Kreditní karta ČSOB MasterCard Standart

Kreditní karta ČSOB MasterCard Standart

Kreditní karta MasterCard Standard od ČSOB vám nabídne bezúroční období až 55 dní a to i pro výběry peněz z bankomatu v hotovosti, Můžete tak velmi snadno s touto kartou platit za všechny vaše nákupy, vybírat peníze z bankomatu. Pokud peníze vybrané z karty do 55 dní zaplatíte bance zpátky, neplatíte za tuto „půjčku“ žádné úroky. Kartu navíc můžete používat i pro placení na internetu, nebo si z ní můžete posílat peníze na svůj účet v bance.

Kolik vás bude stát používání kreditní karty Standart od ČSOB

Vydání karty je zdarma, neplatíte žádný poplatek. Bezúročné období je u této karty stanoveno na 55 dní. To se vztahuje i na výběry z bankomatu. Pokud peníze zaplatíte před koncem bezúročného období, neplatíte žádné úroky, hradí se pouze pravidelný měsíční poplatek za používání karty. Úroky, po uplynutí bezúročného období jsou u této kreditní karty Standart od ČSOB ve výši 19,90%. Současně musíte každý měsíc uhradit minimálně 5% z vyčerpané částky (minimálně je to 500 Kč).

Lze získat kartu i zdarma?

Za používání karty pak bance platíte měsíční poplatek ve výši 250 Kč. V rámci Aktivního a Exkluzivního konta ale ČSOB nabízí tuto kartu zdarma. Poplatky za kreditní kartu platíte bez ohledu na to, jestli jste uskutečnili nějaké platy nebo ne. Pokud byste si tedy chtěli zřídit kreditní kartu jen pro neočekávané výdaje, tak se to příliš nevyplatí. Ročně vás totiž kreditní karta vyjde na minimálně 3000 Kč a to nemusíte udělat ani jednu platbu nebo výběr z bankomatu. V takovém případě je lepší pořídit si kontokorent k běžnému účtu v bance. Continue reading…

Kreditní karta pro studenty od ČSOB

Kreditní karta pro studenty od ČSOB = možnost získat kartu s limitem 20 tisíc korun pro studenty středních nebo vysokých škol.

Kreditní karta pro studenty od ČSOB = možnost získat kartu s limitem 20 tisíc korun pro studenty středních nebo vysokých škol.

Československá obchodní banka nabízí všem studentům středních, vysokých a vyšších odborných škol, možnost získat bankovní účet a kreditní kartu s limitem až 20 tisíc korun. Výhodou pro studenty je, že pro získání této kreditní karty nemusí dokládat svůj příjem. O kreditní kartu pro studenty si mohou požádat jak nový klienti, tak i ti studenti, kteří již účet v ČSOB mají

Bankovní účet pro studenty

Studentské konto od ČSOB je určeno pro studenty ve věku 15 – 30 roků. Všechny služby s pojené s vedením účtu jsou zdarma. Za používání bankovního účtu u ČSOB tak studenti nemusí nic platit. K účtu je navíc vydávána mezinárodní platební karta. Student dále může získat kontokorent ve výši 20000 Kč a/nebo kreditní kartu se stejným limitem.

Bankovní účet pro studenty zdarma

Mezi hlavní výhody bankovního účtu pro studenty u ČSOB patří to, že je zadarmo. Studenti mají u ČSOB běžný účet. Neplatí za výběry z bankomatu (platí jen pro bankomaty ČSOB) a počet výběrů není limitován. Neplatí se ani za příchozí nebo odchozí platby (zadané přes internetové bankovnictví nebo přes mobilní bankovnictví). Zdarma jsou i emailové notifikace o pohybech na účtu nebo vydání platební karty.

Kdo může získat účet pro studenty?

Mezi hlavní podmínky patří, abyste byli studentem střední nebo vysoké školy nebo absolvent:

  • Student střední školy 15 – 17 roků: účet je možné zřídit jen se souhlasem zákonného zástupce
  • Student střední školy 18 – 20 roků: stačí předložit 1 doklad totožnosti (občanský průkaz) a potvrzení o studiu
  • Student vysoké školy 21 – 30 roků: stačí předložit 1 doklad totožnosti (občanský průkaz) a potvrzení o studiu (nebo Index či ID karta)
  • Absolvent vysoké školy do 30 roků: stačí předložit 1 doklad totožnosti (občanský průkaz) a diplom o absolvování vysoké nebo vyšší odborné školy

Kreditní karta pro studenty

V současné době nabízí ČSOB všem studentům, kteří si sjednají nový účet u této banky, kreditní kartu. Kartu může student získat automaticky při zřízení nového bankovního účtu. O kartu si ale mohou požádat i ti studenti, kteří již účet u ČSOB mají.

Kreditní karta pro studenty je poskytována zdarma – neplatí se žádné poplatky za vydání karty nebo za vedení úvěrového účtu.

Kreditní karta pro studenty může mít limit až 20000 Kč. To samé platí pro kontokorent (povolené přečerpání bankovního účtu). Student si sám může vybrat, jak si tento limit rozdělí. Je možné mít například kontokorent k účtu ve výši 10 tisíc korun a kreditní kartu s limitem 10 tisíc korun. Nebo jenom kreditní kartu s limitem 20 tisíc nebo jenom kontokorent s limitem 20 tisíc korun, či jiné kombinace.

ČSOB navíc nabízí studentům možnost získat i vyšší úvěr. V takovém případě je ale nutné doložit v bance svůj příjem (například u studentů, kteří při studiu pracují), nebo mít na svém účtu vyšší obrat.

Zlatá kreditní karta ČSOB Gold

Kreditní karta MasterCard Gold od ČSOB vám poskytne finanční rezervu ve výši od 100000 Kč do 500000 Kč. Tyto peníze může mít neustále k dispozici u sebe a platit s nimi všechny vaše nákupy v obchodech, za nejrůznější služby. Peníze také můžete kdykoliv vybrat z bankomatu. Kreditní karty MasterCard Gold od ČSOB vám také umožní platit za vaše výdaje po internetu nebo si peníze z karty převést na váš bankovní účet a použít je na libovolné výdaje.

Co vám nabízí kreditní karta MasterCard Gold od ČSOB?

Úvěrový rámec u této karty je od 100 tisíc do 500 tisíc korun. Bezúročné období (tedy období kdy můžete utrácet a nemusíte platit za půjčené peníze žádné úroky) je 55 dní. Po uplynutí bezúročného období za půjčené peníze hradíte úroky ve výši 20%. Pokud ale půjčené peníze včas zaplatíte, neplatíte nic kromě pravidelného měsíčního poplatku za správu kreditní karty.

Měsíční poplatek je u této karty ve výši 250 Kč. Tyto poplatky hradíte i bez ohledu na to, jestli jste z kreditní karty nějaké finanční prostředky čerpali nebo ne. Karta vás tak bude stát ročně na poplatcích minimálně 3000 Kč.

Výhody kreditní karty MasterCard Gold od ČSOB

K této kreditní kartě získáváte několik benefitů. Při nákupech zboží v obchodech, které zaplatíte touto kartou, máte automaticky o 1 rok prodlouženou záruku (maximální limit pro uplatnění tohoto pojištění je 120 tisíc Kč ročně). U nákupů kartou také máte pojištění proti odcizení, poškození nebo zničení koupeného zboží (opět do maximální výše 120 tisíc korun ročně). U kreditní karty MasterCard Gold od ČSOB navíc máte v ceně i pojištění právní ochrany D. A.S a cestovní pojištění.

U karty si můžete nastavit libovolné datum splátky podle toho, jak se vám to hodí. Minimální splátka je ve výši 5% z vyčerpané částky (minimálně 500 Kč měsíčně). Kromě toho si můžete nastavit pravidelné inkasní splátky. To znamená, že nemusíte každý měsíc posílat splátku sami, ale banka si ji strhne automaticky. Snadno si tak nastavíte, aby si banka každý měsíc strhla celou vyčerpanou částku, a neplatíte pak žádné úroky.

U karty si také můžete zvolit vlastní PIN. U karty je také povolená služba CASHBACK.

Kartu můžete používat i pro výběry hotovosti a platby v zahraniční. Nemusíte tak mít při svých cestách do jiných zemí u sebe místní měnu. Díky výhodnému devizovému kurzu, který se aplikuje na platby kartou v zahraniční tak můžete ušetřit oproti tomu, kdybyste si peníze měnili někde ve směnárně.

Jak získat kreditní kartu MasterCard Gold od ČSOB?

Kartu může získat každý ve věku 18 – 65 roků kdo má dostatečně vysoké příjmy. Pokud máte svůj běžný účet u ČSOB, banka vám na základě příjmů sama nabídne odpovídající typ karty a úvěrový rámec. Pokud nejste klientem ČSOB a měli byste zájem o tuto kreditní kartu, pak je nutno v bance předložit běžné osobní doklady (minimálně 2) a potvrzení o vašich příjmech.
[ads-middle]

Kreditní karta ČSOB
Vydavatel karty Československá obchodní banka, a. s.
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty ČSOB Kreditní karta Gold
Druh kreditní karty MasterCard Gold
Základní parametry
Minimální limit karty 100000 Kč
Maximální limit karty 500000 Kč
Počet dní bez úroků 55
Platí bezúročné období i pro bankomaty ano
Převod peněz z karty na bankovní účet ano
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 19,9%
Úrok pro výběry hotovosti 19,9%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 250 Kč
Vedení karty – roční poplatek 3000 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku neuplatňuje se
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 3000 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 3000 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat bez omezení
Cena dodatkové karty 3000 Kč
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 5%
Minimální výše měsíční splátky 500 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ano
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu 6 Kč + 1,5 %
Výběr z cizího bankomatu 30 Kč + 1,5 %
Výběr z bankomatu v zahraničí 6-80 Kč + 1,5 %
Cashback 0 Kč
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí ČSOB deviza-prodej v den zúčtování transakce
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ne
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 0%
Minimální sleva za platby 0%
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Věk 18-65 let, doložit příjmy, 2 doklady totožnosti
Pojištění V ceně: Pojištění prodloužené záruky o 1 rok nad rámec zákonné záruky, pojištění proti odcizení, poškození nebo zničení zakoupeného zboží kreditní kartou 6 měsíců od nákupu, pojištění právní ochrany D.A.S., cestovní pojištění.
Další služby Internetové bankovnictví, možnost změny PIN, volitelné datum splatnosti
Poznámky
Vlastní obrázek na kartě ne

Tip pro vás: Podívejete se na SMS půjčka ihned. Také by vás mohla zajímat nabídka Půjčka 20000 Kč ihned.