Půjčka Zaplo nabízí nebankovní řešení finančních problémů

Hledáte osvědčenou půjčku s množstvím spokojených klientů? Zaskočily vás nečekané výdaje v domácnosti, nebo vám jednoduše chybí pár tisíc před výplatou? Nejlepším řešením pro vás bude tzv. mikropůjčka a půjčka Zaplo patří v této oblasti k ideálním kandidátům.

Nechcete platit žádné skryté poplatky za vyřízení nebo správu úvěru? Jestliže je vaším cílem nejlevnější půjčka s maximálně transparentními podmínkami, která vás nikdy nenechá na holičkách, sedněte si a vyplňte jednoduchý formulář. Vše vyřídíte pohodlně on-line bez zbytečné administrativy. Doložení příjmů není třeba. Jednodušší už to zkrátka být nemůže.

Půjčka Zaplo – ověřená cesta k rychlé výplatě peněz

Své služby poskytla půjčka Zaplo spokojeným klientům již ve 13 zemích světa. Jen u nás získala v roce 2016 ocenění nejoblíbenější mikropůjčka. Boduje především rychlým vyřizováním žádostí (do 24 hodin) a první půjčkou zdarma zcela bez poplatků. Každý nový klient si může půjčit až 8 000 Kč a při řádném splacení do 30 dní nezaplatí vůbec nic navíc.

Půjčka na OP bez zástavy a ručitele

Nebankovní a neúčelová půjčka Zaplo vám půjčí peníze na cokoliv. Nahlíží sice do registru dlužníků, ale nezajímá ji váš trestní rejstřík ani potvrzená výše příjmu. Zakládá si na rychlém a jednoduchém vyřízení, i proto má své účty u všech bank v ČR, takže po schválení a nezbytných ověřovacích úkonech můžete mít peníze na účtu do 15 minut. A problém není ani výplata peněz na ruku – v trafikách GECO je dostanete i o víkendu.

Obejdete se bez ručitele i zástavy a váš RPSN i konečnou částku se dozvíte přehledně ještě před konečným uzavřením smlouvy. Procentuální množství schválených žádostí je velmi vysoké – až 90%. Půjčka Zaplo je zkrátka ideální půjčka před výplatou, známá nejenom z televize. Sjednáte ji pohodlně on-line bez ohledu na denní hodinu nebo státní svátky. Díky své bleskové dostupnosti může půjčka Zaplo posloužit také jako vždy dostupná rezerva pro nenadálé životní situace.

Půjčka až do domu? Není problém. Podívejte se na nabídku

Dostat peníze na ruku a u vás doma, když žádáte o půjčku? To rozhodně není nějaký bláhový sen, právě naopak. Hotovostní půjčka pro každého je dostupná dnes a denně, půjčit si můžete klidně i ve sváteční den či v sobotu. Vyřízení je takřka okamžité, rozhodně nebudete na peníze čekat dlouho. V drtivé většině případů se peněz dočkáte ještě týž den, kdy jste požádali – a to je rychlost přímo blesková. Trh navíc nabízí obrovský výběr nabídek, takže „tu svou“ si určitě najdete snadno. A pokud váháte, nechte pracovat náš srovnávač, který pomůže doslova obratem.

Široká nabídka, ze které si vybere každý

Důkazem, že nabídka je skutečně pestrá, je třeba půjčka SMART. Co konkrétního nám může nabídnout? Pojďme si ji představit řečí čísel.

  • 5 až 70 tisíc korun, to vše na dobu 13 nebo 16 měsíců (termíny splatnosti tedy jen dva).
  • Úrok začíná na hranici jednadvaceti procent. Vyřízení půjčky je zcela bez poplatků.
  • Nepotřebujete ručitele, pro každého klienta jsou připraveny stejné podmínky.
  • Bezúčelový úvěr, hotovost až domů, rychlé jednání je naprostou samozřejmostí.

Další zajímavou nabídku si pro své potenciální klienty připravil Provident. Zde se dočkáte o něco vyšší částky, půjčit si můžete v rozsahu 10 a 130 tisíc korun, dobu splatnosti je možné nastavit v rozmezí dvanácti a čtyřiadvaceti měsíců (tedy až dvou let), úrok začíná na hranici deseti procentních bodů. Vyřízení půjčky je sice zpoplatněno, ale můžete se spolehnout na bleskové vyřízení. Pokud tedy potřebujete peníze na ruku, pokud možno takřka okamžitě, je zrovna nabídka společnosti Provident ideální volbou.

stux / Pixabay

Půjčka Provident je stoprocentně bezúčelová, nemusíte se tedy nikde a nikomu zpovídat, proč vlastně potřebujete peníze navíc – je to zcela diskrétní. Mohou být využity na nákup zboží, koupi ojetého vozu na cesty do práce, zaplacení složenek, na které jste tak trochu zapomněli. Zkrátka a dobře – k dispozici je tisíc a jeden důvod, proč si půjčit zrovna teď, to každý z nás ví nejlépe. Úvěr je přeci snadná věc, to platí pro dnešní dobu beze zbytku. Stačí si vše důkladně propočítat a mít jistotu, že splátkový kalendář nebude problémem. Ihned poté můžete začít jednat a obratem vyřizovat krátko či dlouhodobý úvěr!

Jak si požádat o půjčky pro důchodce bez registru?

Plánujete si vzít půjčku, která je určena pro ty, kteří jsou ve starobním, nebo invalidním důchodu? Pokud ano, budou se vám hodit informace o tom, jak si o půjčky pro důchodce požádat. Začneme metodou, kterou můžeme označit jako tu moderní. Jedná se o možnost požádat si prostřednictvím internetu. Nyní není problém zvládnout to za pár minut, kdykoliv a z pohodlí domova. Je tedy jasné, že u řady půjček je to nejvyhledávanější možností. Obvykle ale jenom u modernějších důchodců, jelikož ne každý počítačům rozumí a ne každý zvládne vše, co zvládnout potřebuje.

Zvolit je možné také telefon

Pro ty, kterým internet nevyhovuje, je zde ještě jedna zajímavá a rozhodně také moderní možnost. Jde o cestu, kdy si lze požádat prostřednictvím telefonu. A to hned dvěma možnými cestami. První z nich se týká situace, kdy pošleme SMS zprávu v příslušném tvaru. Jakmile je doručena, je naše žádost oficiálně přijata. Této cesty lze využít ve chvíli, kdy je to půjčka pro důchodce online, kterou si bereme. Žádost ale můžeme realizovat i klasickým zavoláním. To už často mluvíme s konkrétním operátorem, nebo operátorkou. Ti naši žádost plnohodnotně přijmou, stejně jako nám mohou odpovědět také na řadu případných různých otázek.

Jde to i osobně

Třetí možnost, na kterou se společně podíváme, je ta osobní. V tomto směru nám jako žadatelům nezbývá nic jiného než navštívit konkrétní pobočku nebankovní společnosti, kde je tento úvěr k dispozici. Musíme říci, že tato možnost je z hlediska času i nákladů poměrně složitá a komplikovaná. Na druhou stranu jsou půjčky pro důchodce bez doložení příjmu stále touto formou žádány. Jejich komplikací však může být i nutnost vyplňovat několik tištěných žádostí, které mohl hravě nahradit jeden online formulář, nebo údaje uvedené právě ve zmíněné krátké textové zprávě, kterou lze odeslat kdykoliv.

Unsplash / Pixabay

Jaké výhody má půjčka pro ženy na mateřské MD?

Maminky na mateřské jsou z hlediska žadatelek o půjčku poměrně specifickými klientkami. A to v první řadě proto, že sice nevydělávají, ale na druhou stranu je třeba říci, že příjem mají. Ten plyne od státu, z příspěvku, který náleží každé mamince. Ne vždy ale může stačit. V takovém případě nastupuje na scénu půjčka na mateřské dovolené. Její první výhodou je samotný rozsah nabízených peněz. Ty mohou být jak v řádech několika tisíců korun, tak mohou být samozřejmě také ve výši i několika desítek, nebo stovek tisíc. A to v závislosti na tom, na co je třeba finance využít.

Získání? To je velmi jednoduché

Bát se není třeba ani konkrétních podmínek, které souvisí se samotným získáním daných peněz. V tomto směru platí, že jsou i takové společnosti, které neověřují ani finanční minulost, ani je samozřejmě nezajímají registry. Co je dále nemusí zajímat, to je příjem. I proto může být zvolená půjčka na mateřské dovolené získána bez jakéhokoliv potvrzení. Pokud bude přesto potřeba, nemusí to být problém. Pokud je něco, co obvykle postačí, potom je to zcela jistě potvrzení o tom, jak velká je výše mateřského příspěvku. A jelikož platby od státu jsou v tomto směru spolehlivé. Získání půjčky do 10000 Kč už nic nebrání.

Peníze i na delší dobu

Když peníze dostaneme, je třeba počítat také s povinností je logicky i vrátit. V tomto případě můžeme volit pravidelné měsíční splátky. Dnes umí půjčka pro maminky rozložit splácení peněz i do několika let. A to z toho důvodu, aby byl měsíční výdaj co nejmenší a nedošlo tak k dalšímu případnému narušení rodinného rozpočtu. A jak je tomu v případě mikropůjček? Ty se splácí jednorázově. Zde však není problémem si daný termín posunout. U některých poskytovatelů je to možné několikrát za sebou. Jsou ale i tací, kde není problémem posouvání i po dobu celého konkrétního roku.

fielperson / Pixabay

Rychlá půjčka pro nezaměstnané a její výhody

Rychlá půjčka pro nezaměstnané a její výhody

Jste bez práce? Nemusí to znamenat, že jste také odříznuti od úvěrových produktů. Ty nebankovní, konkrétně potom mikropůjčky mohou být řešením jak vaší finanční krize, tak i plánovaných investic. Jelikož jsou půjčky pro nezaměstnané často velmi diskutovaným tématem, podívejme se společně na to, jaké mají výhody. Jednu hlavní jsme v podstatě již zmínili. Při jejich schvalování se obejdeme bez nutnosti dokládat příjem. Proto jsou tyto půjčky vhodné nejenom pro osoby bez práce, ale třeba i pro maminky na mateřské dovolené, pro studenty, stejně jako pro důchodce.

Vyřízení? V řádech minut

Ideální zástupce tohoto segmentu najdeme právě v oblasti mikropůjček. Ty se dnes pyšní i tím, že jejích vyřízení je extrémně rychlé. Za jak dlouho mohou být půjčky pro nezaměstnané ihned vyřízeny? Nebudeme přehánět, pokud řekneme, že je to v řádech minut. Může za to nejenom nulová potřeba schvalování, ale také to, že celý proces vyhodnocení žádosti může fungovat zcela automaticky. Pokud k tomu přidáme fakt, že se jako žadatelé obejdeme bez smluvní dokumentace a na vyřízení počkáme v pohodlí domova, je jasné, že daný čas může být opravdu reálný. Jediným zdržením tak už může být jenom mezibankovní převod peněz.

Peníze už nejsou jenom v řádech tisíců

Když u nás tento segment začínal, byl spojován s tím, že jsme si jako žadatelé mohli říci jenom o několik tisíc korun. Doba výrazně pokročila, díky čemuž se dostupné sumy výrazně zvadly. Dnes už mohou rychlé půjčky pro nezaměstnané nabídnout třeba i desítky tisíc korun. A na co je využít? Na cokoliv, protože se jedná výhradně o půjčky neúčelové. A i když někdo může zmínit negativum v podobě nutnosti jednorázového vracení, je zde třeba dodat, že termín splatnosti není problém téměř libovolně prodloužit. Někdy třeba o další měsíce, v dalších případech to může být i období celého jednoho roku.

joelfotos / Pixabay

RePůjčka – slučte své bankovní i nebankovní půjčky do jedné

Dostali jste se do finanční tísně? Sjednali jste si několik půjček, které nyní výrazně zasahují do rozpočtu domácnosti? Nemáte už přehled o tom, co vůbec splácíte? Pro takové případy připravila Equa bank možnost refinancování půjček s takzvanou Re Půjčku. Jedná se o speciální úvěrový produkt, se kterým můžete sloučit všechny své bankovní i nebankovní půjčky do jedné.

Své stávající půjčky můžete vyměnit za výhodnější. Equa bank Re Půjčka je speciální úvěrový produkt, který využijete k refinancování půjček všeho druhu a je jedno, zda jde o hotovostní půjčky, účelové půjčky, ale také neúčelové půjčky či úvěru. Nezáleží na tom, zda jsou dané půjčky u bankovních či nebankovních institucí. Podobným produktem je sice konsolidace půjček, ale u konsolidace dojde jen ke sloučení všech půjček, prodloužení doby splatnosti a ke snížení měsíčních splátek. Ve výsledku neušetříte, protože máte prodlouženou dobu splatnosti. Kdežto Equa bank RePůjčka sníží měsíční splátku, přičemž doba splatnosti zůstane stejná.

Výhoda RePůjčka od Equa bank

Cílem Equa bank je dostat své klienty ze svízelné finanční situace. S Re Půjčkou ušetříte až 25 % na svých půjčkách, protože Equa bank nabídne ve své refinancované půjčce mnohem nižší úrokové sazby a poplatky. Navíc sloučením všech vašich půjček do jedné budete mít přehled o tom, co vůbec platíte.

V minulosti vás lákala Česká spořitelna půjčka, kterou jste si vzali na nákup nového domácího spotřebiče. Ano, jedná se o produkt, který je velmi žádaný na financování vlastních potřeb. Ale spousta lidí není schopna své závazky v budoucnosti splácet, a tak si bere na splacení půjčky další půjčku, čímž se dostává do začarovaného kruhu, ze kterého není úniku.

Ať už jsou na vašem kontě Provident půjčky, nebo půjčky od České spořitelny, bankovní instituce Equa bank je schopna tyto půjčky refinancovat a otevřít vám nový úvěr, který bude mít lepší podmínky. Můžete refinancovat půjčky do celkové výše až 600 000 Kč bez ručitele. Doba splatnosti je přitom nastavena na 6 až 84 měsíců.

Kde získat rychlou půjčku?

Nedostávají se vám peníze a neznáte jiné východisko než půjčku? Víte, kde získat rychlou půjčku? Určitě můžete zkusit jednu z bank v místě vašeho trvalého bydliště. Nižší částky vyřídíte na počkání. Ovšem zde počítejte s tím, že musíte dodat potřebné dokumenty – potvrzení o průměrném měsíčním příjmu a ručitele. Rovněž budete prozkoumáni v seznamu dlužníků a pokud dlužíte nějaké splátky stávajících půjček, úvěrů nebo hypoték, nebude vám žádná další částka půjčena. Rychlá půjčka zajistí i pomoc s dluhy.

Jestliže se obrátíte na nebankovní poskytovatele, musíte počítat s o něco vyššími úroky, ale pro poskytnutí jsou daleko mírnější podmínky. Předem neplatíte žádné poplatky, nevyžadují se ručitele, nekontroluje se registr dlužníků. Navíc není nutné, abyste měli pravidelný příjem ze zaměstnání nebo z podnikání. O půjčky si běžně žádají i ženy na mateřské dovolené, důchodci, plnoletí studenti a studentky nebo nezaměstnaní.

Chcete vědět, jak se konkrétně získá rychlá půjčka do 5000 Kč? Vůbec nemusíte nikam chodit, bohatě vám postačí připojení k internetu. Najdete si weby zabývající se srovnáváním finančních produktů, vyberete si pro vás nejlepšího poskytovatele a vrhnete se na jeho stránky. Zde není problém rovnou podat žádost o půjčku v požadované výši. Následně odešlete i s několika osobními údaji. Poté vás bude někdo ze společnosti kontaktovat a při kladném vyhodnocení můžete mít už druhý den peníze na svém bankovním účtu. Pochopitelně je nutné si předem projít smlouvu, kterou budete podepisovat. Měla by vám být zcela jasná. Určitě by vám nebylo příjemné, kdyby se později přišlo na nějaké skryté poplatky, které byste museli zaplatit. Nezapomeňte se podívat na termíny splácení. Pokud se jedná o týdenní pravidelné splátky, mohly by pro vás představovat velký problém.

Kde získat rychlou půjčku?

byrev / Pixabay