kč a zrovna když jste potřebovali menší bankovky? Nové bankomaty, které zavádí některé banky, vám umožní zvolit si při výběru, jaké konkrétní bankovky chcete dostat.

Výběr z bankomatu = jenom velké bankovky?

U některých bankomatů je nejmenší částka, kterou si můžete vybrat 500 Kč. Jinde to je 200 Kč. Když si z bankomatu vybíráte 1000 Kč nebo 2000 Kč (nebo jakoukoliv jinou částku dělitelnou tisícem, téměř vždy dostanete bankovky v této hodnotě. To může být někdy docela problém. Třeba když si chcete cestou do práce v trafice koupit noviny nebo cigarety nebo něco na pití. Zaplatit v trafice kartou je většinou problém, a když jim po ránu dáte bankovku 1000 nebo 2000 Kč tak tam na vás koukají jak na vraha. Osobně se mi už stalo, že mě odmítli obsloužit, protože neměli na vrácení.

Já osobně, abych se tomuto vyhnul, často vybírám z bankomatu nějakou částku jako 1800 Kč (dostanu 1x 1000 Kč a 4x 200 Kč). Nebo podobně.

Výběr bankovek na přání

Nové bankomaty, které již má například Air Bank, nebo nově zavádí UniCredit Bank, ale umožní zvolit si, jaké konkrétní bankovky si budete chtít vzít. Tyto bankomaty obsahují bankovky v hodnotách 2000 Kč, 1000 Kč a 200 Kč. Pokud si tak budete chtít vybrat třeba 2000 Kč, bankomat vám umožní zvolit si vlastní sestavu (např. 1×1000 Kč + 5x 200 Kč).

Novinku momentálně nabízí UniCredit bank v cca 80 bankomatech, do konce roku by to pak mělo být možné ve všech cca 160 bankomatech této banky.

Zatímco u nás je podobný „výběr bankovek na přání“ novinka, v některých zemích je to běžná služba. Například Erste bank (vlastní Českou spořitelnu) nabízí podobnou službu ve všech svých bankomatech v Rakousku. Plánuje zavedení této možnosti i v bankomatech České spořitelny.

Vzhledem k tomu, že k umožnění výběru bankovek na přání není potřeba provádět nějaké speciální úpravy bankomatů, ale mělo by stačit upravit software, který bankomat řídí, je pravděpodobné, že pokud novinka od UniCredit bude úspěšná, brzy ji budou následovat i další české banky. Možná tak už brzy nebudeme muset řešit, kde rozměnit velké bankovky, ale z bankomatů si snadno budeme moci vybrat takové hodnoty, jaké potřebujeme.

UniCredit Bank: Zlatá kreditní karta Miles & More

Zlatá kreditní karta Miles & More Gold od banky UniCredit Bank nabízí úvěr až půl miliónu korun a navíc máte možnost létat s leteckou společností Lufthansa zadarmo v rámci bonusového programu za nasbírané míle. Tato zlatá kreditní karta (podobně jako i druhá kreditní karta toho typu – Miles & More Standart) je určena především pro klienty společnosti Lufthansa, kteří využívají bonusového programu Miles & More. Díky placení nákupů kreditní kartou sbíráte za každých 100 Kč jednu prémiovou míli. Prémiové míle pak můžete vyměnit za letenky nebo i za jiné výhody při cestování.

Zlatá kreditní karta Miles & More od UniCredit Bank

U této kreditní karty máte možnost získat úvěr od 100 tisíc korun až do 500 tisíc korun. Vybraní klienti mají navíc automaticky před schválený úvěr až 350 tisíc korun bez nutnosti doložení příjmů. Stačí se jen obrátit na banku, vyřídit vše potřebné a hned máte v kapse kreditku s vysokým úvěrovým limitem.

Tato zlatá kreditní karta Miles & More od UniCredit Bank také nabízí velmi výhodnou úrokovou sazbu. Za útratu platíte úrok jen ve výši 18,96 % (u běžných kreditek překračuje úroková sazba běžně 20% a často se blíží až k 30%).

U karty navíc máte bezúročné období 45 dní (pro platby v obchodech nebo na internetu). Vydání karty můžete mít i bez poplatku. Běžné poplatky s pojené s vedením této karty jsou 2040 Kč za rok. Pokud byste chtěli získat dodatkovou kartu třeba pro manžela, manželku nebo jiné členy vaší rodiny), pak můžete mít až dvě dodatkové karty. Vydání jedné dodatkové karty stojí 960 Kč.

Bonusový program a výhody zlaté kreditní karty Miles & More od UniCredit Bank

Při vydání této zlaté kreditní karty se vám v bonusovém programu Miles & More společnosti Lufthansa automaticky přičte 4000 prémiových mil. Za každých utracených 100 Kč navíc máte další míli zdarma. Za utrácení s kreditní kartou tak získáváte bonus v podobě prémiových mil.

S kreditní kartou také můžete mít nárok na slevy v různých obchodech v ČR i po celém světě (v obchodech zapojených do partnerského programu UniCredit Bank).

S kartou také získáváte výhodné cestovní pojištění s pojistným limitem až 2,5 miliónu korun. Pokud se vám při cestování něco stane, zlatá kreditní karta Miles & More od UniCredit Bank se o vás postará. K dispozici je také pojištění proti zneužití karty nebo i další pojistné produkty.
[ads-middle]

Kreditní karta UniCredit Bank
Vydavatel karty UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Miles & More Gold
Druh kreditní karty MasterCard Gold & World
Základní parametry
Minimální limit karty 100000 Kč
Maximální limit karty 500000 Kč
Počet dní bez úroků 45
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 18,96%
Úrok pro výběry hotovosti 18,96%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 0 Kč
Vedení karty – roční poplatek 2040 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku neposkytuje se
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 2040 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 2040 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat 2
Cena dodatkové karty 960 Kč
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky neposkytuje se
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 5%
Minimální výše měsíční splátky 300 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ano
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu 49 Kč + 1 %
Výběr z cizího bankomatu 49 Kč + 1 %
Výběr z bankomatu v zahraničí 49-100 Kč + 0,5 %
Cashback 19 Kč
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí UniCredit Bank deviza-prodej v den zaúčtování transakce.
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Bonusové body za platby kartou ano
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ano
Další informace
Podmínky vydání karty Věk 18 let, člen programu Lufthansy Miles & More
Pojištění V ceně je cestovní pojištění. Volitelně: pojištění schopnosti splácet, pojištění proti zneužití karty a GOLF PACKAGE.
Další služby Volitelné doplňkové karty IAPA a Priority Pass, internetové bankovnictví
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu Miles & More a MasterCard Elite.
Vlastní obrázek na kartě ne

UniCredit Bank: kreditní karta Miles & More Standard

Létáte často letadlem a chtěli byste létat zadarmo nebo alespoň s velkou slevou? V tom případě vám banka UniCredit Bank ve spolupráci s leteckou společností Lufthansy může nabídnout výhodnou kreditní kartu Miles & More Standard. S touto kartou sbíráte za svoje nákupy míle, které pak můžete použít na letenky u letecké společnosti Lufthansa. Kromě toho kreditní karta Miles & More Standard nabízí všechny výhody klasické kreditní karty – úvěr až 250 tisíc korun a bezúročné období 45 dní. S kartou pak můžete platit v obchodech po celém světě, na internetu nebo v bankomatech. V ceně této kreditní karty máte navíc nadstandartní cestovní pojištění s pojistným limitem až 2,5 milionu korun.

Podmínky a parametry kreditní karty UniCredit Bank: Miles & More Standard

Kreditní kartu vydává banka UniCredit Bank. Jedná se o kartu MasterCard Word. Úvěrový limit u této kreditky může být v rozmezí od 10000 do 250000 Kč. Základní bezúročná doba je 45 dní. Ta se nevztahuje na výběr peněz z bankomatu. Úroková sazba je 23,40%. Minimální požadovaná plátky pak 5% z utracené částky (minimálně se musí jednat o 300 Kč měsíčně).

U této kreditní karty UniCredit Bank: Miles & More Standard můžete mít až dvě dodatkové kreditní karty zdarma. Vydání jedné dodatkové karty vás přijde na 480 Kč. Vydání karty a první rok jejího užívání je bez poplatků. Následující poplatky představují 840 Kč ročně. Tyto poplatky zaplatíte, i když kartu nebudete používat.

Bonusový program u karty UniCredit Bank: Miles & More Standard

Díky spojení s leteckou společností Lufthansa nabízí tato kreditní karta výhodný bonusový program. Ten zahrnuje především bonusové míle na létání s touto leteckou společností. Při vydání kreditní karty Miles & More Standard máte bonus 4000 bezplatných mil. Dále pak za každých 100 Kč, které zaplatíte s touto kreditkou, máte dalších 5 mil zdarma do bonusového programu. Pokud si necháte zřídit i dodatkové karty, za každou dodatkovou kartu máte dalších 1000 mil a samozřejmě i u těchto dodatkových kreditních karet se vám počítají míle za útratu.

Ke kreditní kartě Miles & More Standard mýte také velmi dobé cestování pojištění. To oproti běžným cestovním pojištěním ke kreditním kartám nabízí vysoký limit pro pojistné plnění – až 2,5 miliónu korun.

Navíc za placení s touto kartou máte nárok i na slevy u obchodníků, zapojených do programu Miles & More.

Pro vybrané klienty je navíc k dispozici automaticky před schválený úvěrový limit až 350000 Kč bez nutnosti dokládat příjmy a kartu můžete mít úplně bez poplatků a zadarmo.
[ads-middle]

Kreditní karta UniCredit Bank
Vydavatel karty UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Miles & More Standard
Druh kreditní karty MasterCard World
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 250000 Kč
Počet dní bez úroků 45
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 23,4%
Úrok pro výběry hotovosti 23,4%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 200 Kč
Vedení karty – roční poplatek 840 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku neposkytuje se
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 840 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 840 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat 2
Cena dodatkové karty 480 Kč
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky neposkytuje se
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 5%
Minimální výše měsíční splátky 300 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ano
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu 49 Kč + 1 %
Výběr z cizího bankomatu 49 Kč + 1 %
Výběr z bankomatu v zahraničí 49-100 Kč + 0,5 %
Cashback 19 Kč
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí UniCredit Bank deviza-prodej v den zaúčtování transakce.
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Bonusové body za platby kartou ano
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ano
Další informace
Podmínky vydání karty Věk 18 let, člen programu Lufthansy Miles & More
Pojištění V ceně je cestovní pojištění. Volitelně: pojištění schopnosti splácet, pojištění proti zneužití karty a GOLF PACKAGE.
Další služby Volitelné doplňkové karty IAPA a Priority Pass, internetové bankovnictví
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu Miles & More a MasterCard Elite.
Vlastní obrázek na kartě ne

Platební karta AXA i bez doložení příjmů

Pojišťovna AXA ve spolupráci s UniCredit Bank nabízí kreditní kartu Visa Classic s úvěrovým limitem až 250 000 Kč a bezúročným obdobím 45 dní. S touto kreditní kartou AXA od UniCredit Bank máte ihned k dispozici celou řadu výhod. Patří se například 17% sleva při nákupech u partnerů v AXA klubu nebo 1% u všech ostatních obchodů. Neplatíte žádné zbytečné poplatky. U karty máte také zdarma asistenční služby ve vaší domácnosti nebo možnost využívat bonusového programu pojišťovny AXA. Získat kartu je navíc velmi snadné.

Kreditní karta AXA od UniCredit Bank

Vydavatelem této karty je UniCredit Bank. Jedná se o kartu Visa Classic s limitem od 10000 do 250000 Kč a bezúročným obdobím na 45 dní. Do 50000 korun také není nutné dokládat příjmy. Doložení příjmu je požadováno až u vyššího úvěrového limitu.

Tuto kartu můžete získat zdarma a bez poplatků. První rok vás její používání nic nestojí. Je jedno jestli s kartou bude utrácet, nebo jestli vám bude ležet doma v šuplíku, naplatíte žádné poplatky. Ve druhém roce pak záleží na tom, jestli a jak budete vaši kreditní kartu AXA od UniCredit Bank používat. Pokud budete mít na kartě minimální měsíční obrat alespoň 3000 Kč, pak vás její používání i nadále nic nestojí. V opačném případě si banka UniCredit Bank účtuje měsíční poplatek 30 Kč měsíčně.

Minimální splátka vaší útraty s touto kartou je 5% z toho co jste utratili (minimálně to je ale částka 300 Kč). Pokud nezaplatíte utracené peníze během bezúročného období, pak vám budou nabíhat úroky ve výši 23,4%.

Další podmínky a informace k této kreditní kartě

Kreditní karta AXA od UniCredit Bank umožňuje platby v obchodech, na internetu nebo i výběry z bankomatu. Za výběr platíte poplatky podle aktuálního ceníku, tj. min. 49 Kč + 1% z vybrané částky při výběrech v ČR a až 100 Kč + 1% při výběru v zahraničí.

U karty si snadno můžete hlídat svoje výdaje – dostáváte pravidelné výpisy nebo máte přístup i do online aplikace. Navíc si můžete nastavit pravidelné splátky nebo i to, aby se vám každý měsíc automaticky zaplatila celá utracená částka. Pak se vyhnete placení úroků a máte tak vlastně nekonečnou půjčku zdarma a bez poplatků.

Výhody kreditní karty AXA od UniCredit Bank

Za nákupy máte až 17% zpět. Další peníze můžete mít za platby po internetu nebo i za platby v zahraničí. Tyto bonusové body pak můžete použít třeba na úhradu penzijního připojištění na investiční pojištění nebo je investovat do podílových fondů. Nebo si za bonusové peníze můžete koupit pojištění pro vaše auto, domácnost nebo i cestovní pojištění.

U karty navíc máte nárok na asistenční služby (do hodnoty 49000 Kč ročně). To se může hodit, třeba když si doma zabouchnete dveře a klíče necháte doma, nebo když potřebujete rychle opravit nějakou havárii a různé další služby.
[ads-middle]

Kreditní karta UniCredit Bank
Vydavatel karty UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Platební karta AXA
Druh kreditní karty Visa Classic
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 250000 Kč
Počet dní bez úroků 45
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 23,4%
Úrok pro výběry hotovosti 23,4%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 200 Kč
Vedení karty – roční poplatek 360 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 3000 Kč měsíčně
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 360 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 360 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat neposkytuje se
Cena dodatkové karty neposkytuje se
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky neposkytuje se
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 5%
Minimální výše měsíční splátky 300 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ano
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu 49 Kč + 1 %
Výběr z cizího bankomatu 49 Kč + 1 %
Výběr z bankomatu v zahraničí 49-100 Kč + 0,5 %
Cashback 19 Kč
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí UniCredit Bank deviza-prodej v den zaúčtování transakce.
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 1%
Minimální sleva za platby 11%
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ano
Další informace
Podmínky vydání karty Věk 18 let, klient skupiny AXA
Pojištění Volitelné cestovní pojištění, pojištění schopnosti splácet a pojištění proti zneužití karty.
Další služby V ceně asistenční služby v domácnosti v celkové hodnotě 49 000 Kč ročně. Volitelné doplňkové karty IAPA a Priority Pass, internetové bankovnictví
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu AXA Club.
Vlastní obrázek na kartě ne

Kreditní karta bez doložení příjmu – Visa Classic od UniCredit Bank

UniCredit vám umožní získat kreditní karu Visa Classic i bez doložení vašeho příjmu. Pokud jste klientem banky (máte zde osobní účet), můžete mít k dispozici automaticky před schválený úvěr až 20 000 Kč. Pro získání této kreditní karty (Visa Classic) pak nemusíte bance předkládat potvrzení o příjmech. U karty navíc máte i bezúročné období 45 dní, můžete vybírat peníze z bankomatu, platit s kartou v obchodech. Za platbu kartou se vám také načítají body do věrnostního programu, kterým pak můžete přispět na některou charitativní organizaci.

Kreditní karta i bez doložení příjmu od UniCredit Bank

Kreditní karta Visa Classic od UniCredit Bank vám umožní získat pohodlnou a bezúročnou půjčku od 10 tisíc korun až do 250000 Kč. Pokud už jste klientem UniCredit Bank a máte v této bance založený svůj osobní bankovní účet, pak dostanete kreditní kartu i bez doložení vašeho příjmu. Banka všem klientům nabízí tuto kartu s automaticky před schváleným úvěrovým limitem až 20000 Kč. Nemusíte dokládat žádní potvrzení o příjmech. Stačí si jen požádat o vystavení karty a hned můžete mít doma finanční rezervu, bezúročnou půjčku do 20000 Kč.

Bezúročné období u této karty je 45 dní – pokud tedy útratu provedenou touto kreditní kartou zaplatíte do 45 dnů, neplatíte žádné úroky. V opačném případě se nesplacená částka úročí úrokem ve výši 23,88%.

Minimální měsíční splátka je od 5% z vyčerpané nesplacené částky (min. 300 Kč). Vydání karty a první rok jejího používání je zdarma. Pak si UniCredit Bank účtuje pravidelný poplatek za správu karty ve výši 480 Kč. Tento poplatek vám banka naúčtuje i v případě že kartu vůbec nepoužíváte a jen vám leží v šuplíku nebo v peněžence.

Výhody kreditní karty Visa Classic od UniCredit Bank

S touto kreditní kartou získáváte mnohem víc než jenom bezúročnou půjčku bez doložení vašeho příjmu. Při placení kartou získáváte slevy u vybraných partnerů banky UniCredit Bank. Při nákupech a placení s touto kartou tak můžete ušetřit nemalou částku peněz.

Za každou platbu, kterou provedete s vaší kreditní kartou, navíc dostáváte body do věrnostního programu. Tyto body následně můžete směnit za peníze, které pak můžete převést na některou vybranou charitativní organizaci (Konto Bariery, nadace Terezy Maxové nebo nadace Partnerství).

S kartou tak máte celou řadu výhod, bezúročnou půjčku na vaše nákupy a ještě můžete pomoci těm, kdo to nejvíce potřebují.
[ads-middle]

Kreditní karta UniCredit Bank
Vydavatel karty UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Visa Classic
Druh kreditní karty Visa Classic
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 250000 Kč
Počet dní bez úroků 45
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 23,88%
Úrok pro výběry hotovosti 23,88%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 200 Kč
Vedení karty – roční poplatek 480 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku neposkytuje se
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 480 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 480 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat 1
Cena dodatkové karty 240 Kč
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky neposkytuje se
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 5%
Minimální výše měsíční splátky 300 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ano
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu 49 Kč + 1 %
Výběr z cizího bankomatu 49 Kč + 1 %
Výběr z bankomatu v zahraničí 49-100 Kč + 0,5 %
Cashback 19 Kč
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí UniCredit Bank deviza-prodej v den zaúčtování transakce
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Věk 18 let, čistý příjem nad 9500 Kč.
Pojištění Volitelné cestovní pojištění, pojištění schopnosti splácet a pojištění proti zneužití karty.
Další služby Volitelné doplňkové karty IAPA a Priority Pass, internetové bankovnictví
Poznámky
Vlastní obrázek na kartě ne

Kreditní karta UniCredit Bank: Visa Generali

Visa Generali od UniCredit Bank je partnerská kreditní karta. Pokud budete s touto kartou platit za nákupy v obchodech, za útratu v restauraci nebo za využívání různých služeb, z každé útraty se vám automaticky 1% připíše jako bonus na vaše životní pojištění u Generali. Karta je vydávána bez poplatku a první rok neplatíte žádné poplatky. Můžete mít pohodlnou bezúročnou půjčku až 250000 Kč a platit z ní všechny vaše výdaje. Díky bezúročnému období 45 dní tak můžete pohodlně a v klidu utrácet.

Parametry kreditní karty Visa Generali UniCredit Bank

Tato kreditka je určena především pro ty, kdo mají zřízené životní pojištění u Generali nebo o tom uvažují. Díky této kartě pak můžete získat zajímavý bonus k vašemu životnímu pojištění. 1% z každé platby provedení kreditkou se vám totiž připisuje na vaše životní pojištění. Nejenomže tedy máte k dispozici bezúročnou půjčku od UniCredit až do výše 250 000 Kč, ale zároveň si i spoříte peníze.

Karta Visa Generali od UniCredit je standartní Visa Classic. Úvěrový limit je u této kreditky od 10 tisíc korun až do 250 000 Kč (uvěrový limit stanovuje vydavatel karty na základě bonity klienta – doložení schopnosti splácet nebo výše pravidelných příjmů či obratu na bankovním účtu v UniCredit)

Bezúroční období má tato karta 45 dní. Nevztahuje se ale na hotovostní operace (výběry z bankomatů). Úroková sazba je u této Generali karty ve výši 23,40%. Minimální požadovaná splátka je pak 5% (resp. 300 Kč měsíčně).

Vydání karty a první rok jejího používání je bez poplatků a zdarma. V následujících letech vám pak ale banka bude účtovat poplatek 360 Kč. Ten se platí bez ohledu na to, jestli kartu skutečně využíváte nebo ne.

U karty máte možnost vybírat z bankomatu (výběry se ale ihned úročí). Za výběr se u UniCredit platí od 49 Kč až do 100 Kč (v zahraniční) a vále pak ještě 1% z vybrané částky.

S kartou také můžete pohodlně platit nákupy mna internetu nebo využívat službu Cashback na pokladnách v supermarketech nebo i u jiných obchodníků. Případně je také možné využít i službu Cash Advance na některé pobočce banky.

U karty si standardně můžete nastavit pravidelné inkasní splátky. Je také možné nastavit si inkaso 100% z utracené částky. Díky tomu tak můžete mít velmi snadno pod kontrolou svoje výdaje a vyhnout se překroční bezúročného období. V takovém případě vás používání kreditní karty bude stát jen pravidelné bankovní poplatky (a ty jsou u Visa Generali první rok zdarma).
[ads-middle]

Kreditní karta UniCredit Bank
Vydavatel karty UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Visa Generali
Druh kreditní karty Visa Classic
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 250000 Kč
Počet dní bez úroků 45
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 23,4%
Úrok pro výběry hotovosti 23,4%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 200 Kč
Vedení karty – roční poplatek 360 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 3000 Kč měsíčně
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 360 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 360 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat 1
Cena dodatkové karty 180 Kč
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky neposkytuje se
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 5%
Minimální výše měsíční splátky 300 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ano
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu 49 Kč + 1 %
Výběr z cizího bankomatu 49 Kč + 1 %
Výběr z bankomatu v zahraničí 49-100 Kč + 0,5 %
Cashback 19 Kč
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí UniCredit Bank deviza-prodej v den zaúčtování transakce.
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 1%
Minimální sleva za platby 1%
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Věk 18 let, klient Generali Pojišťovny
Pojištění Volitelné cestovní pojištění, pojištění schopnosti splácet a pojištění proti zneužití karty.
Další služby Volitelné doplňkové karty IAPA a Priority Pass, internetové bankovnictví
Poznámky
Vlastní obrázek na kartě ne