Kreditní karta pro studenty od ČSOB

Kreditní karta pro studenty od ČSOB = možnost získat kartu s limitem 20 tisíc korun pro studenty středních nebo vysokých škol.

Kreditní karta pro studenty od ČSOB = možnost získat kartu s limitem 20 tisíc korun pro studenty středních nebo vysokých škol.

Československá obchodní banka nabízí všem studentům středních, vysokých a vyšších odborných škol, možnost získat bankovní účet a kreditní kartu s limitem až 20 tisíc korun. Výhodou pro studenty je, že pro získání této kreditní karty nemusí dokládat svůj příjem. O kreditní kartu pro studenty si mohou požádat jak nový klienti, tak i ti studenti, kteří již účet v ČSOB mají

Bankovní účet pro studenty

Studentské konto od ČSOB je určeno pro studenty ve věku 15 – 30 roků. Všechny služby s pojené s vedením účtu jsou zdarma. Za používání bankovního účtu u ČSOB tak studenti nemusí nic platit. K účtu je navíc vydávána mezinárodní platební karta. Student dále může získat kontokorent ve výši 20000 Kč a/nebo kreditní kartu se stejným limitem.

Bankovní účet pro studenty zdarma

Mezi hlavní výhody bankovního účtu pro studenty u ČSOB patří to, že je zadarmo. Studenti mají u ČSOB běžný účet. Neplatí za výběry z bankomatu (platí jen pro bankomaty ČSOB) a počet výběrů není limitován. Neplatí se ani za příchozí nebo odchozí platby (zadané přes internetové bankovnictví nebo přes mobilní bankovnictví). Zdarma jsou i emailové notifikace o pohybech na účtu nebo vydání platební karty.

Kdo může získat účet pro studenty?

Mezi hlavní podmínky patří, abyste byli studentem střední nebo vysoké školy nebo absolvent:

  • Student střední školy 15 – 17 roků: účet je možné zřídit jen se souhlasem zákonného zástupce
  • Student střední školy 18 – 20 roků: stačí předložit 1 doklad totožnosti (občanský průkaz) a potvrzení o studiu
  • Student vysoké školy 21 – 30 roků: stačí předložit 1 doklad totožnosti (občanský průkaz) a potvrzení o studiu (nebo Index či ID karta)
  • Absolvent vysoké školy do 30 roků: stačí předložit 1 doklad totožnosti (občanský průkaz) a diplom o absolvování vysoké nebo vyšší odborné školy

Kreditní karta pro studenty

V současné době nabízí ČSOB všem studentům, kteří si sjednají nový účet u této banky, kreditní kartu. Kartu může student získat automaticky při zřízení nového bankovního účtu. O kartu si ale mohou požádat i ti studenti, kteří již účet u ČSOB mají.

Kreditní karta pro studenty je poskytována zdarma – neplatí se žádné poplatky za vydání karty nebo za vedení úvěrového účtu.

Kreditní karta pro studenty může mít limit až 20000 Kč. To samé platí pro kontokorent (povolené přečerpání bankovního účtu). Student si sám může vybrat, jak si tento limit rozdělí. Je možné mít například kontokorent k účtu ve výši 10 tisíc korun a kreditní kartu s limitem 10 tisíc korun. Nebo jenom kreditní kartu s limitem 20 tisíc nebo jenom kontokorent s limitem 20 tisíc korun, či jiné kombinace.

ČSOB navíc nabízí studentům možnost získat i vyšší úvěr. V takovém případě je ale nutné doložit v bance svůj příjem (například u studentů, kteří při studiu pracují), nebo mít na svém účtu vyšší obrat.

Home Credit Clubcard kreditní karta

Kreditní karta Home Credit Clubcard je určena především pro ty, kdo nakupují v obchodech Tesco. Za každý nákup v Tesco, který zaplatíte kreditní kartou Clubcard, získáte body, které si pak můžete vyměnit za peněžní poukázky. Z každého nákupu za 10 Kč  máte zpět 2 body (při nákupech jinde než v Tesco máte za 10 Kč jenom 1 bod). Díky tomu můžete při placení s kreditkou ušetřit 10 – 20 % z toho co utratíte za nákupy. Karta vám navíc poskytne bezúročnou půjčku až 100 000 Kč.

Nákupy v Tesco s kreditní kartou Clubcard

Nákupní řetězec Tesco již delší dobu provozuje svůj věrností program. S Clubcard zde můžete za nákupy sbírat body a ty si pak proměnit za finanční poukázky na další nákupy. Pokud si nyní pořídíte kreditní kartu Clubcard, můžete při nákupech v testu ušetřit až 20% z toho co jste utratili.

Kartu pro společnost Tesco vydává Home Credit (nebankovní společnost která poskytuje různé spotřebitelské úvěr, půjčky, kreditní karty nebo nákupy na splátky).

Základní parametry této kreditky zahrnují bezúročnou půjčku od 10000 Kč do 100000 Kč. Délka bezúročného období je až 51 dní. Pozor ale na to, že období bez úroku se nevztahuje na výběr peněz z bankomatu.

Úroková sazba je u této karty 26,28%. Každý měsíc pak musíte zaplatit alespoň 4% z půjčené částky. Splátky si tak můžete rozložit až na 25 měsíců.

S kartou můžete platit nejenom v obchodech Tesco, ale všude kde přijímají karty MasterCard. Platit s kartou je možné i na internetu (základní týdenní limit je ale jen 3000 Kč, můžete si jej ale nechat zvýšit).

Poplatky za Tesco kreditní kartu

Vydání této kreditní karty je zdarma, za její používání ale zaplatíte poplatky ve výši 588 Kč ročně. Poplatky platíte třeba i za výběr z bankomatu. Ty má Clubcard poměrně vysoké. Při výběru peněz v ČR zaplatíte 1% z vybrané částky (minimálně ale 85 Kč), při výběru v zahraničí zaplatíte minimálně 100 Kč.

Jak získat kreditní kartu Tesco Clubcard

K získání karty potřebujete dva doklady totožnosti a předložení potvrzení o vašich příjmech. Žádost o kartu si můžete vyřídit v některém z obchodů TESCO, kde nabízí i finanční služby. Kreditní karta vám po schválení žádosti přijde domů a vy už ji pak budete muset jenom aktivovat po telefonu a můžete vyrazit na nákupy.
[ads-middle]

Kreditní karta Home Credit
Vydavatel karty Home Credit a.s.
Typ společnosti nebankovní společnost
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Clubcard kreditní karta
Druh kreditní karty MasterCard Unembossed
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 100000 Kč
Počet dní bez úroků 51
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 26,28%
Úrok pro výběry hotovosti 26,28%
Zvýhodněný úrok 11,88%
Podmínky zvýhodnění Pro vyčerpanou částku vyšší než 30 000 Kč.
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 180 Kč
Vedení karty – roční poplatek 588 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 36 000 Kč ročně
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 588 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 588 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat neposkytuje se
Cena dodatkové karty neposkytuje se
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 4%
Minimální výše měsíční splátky 400 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ne
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu nemá vlastní bankomaty
Výběr z cizího bankomatu 1 % min. 85 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 1 % min. 100 Kč
Cashback neposkytuje se
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Kurz deviza-prodej PPF banky platný v den zúčtování.
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 1%
Minimální sleva za platby 2%
Bonusové body za platby kartou ano
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Platný občanský průkaz ČR, druhý doklad, věk nad 18 let, stálý zdroj příjmu.
Pojištění Volitelně pojištění schopnosti splácet, pojištění výdajů a pojištění zneužití karty
Další služby Internetové bankovnictví
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu Citi Club a MasterCard Elite.
Vlastní obrázek na kartě ne

Zlatá kreditní karta GE Money Bank: MoneyCard Gold

S prestižní kreditní kartou GE MoneyCard Gold máte velkou spoustu výhod. Patří sem vysoký úvěrový limit až 300 tisíc korun. U karty máte také možnost získat slevy za nákupy až 25%. GE Money Bank všem držitelům této prestižní zlaté karty také nabízí zdarma asistenční služby, VIP zákaznickou linku kde nečekáte a výhodnou úrokovou sazbu 21,48%. S karetou můžete platit za nákupy, vybírat peníze z bankomatu. Platit za nákupy na internetu nebo si peníze převádět na bankovní účet a používat je na libovolné účely.

Zlatá kreditní karta MoneyCard Gold

Kartu vydává banka GE Money Bank. Jedná se o kreditní karty MasterCard Gold nebo Visa Gold. U této kreditní karty můžete od banky dostat úvěrový limit 5000 Kč až 300 000 Kč. Navíc máte 50 dní bezúročného období (neplatí pro operace v hotovosti jako je třeba výběr z bankomatu).

Vydání karty a první rok jejího používání máte zadarmo. Pak už ale platíte poplatky ve výši 1188 Kč. Tento poplatek se vám pak účtuje bez ohledu na to, jestli kartu aktivně používáte. U této zlaté kreditní karty GE MoneyCard Gold máte také o něco dražší výběry peněz z bankomatu. U bankomatů GE Money Bank platíte za jeden výběr 59 Kč (u jiných kreditních karet od GE Money bank je to jen 29 Kč). Z bankomatů jiných bank je to 89 Kč a v zahraniční pak 100 Kč + 1% z vybrané částky.

Výhody a benefity zlaté kreditní karty od GE Money Bank

S touto kartou dostáváte mnoho různých výhod. Patří sem například slevy až 25% při nákupech v obchodech v síti Gold bene+. V ostatních obchodech v partnerském programu Bene+ máte nárok na slevy do 10%. Ve všech ostatních obchodech pak ušetříte minimálně 1%.

Mezi další výhod této zlaté kreditní karty pak patří asistenční program Complete Comfort, který je u této kreditní karty zdarma. Díky tomu pak máte okamžitou a rychlou pomoc. Třeba v situacích, kdy si třeba zabouchnete dveře od bytu a klíče zůstanou doma, když potřebujete objednat doručení květin nebo dárků. Asistenční služba vám může zajistit i nákup letenek, lístků na koncerty, ubytování nebo i mnoho dalších služeb. Operátoři této služby jsou dostupní 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Můžete se na ně kdykoli obrátit s jakýmkoliv problémem a oni vám ho pomohou vyřešit.

U kreditní karty také máte zdarma internetové bankovnictví. Díky tomu si velmi snadno můžete měnit limity u vaší kreditní karty, máte detailní přehled o všech transakcích, o tom jaký je aktuální zůstatek k čerpání nebo jaká je vaše dlužná částka a kolik musíte zaplatit na splátkách.
[ads-middle]

Kreditní karta GE Money Bank
Vydavatel karty GE Money Bank, a.s.
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty MoneyCard Gold
Druh kreditní karty MasterCard Gold, Visa Gold
Základní parametry
Minimální limit karty 5000 Kč
Maximální limit karty 300000 Kč
Počet dní bez úroků 50
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ano
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 21,48%
Úrok pro výběry hotovosti 21,48%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 1188 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 150 Kč
Vedení karty – roční poplatek 0 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku neuplatňuje se
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 1428 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 1428 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat 3
Cena dodatkové karty 0 Kč
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 5%
Minimální výše měsíční splátky 100 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu 59 Kč
Výběr z cizího bankomatu 89 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 100 Kč + 1 %
Cashback 15 Kč
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí GE Money Bank deviza-prodej v den zúčtování transakce
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 1%
Minimální sleva za platby 20%
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ano
Další informace
Podmínky vydání karty Minimální věk 18 let, trvalý zdroj příjmů, občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, pro úvěr nad 50 000 Kč potvrzení o příjmu, adresa trvalého bydliště i kontaktní adresa na území ČR, telefon do zaměstnání + kontaktní telefon
Pojištění V ceně: pojištění asistenčních služeb. Volitelně: cestovní pojištění, pojištění schopnosti splácet a pojištění výdajů, pojištění zneužití karty
Další služby V ceně VIP zákaznická linka bez čekání. Volitelně: Možnost změny PIN, lze zadat příkaz k úhradě z bankomatu GE Money, internetové bankovnictví
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu Bene + a MasterCard Elite.
Vlastní obrázek na kartě ne

Kreditní karta bez poplatků – MoneyCard Gratis od GE

Kreditní karta bez poplatku od GE Money – GE Money Card Gratis vám poskytne všechny výhody klasické kreditní karty ale zároveň jakýchkoliv bez poplatků. Pokud tedy svoji útratu s touto kreditní kartou od GE Money Bank zaplatíte od 50 dní, máte půjčky na kreditku úplně zadarmo a nic vás to nestojí. Žádné poplatky, žádné úroky. Kartu si tak klidně můžete nechat ležet i doma v šuplíku nebo ji nosit v peněžence, nepoužívat ji, a pro případ nečekané události nebo nějaké katastrofy budete mít u sebe neustále bezúročnou půjčku a nic vás to nestojí.

Kreditní karta GE Money Bank bez poplatku

U této kreditní karty můžete mít velmi snadno finanční rezervu ve výši od 5000 Kč až do 100000 Kč. U karty máte možnost utrácet peníze v obchodech, vybírat si je z bankomatu nebo zaplatit za nákup v některém internetovém obchodě. Pokud takto půjčenou částku do 50 dní splatíte, nic vás to nestojí. Žádné úroky žádné poplatky.

Kreditní karta GE MoneyCard Gratis, vydává banka GE Money bank zdarma. Navíc u této karty neplatíte vůbec žádné poplatky (u jiných kreditních karet máte obvykle první rok zdarma a za každý další rok pak už platíte pravidelné poplatky často až několik stovek nebo dokonce několik tisíc korun ročně).

Úroky a bezúročné období

Úroková sazba u této kreditní karty činí 23,88% (a to jak pro nákupy, tak i pro výběr hotovosti). Minimální splátka, kterou budete muset bance platit každý měsíc, pokud si na kreditku půjčíte nějaké peníze, činí 5% (min. 100 Kč). Peníze z vaší kreditky si velmi snadno můžete převést třeba i na váš bankovní účet a zaplatit s nimi jakékoliv účty nebo jiné výdaje za vaši domácnost či cokoliv jiného.

Při utrácení s touto kreditní kartou jenom pozor na to, že bezúroční období se vztahuje jenom na bezhotovostní platby. To znamená, že pokud nakoupíte v nějakém obchodě a zapotíte kartou nebo pokud kreditkou zaplatíte za nákup na internetu nebo pokud zadáte nějaký příkaz k úhradě přes bankomat GE Money Bank, pak máte 50 dní bez úroku. Pokud si ale v bankomatu vyberte peníze hotově, tak se vám úroky začínají počítat ihned. Za výběr z bankomatu navíc platíte i poplatek (vyšší než při výběru s běžnou debetní kartou).

Kreditka bez poplatku od GE Money Bank

Jak už bylo zmíněno výše, tato karta je vydávána bankou GE Money Bank bez poplatku a zdarma. Přesto i u této kreditní karty obsahuje ceník nějaké poplatky – třeba za vystavení nové karty při ztrátě nebo krádeži.  Jiné poplatky by vám už ale s touto kartou hrozit neměli.

Tato kreditní karta GE Money Gratis je tak ideální i pro ty, kdo si nechtějí pořizovat kreditní kartu, protože nechtějí platit zbytečné poplatky, když zrovna svoji kartu nepoužívají. To vám s touhle kreditkou určitě nehrozí.
[ads-middle]

Kreditní karta GE Money Bank
Vydavatel karty GE Money Bank, a.s.
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty MoneyCard Gratis
Druh kreditní karty MasterCard Standard
Základní parametry
Minimální limit karty 5000 Kč
Maximální limit karty 100000 Kč
Počet dní bez úroků 50
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ano
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 23,88%
Úrok pro výběry hotovosti 23,88%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 150 Kč
Vedení karty – roční poplatek 0 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku neuplatňuje se
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 0 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 0 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat 0
Cena dodatkové karty neposkytuje se
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 5%
Minimální výše měsíční splátky 100 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ne
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu 19 Kč
Výběr z cizího bankomatu 89 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 100 Kč + 1 %
Cashback 15 Kč
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí GE Money Bank deviza-prodej v den zúčtování transakce
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ano
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 0%
Minimální sleva za platby 0%
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Minimální věk 18 let, trvalý zdroj příjmů, občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, pro úvěr nad 50 000 Kč potvrzení o příjmu, adresa trvalého bydliště i kontaktní adresa na území ČR, telefon do zaměstnání + kontaktní telefon
Pojištění Volitelně pojištění asistenčních služeb, cestovní pojištění, pojištění schopnosti splácet a pojištění výdajů, pojištění zneužití karty
Další služby Možnost změny PIN, lze zadat příkaz k úhradě z bankomatu GE Money, internetové bankovnictví
Poznámky
Vlastní obrázek na kartě ne

Zlatá O2 Citi kreditní karta Gold

Zlatá kreditní karta O2 City Gold, kterou vydává Citibank ve společnosti s O2 nabízí celou řadu zajímavých výhod. Tato kreditní karta vám umožní získat slevu až 20% na služby, které máte od O2. Pokud využíváte předplacené služby a dobíjíte si kredit, pak se vám automaticky dobije o 20% kreditu víc. S touto kreditní kartou navíc můžete získat až 800 Kč zpět na vaši kartu. U karty také můžete mít limit až 600000 Kč a bezúročné období na 55 dní. A k získání této kreditní karty vám postačí minimální čistý měsíční příjem jen 12 tisíc korun.

Zlatá kreditní karta O2 City Gold od Citibank

Vydavatelem této zlaté kreditní karty je banka Citibank ve spolupráci s telefonní společností O2. Jedná se o kartu Visa Gold nebo Mastercard Gold. U této karty můžete mít úvěrový limit až 12000 – 600000 Kč. Výš limitu, jaký vám banka poskytne, závisí především na vašich příjmech. Obecně platí, že výše úvěrového limitu je zpravidla trojnásobek vašeho průměrného čistého měsíčního příjmu. K získání této zlaté kreditní karty O2 City Gold vám navíc postačí minimální příjem 12000 Kč.

U kreditní karty máte bezúročné období 55 dní. To neplatí na výběr z bankomatů. Po překročení bezúročného období se vám nesplacení peníze úročí úrokem 23,99% (peníze z bankomatu mají úrok 29,99% a ten se počítá ihned po výběru).

Minimální splátka je 3,2% (z toho jaká je na kreditní kartě nesplacená částka).

Zlatá kreditní karta O2 City Gold od Citibank vám navíc zpřístupní další dvě dodatkové kreditní karty (třeba pro další členy vaší domácnosti). Za vydání dodatkové karty se ale platí poplatek 1250 Kč.

Při ztrátě karty nebo její krádeži máte u Citibank blokaci staré kreditní karty a vystavení nové zdarma. U karty si také můžete nastavit vlastní PIN. V neposlední řadě máte od Citibank přístup do online aplikace kde můžete jednoduše sledovat všechny platby a výdaje na vaší kreditní kartě a mít tak neustále přehled o tom, kolik jste utratili a kolik dlužíte.

Další podmínky a parametry této zlaté kreditní karty

S kartou můžete platit v obchodech, vybírat peníze z bankomatu, používat ji v zahraniční nebo i při platbách na internetu. Peníze si z kreditní karty také můžete převést na váš bankovní účet.

V ceně karty také máte pojištění vašeho mobilního telefonu nebo slevy u obchodníků v partnerském programu Citi Club.

Spojení této zlaté kreditní karty s O2 je pak výhodné pro všechny, kdo využívají služby této telekomunikační firmy. Každé měsíční vyúčtování u O2 se vám bude nyní automaticky hradit z vaší zlaté kreditní karty. Pokud zároveň v daném měsíci alespoň jednou zaplatíte někde v obchodě touto kartou, O2 vám automaticky přidá slevu 20% na měsíční vyúčtování.
[ads-middle]

Kreditní karta Citibank
Vydavatel karty Citibank Europe plc
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty O2 Citi kreditní karta Gold
Druh kreditní karty MasterCard Gold, Visa Gold
Základní parametry
Minimální limit karty 12000 Kč
Maximální limit karty 600000 Kč
Počet dní bez úroků 55
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ano
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 23,99%
Úrok pro výběry hotovosti 29,99%
Zvýhodněný úrok 9,9%
Podmínky zvýhodnění Rozložení na splátky před vygenerováním výpisu z karty
Poplatky
Roční poplatek za kartu 2500 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 2500 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 0 Kč
Vedení karty – roční poplatek 0 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku neuplatňuje se
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 2500 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 2500 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat 3
Cena dodatkové karty 1250 Kč
Výpisy
Poštou 19 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 3,2%
Minimální výše měsíční splátky 200 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ano
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu 15 Kč
Výběr z cizího bankomatu 3,5 % min. 89 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 3,5 % min. 89 Kč
Cashback neposkytuje se
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Kurz MasterCard + 2,0 %
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ne
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby 0%
Minimální sleva za platby 20%
Bonusové body za platby kartou ne
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ano
Další informace
Podmínky vydání karty Minimální čistý měsíční příjem 12 000 Kč, věk od 21 let, být zaměstnanec nebo podnikatel
Pojištění V ceně: Pojištění mobilního telefonu Mobileo. Volitelně: Pojištění CreditShield, pojištění pravidelných plateb, pojištění zneužití, rodinné pojištění pro cesty a pobyt, pojištění Bezpečí s vaší kartou, CitiAlert (SMS/e-mail o transakcích kartou)
Další služby V ceně: změna PIN, změna typu karty na jakoukoli kreditní kartu v nabídce Citibank bez dalšího skóringu, hotovostní půjčka za zvýhodněný úrok, dražší nákup z karty lze rozdělit na splátky za zvýhodněý úrok.
Poznámky Slevy u obchodníků v rámci věrnostního programu Citi Club a MasterCard Elite.
Vlastní obrázek na kartě ano

Kreditní karta Raiffeisenbank: Visa Exclusive

Visa Exclusive je další kreditní karta od Raiffeisenbank. S touto kartou získáváte automaticky jeden bod za každou 1 Kč, kterou utratíte při nákupech nebo při jiném placení s touto kreditkou. Získané body se vám sbírají na vašem věrnostním účtu. Za nasbírané body si pak můžete pořídit různé poukázky na vstupenky do kina, do divadla, na koncert nebo i na jiné aktivity. Nebo můžete nasbírané body vyměnit za peníze a ty pak poukázat na charitu nebo si je nechat převést třeba na vaše životní pojištění či penzijní připojištění. S touto kartou tak můžete získat mnoho různých výhod.

Kreditní karta Raiffeisenbank – podmínky a parametry kreditní karty Visa Exclusive

Jedná se o standartní Visa Classic kartu, Úvěrový limit pak může být od 10 tisíc korun až do 150 000 Kč. U karty máte bezúročné období 45 dní (nevztahuje se na výběr peněz z bankomatu, pouze na bezhotovostní platby za nákupy a služby).

Pokud s touto kartou utratíte za nákupy alespoň 3 tisíce korun měsíčně, pak máte její vedení zcela zdarma. Běžná výše poplatků je u této karty 540 Kč. Tyto poplatky pak platíte bez ohledu na to, jestli kartu skutečně využíváte nebo ne. Pokud vám kreditní karty Visa Exclusive od Raiffeisenbank bude jenom ležet doma v šuplíku, i tak za ni platíte poplatky za správu. Pokud ale každý měsíc utratíte minimálně 3000 Kč, můžete mít tuto kartu bez poplatku.

Pokud neuhradíte vyčerpané finanční prostředky v rámci bezúročného období 15 dní, pak se vám půjčená částka začíná úročit úrokem ve výši 24,84 %. Pokud si s kartou vyberete nějaké peníze z bankomatu, tak se vám tento výběr ihned úročí úrokem ve výši 30%.

Další parametry a informace

U této karty není možné převádět peníze z kreditky na bankovní účet. Minimální výše splátky je 3,5 % (300 Kč). Výpisy (elektronické nebo i tištění poštou) jsou zasílány zdarma, za výběr z bankomatu pak platíte od 50 Kč (v bankomatech Raiffeisenbank) nebo 79 Kč (v bankomatech ostatních českých bank nebo 100 Kč + 1% při výběrech hotovosti z bankomatu v zahraniční.

Vydání karty a první rok máte zdarma, bez poplatku. V následujícím roce pak začínáte platit pravidelný poplatek za správu karty ve výši 540 Kč.

U kreditní karty Visa Exclusive od Raiffeisenbank může být vydáno neomezené množství dodatkových karet. Za vydání jedné dodatkové karty se platí 90Kč. Všechny tyto dodatkové karty mají společný úvěrový limit a získané body v rámci věrnostního programu Exclusive se počítají dohromady. Můžete tak pořídit jednu kreditní kartu pro každého člena vaší rodiny a máte tak jednoduše pod kontrolou všechny výdaje v celé rodině.
[ads-middle]

Kreditní karta Raiffeisenbank
Vydavatel karty Raiffeisenbank a.s.
Typ společnosti banka
Typ kreditní karty Kreditní karta od banky
Název kreditní karty Visa Exclusive
Druh kreditní karty Visa Classic
Základní parametry
Minimální limit karty 10000 Kč
Maximální limit karty 150000 Kč
Počet dní bez úroků 45
Platí bezúročné období i pro bankomaty ne
Převod peněz z karty na bankovní účet ne
Úroky
Úrok pro bezhotovostní platby 24,84%
Úrok pro výběry hotovosti 30%
Zvýhodněný úrok neposkytuje se
Podmínky zvýhodnění
Poplatky
Roční poplatek za kartu 0 Kč
Roční poplatek za kartu v prvním roce 0 Kč
Poplatek za znovu vydání karty – po blokaci 500 Kč
Vedení karty – roční poplatek 540 Kč
Minimální útrata s kartou aby byla bez poplatku 3 000 Kč měsíčně
Kolik zaplatíte, když nebudete kartu používat 540 Kč
Maximum, kolik vás může stát karta na poplatcích 540 Kč
Dodatkové karty
Počet dodatkových karet, které lze vydat bez omezení
Cena dodatkové karty 90 Kč
Výpisy
Poštou 0 Kč
Elektronicky 0 Kč
Splátky
Minimální měsíční splátka v procentech 3,5%
Minimální výše měsíční splátky 300 Kč
Lze nastavit pravidelné inkaso minimální splátky ano
Lze nastavit pravidelné inkaso 100% splátky ano
Výběr z bankomatu
Výběr z vlastního bankomatu 50 Kč
Výběr z cizího bankomatu 79 Kč
Výběr z bankomatu v zahraničí 100 Kč + 1 %
Cashback 10 Kč
Jaký kurz se použije při použití karty v zahraničí Raiffeisenbank deviza-prodej platný v den zaúčtování transakce
Platby na internetu
Lze zakázat platby bez přítomnosti karty ne
Slevy za nákupy
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Minimální sleva za platby neposkytuje se
Bonusové body za platby kartou ano
Sleva u vybraných obchodníků za platbu kartou ne
Další informace
Podmínky vydání karty Občanství nebo trvalý pobyt v ČR, min. 21 let a výše, pravidelný čistý měsíční příjem od 12 000 Kč, průkaz totožnosti, doklad o příjmu, potvrzení od zaměstnavatele nebo daňové přiznání nebo výměr důchodu/renty
Pojištění Volitelně pojištění zneužití karty, cestovní pojištění, pojištění schopnosti splácet.
Další služby
Poznámky Bonusy a body za nákupy u obchodníků v rámci věrnostního programu Exklusive. Banka vydává tento typ karty i jako partnerskou kartu, např. VISA Generali, Exclusive, Exclusive se Specialistou, Exclusive Radiokomunikace, OVB Exclusive.
Vlastní obrázek na kartě ne