Home Credit Clubcard kreditní karta

Kreditní karta Home Credit Clubcard je určena především pro ty, kdo nakupují v obchodech Tesco. Za každý nákup v Tesco, který zaplatíte kreditní kartou Clubcard, získáte body, které si pak můžete vyměnit za peněžní poukázky. Z každého nákupu za 10 Kč  máte zpět 2 body (při nákupech jinde než v Tesco máte za 10 Kč jenom 1 bod). Díky tomu můžete při placení s kreditkou ušetřit 10 – 20 % z toho co utratíte za nákupy. Karta vám navíc poskytne bezúročnou půjčku až 100 000 Kč.

Nákupy v Tesco s kreditní kartou Clubcard

Nákupní řetězec Tesco již delší dobu provozuje svůj věrností program. S Clubcard zde můžete za nákupy sbírat body a ty si pak proměnit za finanční poukázky na další nákupy. Pokud si nyní pořídíte kreditní kartu Clubcard, můžete při nákupech v testu ušetřit až 20% z toho co jste utratili.

Kartu pro společnost Tesco vydává Home Credit (nebankovní společnost která poskytuje různé spotřebitelské úvěr, půjčky, kreditní karty nebo nákupy na splátky).

Základní parametry této kreditky zahrnují bezúročnou půjčku od 10000 Kč do 100000 Kč. Délka bezúročného období je až 51 dní. Pozor ale na to, že období bez úroku se nevztahuje na výběr peněz z bankomatu.

Úroková sazba je u této karty 26,28%. Každý měsíc pak musíte zaplatit alespoň 4% z půjčené částky. Splátky si tak můžete rozložit až na 25 měsíců.

S kartou můžete platit nejenom v obchodech Tesco, ale všude kde přijímají karty MasterCard. Platit s kartou je možné i na internetu (základní týdenní limit je ale jen 3000 Kč, můžete si jej ale nechat zvýšit).

Poplatky za Tesco kreditní kartu

Vydání této kreditní karty je zdarma, za její používání ale zaplatíte poplatky ve výši 588 Kč ročně. Poplatky platíte třeba i za výběr z bankomatu. Ty má Clubcard poměrně vysoké. Při výběru peněz v ČR zaplatíte 1% z vybrané částky (minimálně ale 85 Kč), při výběru v zahraničí zaplatíte minimálně 100 Kč.

Jak získat kreditní kartu Tesco Clubcard

K získání karty potřebujete dva doklady totožnosti a předložení potvrzení o vašich příjmech. Žádost o kartu si můžete vyřídit v některém z obchodů TESCO, kde nabízí i finanční služby. Kreditní karta vám po schválení žádosti přijde domů a vy už ji pak budete muset jenom aktivovat po telefonu a můžete vyrazit na nákupy.
[ads-middle]

Kreditní karta Home Credit
Vydavatel karty Home Credit a.s.
Typ společnosti nebankovní společnost
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Clubcard kreditní karta
Druh kreditní karty MasterCard Unembossed
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 100000 Kč
Počet dní bez úroků 51
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 26,28%
Úrok pro výběry hotovosti 26,28%
Zvýhodněný úrok 11,88%
Podmínky zvýhodnění Pro vyčerpanou částku vyšší než 30 000 Kč.
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 180 Kč
Vedení karty – roční poplatek 588 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 36 000 Kč ročně
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 588 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 588 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat neposkytuje se
Cena dodatkové karty neposkytuje se
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 4%
Minimální výše měsíční splátky 400 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ne
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty
Výběr z cizího bankomatu 1 % min. 85 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 1 % min. 100 Kč
Cashback neposkytuje se
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Kurz deviza-prodej PPF banky platný v den zúčtování.
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 1%
Minimální sleva za platby 2%
Bonusové body za platby kartou ano
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Platný občanský průkaz ČR, druhý doklad, věk nad 18 let, stálý zdroj příjmu.
Pojištění Volitelně pojištění schopnosti splácet, pojištění výdajů a pojištění zneužití karty
Další služby Internetové bankovnictví
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu Citi Club a MasterCard Elite.
Vlastní obrázek na kartě ne

Kreditní karta Home Credit

Kreditní karta od nebankovní společnosti Home Credit vám umožní pohodlný nákup na splátky. S kreditní kartou od Home Credit můžete mít rychlou bezúročnou půjčku až 100 000 Kč. S kartou můžete nakupovat na splátky, platit v obchodech nebo i kdekoliv jinde kde přijímají platební karty MasterCard. Můžete s ní zaplatit i nákup na internetu nebo si vybrat peníze z bankomatu. Sami se pak můžete rozhodnout, jestli půjčené peníze vrátíte během bezúročného období 51 dní a nebude tak platit žádné úroky, nebo jestli si splátky rozložíte na delší dobu (až 25 měsíců).

Kreditní karta Home Credit – pohodlné placení za nákupy

Kreditní kartu Home Credit vydává tato nebankovní společnost pro všechny své klienty. Stačí tak, abyste alespoň jednou nakoupili na splátky u nějakého obchodníka nebo si vzali půjčku či úvěr od Home Credit a pravidelně spláceli. Pak vám můžete Home Credit tuto kartu nabídnou a vy můžete využívat všech jejích výhod.

U této kreditní karty můžete mít ihned k dispozici rychlou bezúročnou půjčku na cokoliv ve výši od 10 000 Kč až do 100 000 Kč. Vydání této karty je zadarmo, neplatíte žádný poplatek. I její používání můžete mít zadarmo.  Stačí, abyste v průběhu roku (12 měsíců) utratili s touto kartou alespoň 10 000 Kč a nemusíte platit poplatky.

Sami se pak můžete rozhodnout, jak budete půjčené peníze z kreditní karty Home Credit splácet. Můžete buď vše zaplatit ihned (pokud to stihnete do 51 dní, neplatíte žádný úrok). Nebo můžete splácet delší dobu. Minimální splátka je 4% (resp. minimálně 400 Kč). Úroky jsou 21,48% (roční úrok).

Poplatky a jak získat tuto kreditku od Home Credit

Jak již bylo zmíněno výše, kartu můžete mít úplně bez poplatků, stačí, jen když s ní utratíte alespoň deset tisíc korun za rok.  V opačném případě můžete za kartu zaplatit až 710 Kč ročně na poplatcích.

Pokud byste si potřebovali s kreditní kartou Home Credit vybrat peníze z bankomatu, pak za každý výběr platíte běžný poplatek za výběr z bankomatu. Ten je v minimální výši 1% z vybrané částky (minimálně se vám ale naúčtuje 85 Kč při výběru v ČR a minimálně 100 Kč při výběru v zahraniční).

Pokud kartu ztratíte nebo pokud vám ji někdo ukrade, blokace karty a vydání nové stojí 180 Kč.

Pro placení na internetu (v eshopech nebo za různé služby) máte u této kreditní karty nastavený limit 3000 Kč na týden. To se příliš nehodí pro nákup dražších věcí. Limit si ale velmi snadno můžete změnit přes telefonního operátora společnosti Home Credit.

Pro získání karty není potřeba nic dělat. Kartu nabízí svým klientům Home Credit. Pokud patříte mezi klienty této nebankovní společnosti a zatím jste nabídku na vydání karty neobdrželi, kontaktuje tuto společnost emailem nebo po telefonu.
[ads-middle]

Kreditní karta Home Credit
Vydavatel karty Home Credit a.s. Typ společnosti nebankovní společnost Typ kreditní karty Kreditní karta od banky Název kreditní karty Kreditní karta Home Credit Druh kreditní karty MasterCard Unembossed Základní parametry Minimální limit karty 10000 Kč Maximální limit karty 100000 Kč Počet dní bez úroků 51 Platí bezúročné období i pro bankomaty ne Převod peněz z karty na bankovní účet ne Úroky Úrok pro bezhotovostní platby 21,48% Úrok pro výběry hotovosti 21,48% Zvýhodněný úrok neposkytuje se Podmínky zvýhodnění Poplatky Roční poplatek za kartu 290 Kč Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 180 Kč Vedení karty – roční poplatek 420 Kč Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 10 000 Kč ročně, ale nevztahuje se na správu kartového účtu Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 290 Kč Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 710 Kč Dodatkové karty Počet dodatkových karet, které lze vydat neposkytuje se Cena dodatkové karty neposkytuje se Výpisy Poštou 0 Kč Elektronicky 0 Kč Splátky Minimální měsíční splátka v procentech 4% Minimální výše měsíční splátky 400 Kč Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ne Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne Výběr z bankomatu Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty Výběr z cizího bankomatu 1 % min. 85 Kč Výběr z bankomatu v zahraničí 1 % min. 100 Kč Cashback neposkytuje se Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Kurz deviza-prodej PPF banky platný v den zúčtování Platby na internetu Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano Slevy za nákupy Minimální sleva za platby neposkytuje se Minimální sleva za platby neposkytuje se Bonusové body za platby kartou ne Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ano Další informace Podmínky vydání karty Karta určena pouze stávajícím klientům Home Credit, kteří řádně splácejí nebo splatili úvěr. Platný občanský průkaz ČR, druhý doklad, věk nad 18 let, stálý zdroj příjmu. Pojištění Volitelně pojištění schopnosti splácet, pojištění výdajů a pojištění zneužití karty Další služby Poznámky Vlastní obrázek na kartě ne

Kreditní karta Home Credit: Nákupní karta Premia

Nákupní kreditní karta Premia od nebankovní společnosti vám umožní nakupovat se slevou a ještě šetřit peníze na další nákupy. Jak to celé funguje? Pokud si pořídíte kreditní kartu Premia, dostanete od Home Credit bezúročnou půjčku až 70000 Kč (bezúročné období je 51 dní). Za nákupy zboží v obchodech s logem Premia máte za každý nákup slevu. Za nákupy se vám 2 – 10% z utracené částky vrátí zpět v podobě prémiových korun. Za tyto prémiové koruny pak můžete zaplatit svůj další nákup. Z každého nákupu tak můžete ušetřit až 10% na další nákupy.

Nebankovní kreditní karta Premia od Home Credit

Tuto kreditní kartu vydává nebankovní společnost Home Credit pro všechny své klienti, kteří chtějí při svých nákupech ušetřit. Kreditní karta vám poskytne úvěr ve výši 10000 – 70000 Kč. K tomu máte bezúročné období 51 dní.

Celé to funguje tak, že při nákupu v obchodě (nebo při platbě v restauraci či za různé služby nebo i na internetu) zaplatíte touto kreditní kartou Premia od Home Credit. Utrácet můžete až do výše vašeho maximálního limitu. Pak se můžete rozhodnout, jak utracené peníze splatíte. Pokud je splatíte do 51 dnů, nic vás tato půjčka nestojí. V opačném, případě (po 51 dnech) se nesplacené půjčka úročí úrokem 26,28%. Vy pak už jen musíte každá měsíc poslat pravidelnou splátku min. 4% (resp. 400 Kč). Peníze z kreditní karty můžete opakovaně utrácet. Jeden den zaplatíte splátku a druhý den už zase můžete jít nakupovat.

Poplatky u kreditní karty Premia od Home Credit

Vydání této kreditní karty je zdarma. V prvním roce také neplatíte žádné poplatky. Běžné poplatky za vedení a správu karty jsou maximálně 588 Kč ročně. Platíte také poplatky při výběru z bankomatu. Ty jsou minimálně 1% z vybrané částky (minimálně 85Kč) při výběru z bankomatu v ČR a 1% nebo min. 100 Kč při výběru peněz v zahraniční.

Za elektronický nebo tištěný výpis nic neplatíte. Pokud svoji kreditní kartu Premia od Home Credit ztratíte, tak za blokaci a nové vydání karty platíte 180 Kč.

K této kreditní kartě navíc získáváte možnost výhodného pojištění – pojištění schopnost splácet, pojištění proti zneužití karty (při krádeži nebo ztrátě) nebo i výhodné cestovní pojištění.

Jak získat tuto kreditní kartu

Kreditní kartu Home Credit Premia si můžete pořídit především v obchodech KIKA nebo Baumax, tam si můžete hned na místě vyřídit tuto kartu a hned s ní můžete zaplatit svůj první nákup. K vyřízení karty budete potřebovat dva doklady totožnosti, a potvrzení o příjmech (výplata ze zaměstnání, důchod nebo doložení příjmů z podnikání).
[ads-middle]

Kreditní karta Home Credit
Vydavatel karty Home Credit a.s.
Typ společnosti nebankovní společnost
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Nákupní karta Premia
Druh kreditní karty MasterCard Unembossed
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 70000 Kč
Počet dní bez úroků 51
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 26,28%
Úrok pro výběry hotovosti 26,28%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 180 Kč
Vedení karty – roční poplatek 588 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 36 000 Kč ročně
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 588 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 588 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat neposkytuje se
Cena dodatkové karty neposkytuje se
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 4%
Minimální výše měsíční splátky 400 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ne
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty
Výběr z cizího bankomatu 1 % min. 85 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 1 % min. 100 Kč
Cashback neposkytuje se
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Kurz deviza-prodej PPF banky platný v den zúčtování
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 1%
Minimální sleva za platby 10%
Bonusové body za platby kartou ano
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ano
Další informace
Podmínky vydání karty O kartu lze požádat pouze v obchodech Asko Nábytek, KIKA a Baumax a Möbelix. Platný občanský průkaz ČR, druhý doklad, věk nad 18 let, stálý zdroj příjmu.
Pojištění Volitelně pojištění schopnosti splácet, pojištění výdajů a pojištění zneužití karty
Další služby
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu, kde jste si kartu sjednali.
Vlastní obrázek na kartě ne

Kreditní karta Premia od Home Credit

Kreditní Premia Karta od nebankovní společnosti Home Credit vám umožní ušetřit 10% ze všech vašich nákupů. Můžete tak s kreditní kartou od Home Credit platit za všechny vaše běžné nákupy a výdaje a přitom šetřit 10%. Jak je to možné? Při nákupech s kreditní kartou Premia od Home Credit v partnerské síti Prima obchodů máte z každého nákupu 11% zpátky v podobně prémiových bodů (u ostatních obchodníků, kde je možné platit kartou MasterCard máte 1%). Za každý 100 prémiových bodů pak máte nárok na jednu poukázku v hodnotě 100 Kč, se kterou pak můžete platit za další nákupy.

Slevová kreditní karta Premia od Home Credit

Tuto kreditní karta Premia vydává nebankovní společnost Home Credit prostřednictvím partnerských bank PPF Banka nebo Raiffeisenbank. Úvěrový limit na této kartě může být od 10000 Kč až do 100000 Kč.

U této kreditní karty máte také bez úrokové období 51 dní. Pokud tedy s kartou zaplatíte nějaké nákupy nebo jiné výdaje a utracené peníze zase společnosti Home Credit splatíte do 51 dní, neplatíte žádné úroky a máte tak vlastně bezúročnou půjčku zdarma.

S kartou můžete také vybírat peníze z bankomatu. Tady už ale nemáte výhodu bezúročného období, peníze vybrané z bankomatu se ihned úročí úrokem ve výši 26,28%. Za výběr z bankomatu navíc platíte poplatek ve výši 1% z částky, kterou jste si vybrali (min 85 Kč, maximálně 100 Kč).

Kreditní kartu Premia nabízí společnost Home Credit svým stávajícím klientům. Pokud tedy využíváte nějakou půjčku, úvěr nebo třeba nákupy na splátky od této nebankovní společnosti, můžete i vy získat tuto prémiovou kreditní kartu.

Další podmínky a informace

Peníze utracení touto kartou můžete splatit buď jednorázovou platbou (pokud tak učiníte do 51 dní, neplatíte žádné úroky ani žádné další poplatky), nebo si splácení můžete rozložit na delší dobu. Minimální požadovaná splátka je 4% z vyčerpané částky, můžete tedy vaši útratu splácet až 25 měsíců (tj. více než dva roky).

K této kreditní kartě navíc můžete mít výhodné pojištění – proti neschopnosti splácet, pojištění proti zneužití nebo i další výhodná pojištění.

Kartu pak můžete používat pro nákupy na internetu, nebo s ní platit ve všech obchodech kde přijímají karty MasterCard. Pokud budete nakupovat u obchodů z partnerské sítě Premia, máte nárok na slevy až 11%.
[ads-middle]

Kreditní karta Home Credit
Vydavatel karty Home Credit a.s.
Typ společnosti nebankovní společnost
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Premia Karta Home Credit
Druh kreditní karty MasterCard Unembossed
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 100000 Kč
Počet dní bez úroků 51
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 26,28%
Úrok pro výběry hotovosti 26,28%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 180 Kč
Vedení karty – roční poplatek 588 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 36 000 Kč ročně
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 588 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 588 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat neposkytuje se
Cena dodatkové karty neposkytuje se
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 4%
Minimální výše měsíční splátky 400 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ne
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty
Výběr z cizího bankomatu 1 % min. 85 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 1 % min. 100 Kč
Cashback neposkytuje se
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Kurz deviza-prodej PPF banky platný v den zúčtování.
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 1%
Minimální sleva za platby 10%
Bonusové body za platby kartou ano
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ano
Další informace
Podmínky vydání karty Pouze pro stávající klienty Home Credit, kterým byla karta nabídnuta. Platný občanský průkaz ČR, druhý doklad, věk nad 18 let, stálý zdroj příjmu.
Pojištění Volitelně pojištění schopnosti splácet, pojištění výdajů a pojištění zneužití karty
Další služby
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu Premia. K uplatnění poukázky si najděte seznam obchodníků, kteří ji akceptují.
Vlastní obrázek na kartě ne

Premia kreditní karta České pojišťovny

Kreditní karta Premia od nebankovní společnosti Home Credit vám umožní získat až 11% z hodnoty vašich nákupů placených touto kreditní kartou. Získané Prémiové body (za každou 1 Kč máte 1 bod) pak můžete použít na různé produkty České spořitelny – tedy na životní pojištění, na kapitálové pojištění, na povinné ručení od české pojišťovny a na další finanční produkty a pojištění od této pojišťovny.

Kreditní karta Premia Čeká Pojišťovna od Home Credit

Kreditní kartu vydává nebankoví společnost Home Credit. Karty jsou vydávány buď prostřednictvím PPF banky, nebo prostřednictvím Raiffeisenbank.

Je to základní neembasovaná karta MasterCard (můžete ji použít je pro placení v elektronických terminálech nebo v bankomatech). U této karty můžete získat úvěrový limit až 100000 Kč a k tomu ještě bezúročné období 51 dní (neplatí pro výběr peněz z bankomatu).

Úroková sazba (po uplynutí bez úrokového období nebo po výběru z bankomatu) je u této kreditní karty ve výši 26,28 %. Minimální měsíční splátka je pak 4% (nebo min. 400 Kč).

S touto kartou můžete platit i přes internet – základní limit je nastaven na 3000 Kč (týdně), na požádání ho ale můžete navýšit. S pomocí této karty pak můžete platit i přes PayPal.

Karta je vydávána zdarma, půjčené peníze můžete kdykoliv doplatit bez jakýchkoliv sankcí. Díky bezúročnému období si tak můžete půjčit kdykoliv peníze od Home Credit a pokud je včas vrátíte, nic vás to nestojí.

Podmínky a poplatky

Vydání karty a vedení karty v prvním roce je za 0 Kč. V dalších letech vás poplatky za tuto kartu mohou vyjít až na 580 Kč ročně. Pokud ale budete mít s touto kartou minimální roční obrat 36000 Kč, pak ji můžete mí úplně zdarma a bez poplatků. Při výběru peněz z bankomatu zaplatíte minimální poplatek ve výši 1% z vybrané částky (min. 85 Kč při výběru v ČR a min. 100 Kč při výběru v zahraničí).

Výhodné pojištění od České pojišťovny

Z každého nákupu nebo platby, který provedete s touto kreditní kartou v partnerské síti Premia získáváte 11% v podobě prémiových bodů. Za nákupy u ostatních obchodníků (mimo partnerů Premia) získáváte 1%.

Tyto prémiové body pak můžete využít na různé produkty České pojišťovny. Peníze za nákupy tak můžete zhodnotit třeba i v Penzijním připojištění se státní podporu nebo v životním či kapitálovém pojištění. Můžete za ně uhradit i pojištění domácnosti nebo i jiné pojistné produkty. Takže tato karta vám při utrácení vlastně zároveň pomáhá šetřit a spořit peníze.
[ads-middle]

Kreditní karta Home Credit
Vydavatel karty Home Credit a.s.
Typ společnosti nebankovní společnost
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Premia karta České pojišťovny
Druh kreditní karty MasterCard Unembossed
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 100000 Kč
Počet dní bez úroků 51
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 26,28%
Úrok pro výběry hotovosti 26,28%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 180 Kč
Vedení karty – roční poplatek 588 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 36 000 Kč ročně
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 588 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 588 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat neposkytuje se
Cena dodatkové karty neposkytuje se
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 4%
Minimální výše měsíční splátky 400 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ne
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty
Výběr z cizího bankomatu 1 % min. 85 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 1 % min. 100 Kč
Cashback neposkytuje se
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Kurz deviza-prodej PPF banky platný v den zúčtování
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 1%
Minimální sleva za platby 10%
Bonusové body za platby kartou ano
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ano
Další informace
Podmínky vydání karty O kartu lze požádat pouze na obchodních místech České pojišťovny. Platný občanský průkaz ČR, druhý doklad, věk nad 18 let, stálý zdroj příjmu.
Pojištění Volitelně pojištění schopnosti splácet, pojištění výdajů a pojištění zneužití karty
Další služby
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu a slevy na pojistných produktech České pojišťovny, Penzijního fondu České pojišťovny a ČP Zdraví.
Vlastní obrázek na kartě ne

Stříbrná kreditní karta Home Credit

Stříbrná kreditní karta Home Credit je nebankovní kreditní karta, kterou můžete získat i když vám v bance nechtějí půjčit peníze. Společnost Home Credit poskytuje především nebankovní spotřebitelské půjčky a úvěry a také pomáhá financovat nákupy na splátky. Stříbrná kreditní karta od této nebankovní společnosti vám umožní získat velmi snadno a rychle úvěr 40000 Kč, který máte neustále k dispozici a můžete ho opakovaně využívat na libovolné účely.

Nebankovní kreditní karta od Home Credit

Stříbrná karta od nebankovní společnosti Home Credit je běžná neembosovaná karta MasterCard. S kartou můžete platit ve všech obchodech (a i na jiných místech) kde mají elektronické platební terminály, nebo s pomocí této karty můžete vybírat i peníze z bankomatu.

Výše půjčky, jakou vám Home Credit prostřednictvím této karty poskytne je 10000 – 40000 Kč. Na rozdíl od klasické kreditní karty, ale u této stříbrné od Home Credit nemáte k dispozici žádné bezúročné období. To znamená, že pokud s touto kartou něco zaplatíte nebo si vyberete peníze z bankomatu, tak se vám takto půjčená částka ihned úroční úrokem ve výši 26,64%

Vydání karty je zdarma a můžete ji získat tak, že u společnosti Home Credit uzavřete půjčku nebo úvěr. Nebo tak že si koupíte v některém obchodě něco na splátky (přes Home Credit). Pokud následně budete tuto půjčku nebo nákup na splátky včas a řádně platit, pak vám Home Credit automaticky nabídne tuto kreditní kartu.

Podmínky a poplatky u nebankovní kreditní karty od Home Credit

Minimální výše splátky u této kreditní karty je ve výši 4% (minimální splátka ale musí být alespoň 400 Kč měsíčně). Nevyčerpanou splátku máte neustále k dispozici. Takže i když na kartu pošlete pravidelnou splátku, hned druhý den po připsání peněz na vaši kreditní kartu si ji můžete jít zase vybrat. Je to vlastně „nekonečná“ půjčka, kdy si můžete neustále peníze půjčovat až do výše vašeho úvěrového limitu.

Pokud kreditní kartu od Home Credit nebudete vůbec používat, její vlastnictví by vás nemělo nic stát. Při aktivním používání vás tato karta přijde až na 420 Kč ročně na poplatcích za vedení a správu karty.

Za výběru z bankomatu s touto kartou platíte poplatky ve výši 1% z vybrané částky (minimálně 85 Kč u bankomatů v ČR a minimálně 100 Kč u bankomatů v zahraniční).

Stříbrná kreditní karta od Home Credit také neposkytuje většinu výhod, které jsou běžné u klasických kreditních karet. Nemůžete si nastavit pravidelné inkaso do 100%, nezískáváte žádné slevy za nákupy nebo body do věrnostního programu.

Jedinou výhodou je pouze to, že tuto kreditní kartu vydává nebankovní společnost, na její získání tedy platí méně přísné podmínky než u klasické banky.
[ads-middle]

Kreditní karta Home Credit
Vydavatel karty Home Credit a.s.
Typ společnosti nebankovní společnost
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Stříbrná karta Home Credit
Druh kreditní karty MasterCard Unembossed
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 30000 Kč
Počet dní bez úroků 0
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 26,64%
Úrok pro výběry hotovosti 26,64%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 180 Kč
Vedení karty – roční poplatek 420 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku nelze
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 0 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 420 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat neposkytuje se
Cena dodatkové karty neposkytuje se
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 4%
Minimální výše měsíční splátky 400 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ne
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty
Výběr z cizího bankomatu 1 % min. 85 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 1 % min. 100 Kč
Cashback neposkytuje se
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Kurz deviza-prodej PPF banky platný v den zúčtování
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 0%
Minimální sleva za platby 0%
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Pouze pro stávající klienty Home Credit. Platný občanský průkaz ČR, druhý doklad, věk nad 18 let, stálý zdroj příjmu.
Pojištění Volitelně pojištění schopnosti splácet, pojištění výdajů a pojištění zneužití karty
Další služby
Poznámky
Vlastní obrázek na kartě ne